Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни проблеми на Samsung Galaxy S23 Ultra
#76

Някой може ли да помогне с настройка на гугъл търсене
След копиране на текст и натискане долу ( прикачил съм снимка ) където е бързо търсене в гугъл. Ми изписва : " няма достъп до мрежата" ,
А съответно аз съм вързан защото си отварям всичко друго[Изображение: 2e5c75d9a7dcf4b5324d6fb6aec248f0.jpg][Изображение: 025e55af159f00fceea6082226e8b009.jpg]

Изпратено от моят SM-S918B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
Аксесоари
#77

Проблема да не е от-мобилна мрежа-потребление на данни-мрежов достъп.

Huawei P30
Цитирай
#78

(2023-02-20, 13:04:23)DoryanY написа:  Проблема да не е от-мобилна мрежа-потребление на данни-мрежов достъп.
На безжичен го ползвам
П.с: сега минах и на мобилни, няма промяна 🫤

Изпратено от моят SM-S918B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#79

Имах в предвид,да не би да няма отметка,ако има,друг е проблема.Това не е от Самсунг,но трябва да го има и там.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Huawei P30
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • OGIER
Цитирай
#80

(2023-02-20, 14:50:01)DoryanY написа:  Имах в предвид,да не би да няма отметка,ако има,друг е проблема.Това не е от Самсунг,но трябва да го има и там.
НЕ, аз нямам такова меню🫤
Някъде от настройките на самият хром е според мен, преинсталирах го , чистих данни, но все си е така

Изпратено от моят SM-S918B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#81

@OGIER
При мен след маркиране на текст излиза същото съобщение, но признавам си до сега не ми беше правило впечатление, защото директно копирам текста и преминавам към следващата стъпка.
Не съм правил нещо различно, за да започне да излиза този надпис. Вероятно ако не бях прочел въпроса ти, нямаше и да ми направи впечатление скоро.
Ако излезе решение, ще се споделя.

П.п. https://support.google.com/chrome/thread...roid?hl=en

П.п.2 Решението.
Settings/Google Services/ Touch to Search на OFF

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
[-] 3 потребители изказват благодарност на Monipeev за това мнение:
  • bobytsekov, OGIER, sapiora
Цитирай
#82

Всъщност изключването само на тази опция върши работа:

   
[-] 3 потребители изказват благодарност на bobytsekov за това мнение:
  • johny_j, OGIER, sapiora
Цитирай
#83

(2023-02-20, 21:01:31)Monipeev написа:  @OGIER
При мен след маркиране на текст излиза същото съобщение, но признавам си до сега не ми беше правило впечатление, защото директно копирам текста и преминавам към следващата стъпка.
Не съм правил нещо различно, за да започне да излиза този надпис. Вероятно ако не бях прочел въпроса ти, нямаше и да ми направи впечатление скоро.
Ако излезе решение, ще се споделя.

П.п. https://support.google.com/chrome/thread...roid?hl=en

П.п.2 Решението.
Settings/Google Services/ Touch to Search на OFF
Благодарско човек,
НЕ знам защо са го изключили, на предният телефон преди да прехвърля всичко ( без да правя това упражнения ) всичко си бачкаше
Благодаря още веднъж, НИКОГА нямаше да намеря тази настройка 🫲

Изпратено от моят SM-S918B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#84

Първи забелязан проблем: снимките на текст съвсем не са на ниво - фокусирани са само в центъра и колкото по-навън към краищата отива, толкова по-размазан е шрифтът. Пробвано с 20-тина документа от различни тип и съдържание.

Само при мен ли е така?
Цитирай
#85

Коментирано е на дълго и широко в тема за S22, мисля че беше от спецификата на самия модул на камерата.
С CamScanner е много по-добре положението, ако са нужни качествено сканирани документи

Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Цитирай
#86

Не знам за серия 22 - това е 23 и споделям проблем, защото текстът не се различава по нищо от кой да е друг обект/субект на снимане.

CamScanner е платено приложение, с което не само аз съм имал проблеми и разправии с разработчиците му.
Цитирай
#87

Ето какво е писано в темата за S22 (от пост #286 надолу):
https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1723335

Sent from my SM-S918B using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на SpLiT за това мнение:
  • L1892
Цитирай
#88

https://play.google.com/store/apps/detai...l=bg&gl=US Пробвай Microsoft Lens, ако не си го ползвал досега.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • L1892
Цитирай
#89

(2023-02-22, 18:23:54)SpLiT написа:  Ето какво е писано в темата за S22 (от пост #286 надолу):
...

Очевидно проблемът си стои и при 23-та серия. Сканирането (бутона Т) не променя нещата.

(2023-02-22, 20:59:31)hazART написа:  ...Пробвай Microsoft Lens, ако не си го ползвал досега.

Това определено подобри нещата!
Цитирай
#90

За първи път виждам такова нещо? Имам съмнения, че нещо се е случило при копирането, даже не знам повечето как нямате проблеми като аз виждам вече доста липсващи и неработещи неща. Особено ако са ползвани good lock и good guardians.
[Изображение: 1677144552828.jpg]
Цитирай
#91

Никога не съм пускал такива тестове на който и да е апарат, замислям се дали да не направяSmile

Xiaomi 14 Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на vovalinder за това мнение:
  • OGIER
Цитирай
#92

(2023-02-23, 12:01:38)vovalinder написа:  Никога не съм пускал такива тестове на който и да е апарат, замислям се дали да не направяSmile
Ха ха ха, и аз не съм
Хайде пусни един и за двама ни да се отчетем

Изпратено от моят SM-S918B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#93

По скоро при теб е станало мазало. Копирах си Good Lock и всички модули от S21 Ultra без никакви проблеми и си работят.
Цитирай
#94

Моля за съдействие. Не знам дали съм в правилната тема. Как мога да заключа с пръстов отпечатък/парола отделно приложение? Пробвах опцията "Заключена папка", но изглежда като ново пространство на телефона и не ми допада като вариант, просто защото искам да заключа "оригиналното" приложение.
Цитирай
#95

(2023-02-23, 12:13:57)Мария Иванова написа:  Моля за съдействие. Не знам дали съм в правилната тема. Как мога да заключа с пръстов отпечатък/парола отделно приложение? Пробвах опцията "Заключена папка", но изглежда като ново пространство на телефона и не ми допада като вариант, просто защото искам да заключа "оригиналното" приложение.
Да, в тази папка седят всички заключени ( отделно има някой приложения които от менюто си си имат опция за заключване )
Та:
Като активираш и настроиш папката с парола и пръстови, после да речем снимка или папка им даваш " премести в защитена папка "
Така вътре ще е всяко приложение което си задала
П.с: отделно самата папка можеш да я преименуван за да не се знае че е за това ( или да я скриеш )

Изпратено от моят SM-S918B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#96

При мен има и при мой колега има много дразнещ проблем с камерата. Когато правиш снимки от по-близко разстояние, автоматично променя сензора, с който снима. Това първо променя доста гадно ъгъла, под който се снима, и второ на тъмно тази 'макро' камера е гола вода дори и със светкавица. Снимките стават много 'зърнести'. Някой има ли решение на този проблем?
Това го нямах нито при ноут 10ката, нито при С21У, нито колегата ми при С22У.

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet 512GB
Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 512GB
Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Brown 512GB
Samsung Galaxy Note 10+ Aura White 256GB

Цитирай
#97

Изключи подобряването на фокуса, предполагам то се меси.

Xiaomi 14 Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на vovalinder за това мнение:
  • eksoldier
Цитирай
#98

Аз правих такъв тест и нямаше подобно съобщение

Изпратено от моят SM-S918B с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB Titanium Black
Цитирай
#99

(2023-02-23, 15:15:45)vovalinder написа:  Изключи подобряването на фокуса, предполагам то се меси.

Ако говориш за 'Tracking auto focus' и с включена опция, и с изключена е така.

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet 512GB
Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 512GB
Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Brown 512GB
Samsung Galaxy Note 10+ Aura White 256GB

Цитирай

Като включиш камерата, долу в ляво има едни две жълти топчета, в смисъл като е включена опцията са жълти, иначе като ги изключиш стават бели.

Xiaomi 14 Ultra
[-] 3 потребители изказват благодарност на vovalinder за това мнение:
  • eksoldier, L1892, niki1999kir
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)