Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei P60 Pro - Лични впечатления и коментари
#51

(2023-06-27, 16:41:37)kosta8704 написа:  Нека стигне до повече потребители.Ако имаш под ръка устройство с HarmonyOS ще ти кажа как да инсталираш Google Play Store без GMS инсталиран със вписан акаунт на стора.

За съжаление нямам, а не искам да сменям региона на P60 Pro. На P40 Pro май не можеше да смени или бъркам?

        [Изображение: androidbg.png]             
Цитирай
Аксесоари
#52

(2023-06-28, 06:20:46)Friz написа:  За съжаление нямам, а не искам да сменям региона на P60 Pro. На P40 Pro май не можеше да смени или бъркам?

За P40 Pro немога да кажа,ако имаш въпроси относно ребрандиране на телефони това е човекът @gmsservices (в телегорам го търси).Може и да го ребрандира с малайзийска версия на EMUI 13 и да сложи GMS.
Цитирай
#53

(2023-06-22, 00:25:16)kosta8704 написа:  Просто не го актуализирай или деинсталирай,защото ще загубиш известията на телефонът ... Приложението не хаби батерия ... около 1-2% батерия използва за деня.Докато е на телефонът което и приложение да инсталираш ще имаш известия защото минават през сървърите на Гугъл.

Забравих да уточня че Lighthouse трябва да го заключите в паметта на телефона.Прикачам снимки да стане ясно.Просто го дръпнете веднъж надолу горе в дясно да се появи катинарче,и не го изчиствайте.Излесте си от приложението и това е.

https://www.mediafire.com/file/onm8q7z1h...4.jpg/file

Привет,
и аз имам въпрос по темата с лайтхаус - трябва ли да се логваме с гугълския акаунт или ползваме така тъй като когато се опитах да се логна - не ми позволи, а и нещо не успявам да го заключа - не ми излиза, че приложението е активно и не мога да приплъзвна надолу


Благодаря!
Цитирай
#54

Здравейте, впечатленията след 1 месечно ползване:

Хубавото:
1. За това, за което съм го взел, е невероятен. А именно - да снимам с камерата и да се обаждам Lol.
2. Батерията е добра, изкарва ми между 1 и 2 дни.
3. Дисплея е супер, на максимум някои от снимките са все едно съм там.
4. Не усещам никакво забавяне на телефона, въпреки че се оплакват, че е със стар процесор Huh.
5. Не съм разбрал да ми липсва 5G Lol.
6. 95+% от приложенията, които ми трябват, работят. Някои - не колкото ми се иска Sad.

Лошото:
1. При липсата на Google Play Services, въобще не мога да стриймвам до нищо. Не мога да си гледам снимките от Google Photos, не мога да гледам клипчета от YouTube на телевизора и да ги управлявам. Не мога да си стриймвам TuneIn Radio, Spotify и т.н. на телевизора/колонката.
2. Някои от приложенията не създават Push Notifications.
3. Някои от приложенията нямат достъп до микрофона.
4. Gboard няма диктуване на български.

Като цяло, лошите неща са дребни за мен и съм супер доволен от телефона. Разбира се, не бих го препоръчал, ако дребното за мен е голям проблем за вас Lol. Моята приятелка също иска такъв, но определено няма да и го взема, а ще е нещо друго, като Xiaomi 13 Ultra, за да си спестя псувните следващите години Lol

Samsung Galaxy S6Xiaomi Redmi 3Xiaomi MI MAX 2Xiaomi MI MAX 3Poco X3 NFC | Huawei P60 Pro | Honor Magic5 Pro
Mi Band 2 | Mi Band 3Amazfit BIP | Amazfit GTR | Amazfit GTS2e | Garmin Venu 2
[-] 4 потребители изказват благодарност на Apostolov за това мнение:
  • Be6i4, iwan33, nati71, scorceni
Цитирай
#55

Revanced не cast-ва ли ? Няма ли вграден в него cast ?
Цитирай
#56

Със сигурност каства, защото аз ползвам него

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
Цитирай
#57

(2023-07-28, 09:09:31)alanahh написа:  Привет,
и аз имам въпрос по темата с лайтхаус - трябва ли да се логваме с гугълския акаунт или ползваме така тъй като когато се опитах да се логна - не ми позволи, а и нещо не успявам да го заключа - не ми излиза, че приложението е активно и не мога да приплъзвна надолу


Благодаря!

Не , не трябва да се логваре с гугълският акаунт и да трябва да се заключи за паметта на телефона.
Цитирай
#58

(2023-08-01, 09:29:12)Apostolov написа:  Здравейте, впечатленията след 1 месечно ползване:

Хубавото:
1. За това, за което съм го взел, е невероятен. А именно - да снимам с камерата и да се обаждам Lol.
2. Батерията е добра, изкарва ми между 1 и 2 дни.
3. Дисплея е супер, на максимум някои от снимките са все едно съм там.
4. Не усещам никакво забавяне на телефона, въпреки че се оплакват, че е със стар процесор Huh.
5. Не съм разбрал да ми липсва 5G Lol.
6. 95+% от приложенията, които ми трябват, работят. Някои - не колкото ми се иска Sad.

Лошото:
1. При липсата на Google Play Services, въобще не мога да стриймвам до нищо. Не мога да си гледам снимките от Google Photos, не мога да гледам клипчета от YouTube на телевизора и да ги управлявам. Не мога да си стриймвам TuneIn Radio, Spotify и т.н. на телевизора/колонката.
2. Някои от приложенията не създават Push Notifications.
3. Някои от приложенията нямат достъп до микрофона.
4. Gboard няма диктуване на български.

Като цяло, лошите неща са дребни за мен и съм супер доволен от телефона. Разбира се, не бих го препоръчал, ако дребното за мен е голям проблем за вас Lol. Моята приятелка също иска такъв, но определено няма да и го взема, а ще е нещо друго, като Xiaomi 13 Ultra, за да си спестя псувните следващите години Lol

Е, колко да е стар Gen 1+ ? Флагмански чипсет от TSMC, доста по-различен и хладен от Samsung-ския Gen 1. Дай като излезе новия и вече предходния да се нарече "стар", напълно съвременен и мощен чипсет си е. Няма да усетиш забавяния, разбира се.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Ivanov_1994 за това мнение:
  • emzo
Цитирай
#59

Точно в Gen1+ e разковничето.
Цитирай
#60

Искам да попитам, на някой загрява ли камерата като е включена за повече време, особено на бленда?
Цитирай
#61

Според мен е нормално, при Samsung-а и без да правиш нищо само да си седи на отворена камера почва да грее. Не мисля, че е проблем.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Ivanov_1994 за това мнение:
  • P4elatabz
Цитирай
#62

Има ли начин да проверя предварително кои приложения ще работят? С P20 Pro съм в момента и си мисля да взема P60 Pro най-вече заради камерата, но ме притеснява това дали няма някои приложения да не работят. Не съм ползавал Gbox до момента.
Особено важни са ми някои гугълски приложения като Google Authenticator и Maps, както и Slack, Revolut, Postbank m-token, Garmin Connect, Duolingo... Big Grin
Като цяло, ако някое от тези не работи, бих се насочил към друг телефон, но не ми се иска да го разбера след като си го купя.
Цитирай
#63

За другите приложения незнам как е, но приложенията One wallet by postbank, m-Token и Google maps си работят чудесно.

 Huawei P40 pro+    512GB black
Цитирай
#64

(2023-08-16, 09:51:30)micobg написа:  Има ли начин да проверя предварително кои приложения ще работят? С P20 Pro съм в момента и си мисля да взема P60 Pro най-вече заради камерата, но ме притеснява това дали няма някои приложения да не работят. Не съм ползавал Gbox до момента.
Особено важни са ми някои гугълски приложения като Google Authenticator и Maps, както и Slack, Revolut, Postbank m-token, Garmin Connect, Duolingo... Big Grin
Като цяло, ако някое от тези не работи, бих се насочил към друг телефон, но не ми се иска да го разбера след като си го купя.

Здравей

Maps - работи чудесно през Gbox , (може да си го инсталираш като Native app) , (Maps също така може да бъде инсталиран през AppGallery през трети страни или като APK файл,но няма да можеш да се впишеш с гугълският акаунт,но ще си работи нормално)

Dualingo - работи чудесно през Gbox , (може да си го инсталираш го Native app)

Revolut - има го официално в AppGallery

Postbank m-Token - има го официално в AppGallery

Garmin Connect - има го в AppGallery , но за изтегля през трета страна (би трябвало да е тествано и да работи)

Google Authenticator - има го в AppGallery за изтегляне през трета страна , но не можеш да се логнеш в гугълският акаунт, а можеш да използваш Google Authenticator с кодове.Можеш да го тестваш през Gbox или през Gspace

Slack - нямам наблюдени.Трябва да се тества
[-] 2 потребители изказват благодарност на kosta8704 за това мнение:
  • iwan33, micobg
Цитирай
#65

   
малко помощ не ми работи Magazine Unlock причини? Иначе през Gbox се инсталира почти всичко другото си го свалям като .apk инсталационен файл и пак на 80% тръгват програмите липсващи в Хармони ОС
Цитирай
#66

Ако,може някой от притежателите на телефона да каже,как се държи приложението на банка ОББ.Получават ли се адекватно пуш известията ?
Цитирай
#67

Виждам,че темата е много "активна"  Big Grin и за това ,ще задам нов въпрос,като се надявам да получа отговор Angel ."Huawei p60 pro" има ли вградена програма за запис на разговори или трябва да се ползва външно приложение.
Цитирай
#68

(2023-08-19, 06:31:03)carden написа:  За другите приложения незнам как е, но приложенията One wallet by postbank, m-Token и Google maps си работят чудесно.
Можеш ли чрез One wallet да плащаш на терминал в магазините? Както с Apple Pay.
Цитирай
#69

Във всеки търговски обект където има пост терминал плащам с телефона през приложението, нямам никакви проблеми.

 Huawei P40 pro+    512GB black
[-] 1 потребител изказва благодарност на carden за това мнение:
  • Anadoliev
Цитирай
#70

Тази опция я имах на LG G8 преди. На p40pro я нямаше, сега при p60pro също я няма. Аз ползвам True Phone,във app gallery го има, приложението работи добре, но при запис на разговор най-добре е нависоко говорител записа става добре. Когато е на слушалка отсрещната страна не се чува. Като цяло няма толкова разширения като в андроид
Цитирай
#71

(2023-09-17, 09:56:00)cosera написа:  Виждам,че темата е много "активна"  Big Grin и за това ,ще задам нов въпрос,като се надявам да получа отговор Angel ."Huawei p60 pro" има ли вградена програма за запис на разговори или трябва да се ползва външно приложение.

Да.
.apk HwCallRecorder+11.0.0.109.apk Размер: 450.71 KB  Сваляния: 8
[-] 1 потребител изказва благодарност на emzo за това мнение:
  • cosera
Цитирай
#72

Това е приложение от трати страни не е вградено като при други марки
Цитирай
#73

Има Call Recorder за UMUI 12-13 има линкове за всяка версия и инструкция за настройки https://www.huaweicentral.com/download-c...d-emui-13/

Huawei P30
Цитирай
#74

(2023-09-19, 07:28:30)P4elatabz написа:  Това е приложение от трати страни не е вградено като при други марки

И да , и не. Ама не ми се влиза в подробности.
Работи безотказно от времето на p30, че дали не беше и преди него.
Цитирай
#75

(2023-09-07, 16:42:35)cosera написа:  Ако,може някой от притежателите на телефона да каже,как се държи приложението на банка ОББ.Получават ли се адекватно пуш известията ?

Потвърждавам,че приложението работи без проблем !

(2023-09-07, 16:42:35)cosera написа:  Ако,може някой от притежателите на телефона да каже,как се държи приложението на банка ОББ.Получават ли се адекватно пуш известията ?

 С п 50 про съм и използвам  https://consumer.huawei.com/uk/community...icId_8093/   работи без проблеми !
[-] 1 потребител изказва благодарност на _VicTor4o_ за това мнение:
  • cosera
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)