Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Сравнение на снимки от S23+ и S10+ Май старото си остава по-добро!?
#26

Темата е за сравнение на камерите на s 10+ и S s23.Преди да продам s10 +, който притежавах около 3 години и съм щракал много снимки с този телефон (знам му и,, кътните зъби"дето се казва Smile Снимаше си много добре, но въобще не може да се сравнява с s23 ultra - във всякакви режими-сутрин, обед, вечер, в дъжд, под вода, над вода, в сняг, в мъгла...:все тая Smile S 23 ultra си го бие навсякъде. А да се сравняват телефони от J и M сериите с s сериите е много, ама много несериозно и човека или има проблем със зрението, или е виждал samsung от s сериите само в някой магазин за 3,4 минути...

Samsung Galaxy Note - Black,Samsung Galaxy Note 2 -WHITE ,Samsung Galaxy Note 3 Black, Samsung galaxy Note 4 black
[-] 3 потребители изказват благодарност на martosblack за това мнение:
  • Dowper, milss, OliQueenBG
Цитирай
Аксесоари
#27

Samsung2013 колега само като видя историята на телефоните които си ползвал и поставил в подписа си ми е ясно какъв досег си имал с флагманите (не само на Самсунг). Коментарите ти са меко казано неадекватни и си личи, че допира ти с S23-серията е била за 4-5 минути в някой магазин. Да сравняваш дисплейтие и камерите на китайски пръчки и никсия клас на Самсунг с настоящата серия флагмани е наистина несериозно. Наистина темата е за почистване защото вече избива на комедия. Никой не твърди, че S23 Ultra е перфектния телефон, но да се сравнява с телефони който операторите раздават без пари при преподписване е смешно.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
[-] 4 потребители изказват благодарност на OliQueenBG за това мнение:
  • gazibarev, ickopicko, martosblack, milss
Цитирай
#28

Тя темата няма нищо общо със S23 Ultra всъщност, нищо, че се твърди как трябва да се сравнява с нея.
За да е правилно сравнението - трябва да се снима със S10+ и S23+ ъпдейтната продуктивна бройка при стандартни настройки без оптимайзъри. Една и съща сцена с една и съща фокусна точка - от статив. Тогава може да се сравнява.
Тъй като това е сложно за изпълнение за доста хора - предлагам да оставим всеки да реши за себе си дали камерите на новите модели са подобрени спрямо старите.
S23+ беше най-неизгодният модел тази година, което не го прави лош.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай
#29

[Изображение: Screenshot-20230603-195426-Photos.jpg][Изображение: Screenshot-20230603-195924-Photos.jpg]от горе s20+ от долу 23 ултра. Не знам какво сравнявате, но всеки нов модел би следвало да е по добър от предходния.
[-] 5 потребители изказват благодарност на salsero за това мнение:
  • martosblack, OliQueenBG, Plamen11, scorceni, vanboy
Цитирай
#30

(2023-06-03, 14:55:39)Samsung2013 написа:  .........

Защото и среден клас Моторола или някой китайски телефон за 400-500 лева имат по-хубави екрани и интерфейс от на С-сериите на Самсунг, за А серията да не говорим. Отидете в някой физически магазин и ще се уверите в това - то ярки цветове, то хубав контраст, то crisp текст. Самсунгите като са с висока настройка на brightness черното направо си става сиво, докато при китайските и моторилите черното си остава черно. За иконите и текстът по менютата на Самсунг да не говоря - супер размазани ми се виждат.
Към днешна дата Самсунг са надценени, при условие, че има марки с по-добри екрани, процесори, цветове, интерфейс, а явно и камери за същите цени. Smile

Толкова глупости на едно място не бях чел скоро.
В момента съм с два телефона ‐ Samsung S23 Ultra и Motorola edge 30 fusion. Не ги сравнявам за 5 минути в някой магази, а стана вече един месец. Единствения + на Моторолата е размера. Дисплей, интерфейс, камера, ........  на Моторолата са в ПЪТИ по-зле от тези на S23U. Наистина ставаш смешен. Сравнявай S23U с Honor magic 5 pro например, а не с бюджетни модели от преди 5 години.
Да няма обвинения, че си измислям ето две снимки на двата апарата един до друг, където може да се види твоя голословен пост.


Прикачени файлове Миниатюри
       

1916 
[-] 7 потребители изказват благодарност на milss за това мнение:
  • Dowper, g1kata, gazibarev, martosblack, OliQueenBG, Plamen11, scorceni
Цитирай
#31

Сега е момента на хейтърчетата, нека да им гледаме сейра 😀.
Цитирай
#32

Това за J серията ме разби, аз ползвах J6 Plus повече от година, телефончето е бюджетно устройство, батерията държеше страшно много, но всичко останало беше зле - лагва, дисплея нищо особено, а камерата беше доста посредствена.
[-] 2 потребители изказват благодарност на Dowper за това мнение:
  • milss, OliQueenBG
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)