Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Galaxy S23 single SIM vs. dual SIM
#26

Да не се окаже заключен?

Cognosce te ipsum!
Цитирай
Аксесоари
#27

(2023-08-09, 15:49:00)kalinkov написа:  Здравейте колеги! Използвам темата в по-различен смисъл. От около месец съм горд собственик на S23+ и от няколко дни на слота за sim2 ми изписва -само спешни повиквания! Телефна се използва с 2 сим карти на А1/А1 . Правих си експерименти с рестарт и самолетен режим и след това за доста дълго време телефона не вижда втората карта. Слагах друга карта на друг човек във втория слот и отново не я вижда! До сега ползвах А70 около 3 години и не съм имал ядове. Ходих до сервиза на Самсунг във Варна и ще трябва да остане за седмица за ремонт и ресет понеже е гаранционен. Питането е просто - дали да изчакам следващ по-сериозен ъпдейт и да се надвам на решение или да тичам в сервиза? E sim ще ми реши ли проблема ?

Привет колеги! След доста време стигнал до положителен резултат. Просто втората сим карта я пуснах на 3G и проблема се реши. Явно не е заложено и двете сим карти да работят в 5G  мрежата. Така или иначе първата използвам за мобилен интернет и тя е важната, а втората само за служебни разговори. Вече не изписва на втория слот "само спешни повиквания". Благодаря на отзовалите се и дано съм бил полезен!

Samsung Galaxy Tab S6 Lite, Samsung Galaxy S23+
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)