Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни проблеми на Samsung Galaxy S23 Ultra
#26

Ааа щото съм в колата. Довечера ще пробвам

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
Аксесоари
#27

(2023-02-14, 11:01:27)g1kata написа:  Vanced си е наличен, преди 4-5 дена го слагах на един телефон. Относно профилите, когато прехвърляш през смарт не ти ли иска да се логнеш в тях, много странно ми звучи това което си написал, защото когато съм прехвърлял винаги ми е искало пароли за профилите. Моят съвет е да се опиташ да възтановиш паролите и да си настроиш устроийството сам, аз така правя защото с тези прехвърляния много често нещо се омазва...

Така е, при прехвърляне се логваш наново, аз където може съм си ги записал в Samsung Pass и става по-лесно.
Цитирай
#28

(2023-02-14, 11:38:15)OGIER написа:  Тази аларма е от "рутина" "СЪН"
Влез в самата рутина и изключи само алармата ако искаш всичко друго да си остане
Ой да го.... Много благодаря! Ич нема го пускам тва за съня повече!

Изпратено от моят SM-S918B с помощта на Tapatalk
[-] 2 потребители изказват благодарност на eksoldier за това мнение:
  • OGIER, OliQueenBG
Цитирай
#29

От 3 дни съм собственик на S23 ultra black 512. Много добър ъпгрейд на стария ми вече S10+, обаче имам един проблем, всъщност не знам дали е проблем, или се обучава все още батерията - вече го зареждам 2 пъти с бързо зареждане от 20% до 100 с 25 ватово зарядно на Samsung и не знам дали е нормално да зарежда по над 4 часа до 100%?Пробвах с две зарядни-25 вата и 15 ватово от samsung s10+, кабел (2 различни, единия от които е от опаковката) и двата пъти зареди много бавно(над 4 часа) Иначе батерията се държи страхотно - над 8 часа на екран след 2та първи заряда. Поздрави

Samsung Galaxy Note - Black,Samsung Galaxy Note 2 -WHITE ,Samsung Galaxy Note 3 Black, Samsung galaxy Note 4 black
Цитирай
#30

Активирал ли си бързо зареждане от настройките?
Цитирай
#31

(2023-02-15, 08:05:51)Dowper написа:  Активирал ли си бързо зареждане от настройките?

Разбира се! Бях забравил обаче да рестартирам телефона след цялата галимация по прехвърлянето от старото устройство онзи ден. Рестартирах го и довечера като го включа в зарядното, се надявам на мааалко по-бърз резултат

Samsung Galaxy Note - Black,Samsung Galaxy Note 2 -WHITE ,Samsung Galaxy Note 3 Black, Samsung galaxy Note 4 black
Цитирай
#32

Определено това прехвърляне на информация и приложения от стария телефон омазва нещо.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай
#33

(2023-02-15, 00:22:38)eksoldier написа:  Ой да го.... Много благодаря! Ич нема го пускам тва за съня повече!

Изпратено от моят SM-S918B с помощта на Tapatalk
То дори и да е пуснато, алармата си е отделно и просто я спираш
Защото като рутинна си е ок, в 12 часа ми спира сам звука и прави екрана черно бял ( на мен ми е полезно

Изпратено от моят SM-S918B с помощта на Tapatalk

(2023-02-15, 07:13:55)martosblack написа:  От 3 дни съм собственик на S23 ultra black 512. Много добър ъпгрейд на стария ми вече S10+, обаче имам един проблем, всъщност не знам дали е проблем, или се обучава все още батерията - вече го зареждам 2 пъти с бързо зареждане от 20% до 100 с 25 ватово зарядно на Samsung и не знам дали е нормално да зарежда по над 4 часа до 100%?Пробвах с две зарядни-25 вата и 15 ватово от samsung s10+, кабел (2 различни, единия от които е от опаковката) и двата пъти зареди много бавно(над 4 часа) Иначе батерията се държи страхотно - над 8 часа на екран след 2та първи заряда. Поздрави
Не е нормално!
Аз имам 25w от предният телефон и БЕЗ да е пусната опцията за бързо зареждане с кабел
От 8% до 100% 2 часа и 20 мин
( аз си взех 45w и с него е за около час , като по-бърото е в първите 30 минути)

Изпратено от моят SM-S918B с помощта на Tapatalk

(2023-02-15, 08:55:06)OliQueenBG написа:  Определено това прехвърляне на информация и приложения от стария телефон омазва нещо.
Аз прехвърлят със " смарт суич" и то без кабел и нямах никакво ядове или бъгове


Изпратено от моят SM-S918B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#34

(2023-02-15, 10:09:04)OGIER написа:  То дори и да е пуснато,  алармата си е отделно и просто я спираш
Защото като рутинна си е ок, в 12 часа ми спира сам звука и прави екрана черно бял ( на мен ми е полезно

Изпратено от моят SM-S918B с помощта на Tapatalk

Не е нормално!
Аз имам 25w от предният телефон и БЕЗ да е пусната опцията за бързо зареждане с кабел
От 8% до 100% 2 часа и 20 мин
( аз си взех 45w и с него е за около час , като по-бърото е в първите 30 минути)

Изпратено от моят SM-S918B с помощта на Tapatalk

Аз прехвърлят със " смарт суич" и то без кабел и нямах никакво ядове или бъгове


Изпратено от моят SM-S918B с помощта на Tapatalk

Да, аз по същия начин прехвърлих всичко, но явно имам някакъв проблем, надявам се да не е хардуерен...

Samsung Galaxy Note - Black,Samsung Galaxy Note 2 -WHITE ,Samsung Galaxy Note 3 Black, Samsung galaxy Note 4 black
Цитирай
#35

(2023-02-15, 07:13:55)martosblack написа:  От 3 дни съм собственик на S23 ultra black 512. Много добър ъпгрейд на стария ми вече S10+, обаче имам един проблем, всъщност не знам дали е проблем, или се обучава все още батерията - вече го зареждам 2 пъти с бързо зареждане от 20% до 100 с  25 ватово зарядно на Samsung и не знам дали е нормално да зарежда по над 4 часа до 100%?Пробвах с две зарядни-25 вата и 15 ватово от samsung s10+, кабел (2 различни, единия от които е от опаковката) и двата пъти зареди много бавно(над 4 часа) Иначе батерията се държи страхотно - над 8 часа на екран след 2та първи заряда. Поздрави

Вероятна причина - има нещо полупроводимо в USB порта.
При отчитане на напрежение - телефона опитва през data канала да си "говори" с зарядното, за да се разберат за поддържаните режими и мощности, като се проверява и съпротивлението/проводимостта - като заряда се ограничава до по-нисък ток или изцяло се забранява при много ниско съпротивление (примерно влага).

4+ часа означава до 5W.

Пробвайте комбинациите от зарядни и кабелите и на стария (други) телефони дали и тях също зареждата бавно.
Опитайте да почистите USB порта.

(Може и да е дефект.)
Със безжично зарядно може да зарежате с 5W нормално и до 15W бързо.

Усмихни се . . . Животът е Хубав Smile
Samsung S24 Ultra 5G, S23 Ultra 5G, S22 Ultra 5G, S21 Ultra 5G, Note 20 Ultra 5G, Note 10+, Note 9, Note 8, Note 5, Note 3, Nokia 808, N8, 5800, N95, 6600, 6510, 5510
Цитирай
#36

Потвърдено е 4 големи актуализации

https://digital.bg/%D1%81%D0%BC%D0%B0%D1...B8-%D0%B3/

Изпратено от моят SM-S918B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
[-] 1 потребител изказва благодарност на OGIER за това мнение:
  • sapiora
Цитирай
#37

При с22 не бяха ли пак 4 актуализациите?

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай
#38

(2023-02-16, 11:50:31)Nikito82 написа:  При с22 не бяха ли пак 4 актуализациите?
Нямам представа аз него го пропуснах , върти ми се и на мен по спомен че от него почнаха, но ...

Изпратено от моят SM-S918B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#39

22U и той е с 4 андроида.

Изпратено от моят SM-S918B с помощта на Tapatalk
Цитирай
#40

То за всички нови модели е така. Смартфоните от А серията също ще имат 4 ъпдейта. Имам втори A53 и ще получи до андроид 16(поне би трябвало). Не знам защо се учудвате, че S22, 23 ще получат 4 ъпдейта след като й смартфоните от среден клас също ще ги получат.
Цитирай
#41

(2023-02-16, 00:38:10)Чо написа:  Вероятна причина - има нещо полупроводимо в USB порта.
При отчитане на напрежение - телефона опитва през data канала да си "говори" с зарядното, за да се разберат за поддържаните режими и мощности, като се проверява и съпротивлението/проводимостта - като заряда се ограничава до по-нисък ток или изцяло се забранява при много ниско съпротивление (примерно влага).

4+ часа означава до 5W.

Пробвайте комбинациите от зарядни и кабелите и на стария (други) телефони дали и тях също зареждата бавно.
Опитайте да почистите USB порта.

(Може и да е дефект.)
Със безжично зарядно може да зарежате с 5W нормално и до 15W бързо.

Реших проблема! ️ Закупих едно 45 ватово зарядно и зареди телефона от 23% до 100% за под 50 минути. Много интересно, защото пробвах общо 3 зарядни на самсунг по 25 и едно от 15 вата с няколко различни кабела и при всичките зареждаше като 5 ватово. Нещо не се разбира с тях, незнайно за мен защо Благодаря ти за поста, Чо и на другите момчета по-горе 🥂Явно ще зареждам с 45 ватово зарядно, колкото и да не ми се искаше😀

Samsung Galaxy Note - Black,Samsung Galaxy Note 2 -WHITE ,Samsung Galaxy Note 3 Black, Samsung galaxy Note 4 black
Цитирай
#42

А защо да не ти се иска?
То просто зарежда по-бързо предимно от 0 до 50%, после почти се изравнява с 25W‐то
А ако искаш да си зарежда нормално, просто му изключи опцията " бързо зареждане с кабел " ( така направих и аз и сега си зарежда като стандартно зарядно, а ще ползвам бързото с 45w, когато съм на път или ми потрябва за малко време да напълня повече батерия 🫡
Описание и сравнение с 25w и 45W

Изпратено от моят SM-S918B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#43

Важно е и кабелът да е 5V, за да зарежда бързо, а в кутия май не е 5V
https://www.youtube.com/watch?v=gMbBs1Ac...rk%27sTech

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай
#44

Кабелът в кутията на С22У си зарежда бързо, т. Е. Супер бързо! Незнам дали трябва да е 5в, но на дългият кабел мисля пише 5А

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
[-] 1 потребител изказва благодарност на Nikito82 за това мнение:
  • OGIER
Цитирай
#45

(2023-02-16, 17:05:01)TNTKZ написа:  Важно е и кабелът да е 5V, за да зарежда бързо, а в кутия май не е 5V
https://www.youtube.com/watch?v=gMbBs1Ac...rk%27sTech
Да така е, трябва
НО според мен тоз човече от видеото или бърка или не е тествал кабела.
Аз си взех адаптер и с кабела от кутията ми зарежда за около 58 мин до 100% ( което няма как да стане с 25w )

Изпратено от моят SM-S918B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#46

(2023-02-16, 16:57:22)OGIER написа:  А защо да не ти се иска?
То просто зарежда по-бързо предимно от 0 до 50%, после почти се изравнява с 25W‐то
А ако искаш да си зарежда нормално, просто му изключи опцията " бързо зареждане с кабел " ( така направих и аз и сега си зарежда като стандартно зарядно, а ще ползвам бързото с 45w, когато съм на път или ми потрябва за малко време да напълня повече батерия 🫡
Описание и сравнение с 25w и 45W

Изпратено от моят SM-S918B с помощта на Tapatalk
Чисто и просто предразсъдъци, нищо друго (относно 45 ватовото зареждане) 😛

(2023-02-16, 17:11:58)OGIER написа:  Да така е, трябва
НО според мен тоз човече от видеото или бърка или не е тествал кабела.
Аз си взех адаптер и с кабела от кутията ми зарежда за около 58 мин до 100% ( което няма как да стане с 25w )

Изпратено от моят SM-S918B с помощта на Tapatalk
Да, наистина е така - с 45 ватовото зарядно аз също използвах жицата от опаковката и  зареди телефона за 47, 48 минути от 23 % до 100%Но опрделено грееше доста телефона при зареждането. Не чак да не се пипа, но определено доста. Не знам, може това да е  нормално, но зимата при стайна температура около 20 градуса не си спомням друг телефон да ми е греел толкова при зареждане

Samsung Galaxy Note - Black,Samsung Galaxy Note 2 -WHITE ,Samsung Galaxy Note 3 Black, Samsung galaxy Note 4 black
Цитирай
#47

А ти какво очакваш при супер бързо зареждане, да охлажда ли? Нормално да загрява. Зареждай го нормално и няма да загрява.

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
[-] 2 потребители изказват благодарност на Nikito82 за това мнение:
  • Dowper, OliQueenBG
Цитирай
#48

(2023-02-16, 18:49:24)martosblack написа:  Да, наистина е така - с 45 ватовото зарядно аз също използвах жицата от опаковката и  зареди телефона за 47, 48 минути от 23 % до 100%Но опрделено грееше доста телефона при зареждането. Не чак да не се пипа, но определено доста. Не знам, може това да е  нормално, но зимата при стайна температура около 20 градуса не си спомням друг телефон да ми е греел толкова при зареждане

При бързо зареждане е така, опитай да зареждаш с най-обикновено зарядно, например 10 W и няма да имаш проблем със загряване на устройството си.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • OliQueenBG
Цитирай
#49

(2023-02-16, 18:49:24)martosblack написа:  Чисто и просто предразсъдъци, нищо друго (относно 45 ватовото зареждане)

Да, наистина е така - с 45 ватовото зарядно аз също използвах жицата от опаковката и  зареди телефона за 47, 48 минути от 23 % до 100%Но опрделено грееше доста телефона при зареждането. Не чак да не се пипа, но определено доста. Не знам, може това да е  нормално, но зимата при стайна температура около 20 градуса не си спомням друг телефон да ми е греел толкова при зареждане
Да, съвсем в реда на нещата е да загрява повече.
Аз за това като го пускам вечер е с изключено бързо зареждане, нищо че адаптира е 45, то си зарежда с 25W

Изпратено от моят SM-S918B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#50

И на 25в не зарежда на нормално зареждане! На 25в е бързо зареждане!

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
[-] 4 потребители изказват благодарност на Nikito82 за това мнение:
  • Dowper, OGIER, OliQueenBG, sapiora
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)