Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy Watch 6/Watch 6 Classic - Лични впечатления и коментари

Нещо от самсунг ни позабравиха с ъпдейтите. От както съм с класика няма нито един. На прложението минаха поне 2, ама за съхатя нищо. Освен на някой циферблати, ама от както си правя мой спрях да ги ползвам
Та така де, като не ъпдейтват от Самсунг, аз реших да си понаправя мой лица. Като този път добавих  графики за батрииите, и картинки, някои са анимирани и дори гифчета. 
Тап тук таме сменя цветовете- избора е повече от дъгата и са ми подходящи за всяка каишка и дреха

.png Screenshot_20240311_194640_sysui.png Размер: 89.38 KB  Сваляния: 587
.png Screenshot_20240311_194656_sysui.png Размер: 81.91 KB  Сваляния: 583
.png Screenshot_20240311_194709_sysui.png Размер: 84.17 KB  Сваляния: 581


.gif Walking men.gif Размер: 470.42 KB  Сваляния: 608
.gif WatchMaker Face_ Galaxy Watch with anime hr (1).gif Размер: 460.53 KB  Сваляния: 608


Голяма занимавка тоя WatchMaker Smile
[-] 2 потребители изказват благодарност на rumo за това мнение:
  • Droidan, sapiora
Цитирай
Аксесоари

Smile

   
[-] 4 потребители изказват благодарност на bobytsekov за това мнение:
  • Ivan_Bonev, Mikk, Monipeev, rumo
Цитирай

Да Smile трябваше по-рано да ги нахокам....макар че този ъпдейт е малко няма нищо
[-] 1 потребител изказва благодарност на rumo за това мнение:
  • Dowper
Цитирай

На моя още не се е появила.

Изпратено от моят SM-S918B с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на Marto.g за това мнение:
  • BaksBunny
Цитирай

Искам да изключа SOS обаждането чрез 5-кратно натискане на бутона, защото на на няколко пъти попадам в нелелепи ситуации с позвъняване към тел. 112. Последно нещо беше зациклил и натискайки в яда си бутона ги набрах.

LG Optimus 4X HD 1/16 -> S3 Neo 1.5/16 -> Huawei P10 Lite 3/32 -> Samsung A50 4/128 -> Redmi Note 9 Pro 6/128 -> Mi 10T 5G 6/128 -> S23 Plus 8/512
[-] 1 потребител изказва благодарност на Ivan_Bonev за това мнение:
  • jaryy
Цитирай

@Ivan_Bonev
От тук с изключване на настройката не се ли получава?


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

@Monipeev, не виждам възможност за изключване изобщо.
Настройките ми са както при теб.
Единствено мога да сложа персонален номер, както и направих.
Забелязах, че ако не е сложена отметка на отброяването и дори да набереш Спешен номер, то ако изрично не плъзнеш, не осъществява обаждане, а само готовност.
.jpg 20240315_075943.jpg Размер: 76.31 KB  Сваляния: 491
 
.jpg 20240315_075950.jpg Размер: 77.26 KB  Сваляния: 494

LG Optimus 4X HD 1/16 -> S3 Neo 1.5/16 -> Huawei P10 Lite 3/32 -> Samsung A50 4/128 -> Redmi Note 9 Pro 6/128 -> Mi 10T 5G 6/128 -> S23 Plus 8/512
Цитирай

Странно, аз умишлено натискам по 5 пъти бутона и не тръгва да набира..

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

Някой случайно да продава 6 classic големия размер?
Цитирай

(2024-03-18, 15:26:35)kerenski написа:  Някой случайно да продава 6 classic големия размер?

В olx са безбожни цени, при положение, че нов е 460, големият класик, блутут версията. Аз мисля да си взема направо нов.

SAMSUNG S24 Ultra Black, 512GB
Huawei Watch 4 Pro
Цитирай

Тези цени явно ги гледаш в бай Бест и подобните "мизерии". под 600лв в нормален магазин не съм засичал, затова и в олх са по-високи.
[-] 1 потребител изказва благодарност на kerenski за това мнение:
  • Dowper
Цитирай

(2024-03-18, 22:12:55)kerenski написа:  Тези цени явно ги гледаш в бай Бест и подобните "мизерии". под 600лв в нормален магазин не съм засичал, затова и в олх са по-високи.

Какво ще рече "подобните мизерии"? Това, че са онлайн ги прави "мизерии"ли? Иди от Технополис на двойна цена тогава. При положение, че идват чисто нови  с гаранция на цената на носен, не виждам кои реално ще избере носен часовник. 
П.С. в pazaruvaj не е само бай бест

SAMSUNG S24 Ultra Black, 512GB
Huawei Watch 4 Pro
Цитирай

Те и в политиката не са само бай бест, ама накрая всичко се оказва едно и също и определено не е хубаво. Въпреки че усещам някакви нотки на заяждане ще споделя моя опит с тези (тази фирма). Ако потърсиш в интернет като мнения и търговски регистър ще видиш че поне първите 5 сайта от пазарувай са на една и съща фирма или са свързани с едни и същи физически лица. След това ще видиш доста отрицателни отзиви от хора закупили различна НОВА техника от там в очевидно не добър външен вид. Ще прочетеш и за много проблеми и дори невъзможност за гаранция, която се оказва само на приказки. Тези които си споменал също имат онлайн магазини, така че не е това проблема. В олх като ги сортираш по цена от 4 до 6 моделите ще видиш как най-евтини са тези с остатъчна "гаранция" към бай бест, алл гмс и прочие в много добро състояние. Сам си прави изводите. Естествено всеки е свободен да си купува каквото иска. Аз предпочитам носен часовник, купуван от друго място, затова пиша и тук.
[-] 2 потребители изказват благодарност на kerenski за това мнение:
  • bobbymarinovv, Dowper
Цитирай

Аз не чета коментари, а съм взел доста електронни неща точно от тези сайтове. Говоря от опит, а не от това кой какво е написал. Както и да е-свят широк, хора всякакви. Всеки сам си прави избора откъде и какво да пазарува.

SAMSUNG S24 Ultra Black, 512GB
Huawei Watch 4 Pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на ickopicko за това мнение:
  • kerenski
Цитирай

То проблема е, ако се стигне до гаранция. Или ако решиш да върнеш продукта в 14-дневен срок, задържат си 30% и ти връщат 70%, което е безумие. Но при тази разлика в цената това е положението, може би си струва риска.
[-] 2 потребители изказват благодарност на Dowper за това мнение:
  • ickopicko, Marto.g
Цитирай

Моят 1-вият беше от виваком, този 2-ят е точно от байбест. Докато не се наложи да се ползва гаранция нямат разлика Smile
После то май винаги има разправия...

Днес ми дойде и един безел. Взех го сив за разнобразиие, да не е все дибидюс черен. Преди много ми харесваха за предни модели. Сега, дали точно щото е сив нещо не стой добре.

   

Ще взема да пробвам и с един черен
Лошото е, че с него не могат да се ползват арморите на спиген, който досега ми бяха фаворитие.
Но пък веригата се оказа много добро попадение, не за друго ами защото е 22мм, а не тези смешни 20, на 47мм каса
[-] 1 потребител изказва благодарност на rumo за това мнение:
  • Ivan_Bonev
Цитирай

А веригата от къде, че и аз се замислям? Моята трябва да е бяла, обаче.

Galaxy S 24 ultra
Цитирай

От където е всичко...алиекспрес. И бели, черни и шарени...всякакви  има  Big Grin

https://www.aliexpress.com/item/10050059...18022BsPbM
[-] 2 потребители изказват благодарност на rumo за това мнение:
  • chepkata, Dowper
Цитирай

Watch 6 Classic 47mm, безжично зареждане от S23 за колко време до 10%, горе долу?

                                                                    
Цитирай

Колкото да се откажеш Smile
Ей сега го сложих на моят с24+. 23 е със същият реверсивен заряд 4.5В
Първо трябва да се свали каишката от часовника, щото го вдига много нагоре и не прави контакт. Второ евентуално и кейса на телефона. И накрая като тръгна зареждането ми изписа "оставащо време 58мин", а в часовника има 71% заряд Или горе долу 30% за 1ч ще зареди....
[-] 3 потребители изказват благодарност на rumo за това мнение:
  • Dowper, kaktus_78, sapiora
Цитирай

(2024-03-24, 11:06:34)rumo написа:  Колкото да се откажеш Smile
Ей сега го сложих на моят с24+. 23 е със същият реверсивен заряд 4.5В
Първо трябва да се свали каишката от часовника, щото го вдига много нагоре и не прави контакт. Второ евентуално и кейса на телефона. И накрая като тръгна зареждането ми изписа "оставащо време 58мин", а в часовника има 71% заряд Или горе долу  30% за 1ч ще зареди....

Вярно....

SGS2>SGS4>SGS6>SGS8>SGS10>SGS20+>SGS22+>SGS23+
Samsung Galaxy Watch 6 Classic 47 mm LTE 
Galaxy Buds Pro
Цитирай

Да бутна темата с още един аксесоар. Дойде и черният  безел ринг. Махнах сивият и го сложих. С този доста по-добре  Wink


Прикачени файлове Миниатюри
   
.jpg 20240403_154839.jpg Размер: 149.76 KB  Сваляния: 247
Цитирай

@rumo циферблата на последната снимка как се казва ?

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай

Чакай да го кръстя Smile
Vertical  добре ли е Smile?

Ще ти трябва WatchMaker, за да го ползваш
Ако да, така го търси, че нямам достъп от това пс до приложението да ти пратя линк
[-] 1 потребител изказва благодарност на rumo за това мнение:
  • sapiora
Цитирай

Wink

[Изображение: 79bcbb5b2833e9699b4cedb827500850.jpg]
[-] 2 потребители изказват благодарност на bobytsekov за това мнение:
  • Dowper, Mikk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: gelet0, 1 гост(и)