Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Урок]РУУТВАНЕ НА SAMSUNG GALAXY S GIO
#26

Абе, тоя сд мейд кви са тия памети дето ги показва? Андро ос 203/208
Вътрешна 160/180 и сд картата. Някой ако може да ми обясни
Цитирай
Аксесоари
#27

ico9750 написа:Абе, тоя сд мейд кви са тия памети дето ги показва? Андро ос 203/208
Вътрешна 160/180 и сд картата. Някой ако може да ми обясни

първата е софтуерната памет.втората е памета на телефона.а както виждам доста са пълни и двете.иска малко почистванеSmile))

cm-7.2.0-20120710-NIGHTLY-gio-AROMA
Цитирай
#28

Ами и аз мислех че паметта му е 150mb.поне така го дават по спецификация.Ама така и не разбрах от опцийте ,как се чисти КЕША на вътрешната памет може и аз да съм неграмотен,но английският не ми е така познат.Има опция за изчистване на Data,на всяко приложение,но незнам дали тва ще освободи памет и дали въобще трябва да се пипа Rolleyes
Цитирай
#29

о не не първо телефона трябва да ти е рутнат.и после в маркета има всякакви програми за почистване.титаниум бекъп също върши добра работа особено с далвик кеша.А колкото до рутването чети подробно темата.update.zip се слага в основата на картата,не в папка.и не се разопакова.там където ти стои файла на експортираните контакти май беше нещо 00001.vcf там слагаш update.zip.а колкото до опцията за чистене на data нищо няма да ти помогне

cm-7.2.0-20120710-NIGHTLY-gio-AROMA
Цитирай
#30

Мога ли да попитам някой,знае ли защо като телефона ми беше рутнат ,Samsung jio,и като си ъпдейтнах,така да се каже андроид версията от 2.3.3,на 2.3.6,ми изчезнаха рут правата,все едно не е рутнат.Трябва ли на ново да го рутвам,и ако трябва,пак ли така както беше при старата версия,2.3.3?Може би при ъпдейтването автоматично ми е изтрит zip.,файла с който беше рутнат,не зная точно ,но предполагам.Ако някой знае нещо по въпроса моля да сподели.Предварително благодаря.
Цитирай
#31

Как да го направя на CWM-based Recovery v5.0.2.7 ? :facepalm:

Samsung Galaxy S6 | Stock 6.0.1
Цитирай
#32

MrYoan написа:Как да го направя на CWM-based Recovery v5.0.2.7 ? :facepalm:
слагаш го в root директорията на sd картата, влизаш в recovery и избираш install update from sd card (това си подразбира файла update.zip), ако случайно не стане избираш install zip from sd card >> choose ... >> и избираш update.zip Smile
Цитирай
#33

А как се прави ънруутване и има ли някакви рискове ?

Samsung Galaxy Gio --> HTC Desire X --> LG G2
Цитирай
#34

как се прави ънрутване и може ли да ми кажете някоя програма за рут за почистване как да местя в картата памет?
Цитирай
#35

ng cache cleaner има я в маркета.ънрут с флашване на оригинален ром с odin.за местене има много програми търси в форума

cm-7.2.0-20120710-NIGHTLY-gio-AROMA
Цитирай
#36

Следвам точно стъпките по руутването, но първо: телефона ми влиза в рекавъри режим с трите бутона - увеличаване, хоум и пауър. Второ - виждам файла, но като му дам да apply update from sdcard започва и ми изкарва ред в червено, на който пише: E: signature verification failed. И следващия ред е в жълто: Installation aborted. Не знам дали има значение, че телефона е купуван от Обединеното кралство. Фърмуера е 2.3.6, ъпдейтван през Kies до тази версия. И предполагам се сещате, че говорим за Galaxy S.
:wall:

.......... Everybody seems to think I'm lazy, I don't mind, I think they're crazy
Running everywhere at such a speed, till they find, there's no need ..........
Цитирай
#37

Този руут може ли да ми предостави примерно Android 4.0.4?? Smile Smile Smile
Цитирай
#38

root те прави администратор на телефона. Сам по себе си, той не променя нищо визуално. След root+recovery можеш да си преинсталираш телефона.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#39

Колеги помощ в Update.zip файла изписва че има вирус от каде да го сваля :capitulation:
Цитирай
#40

Не се притеснявай. Спри антивирусната, че ще повреди файла и си го свали спокойно. Антивирусните винаги реагират така на всички методи за root - няма от какво да се притесняваш.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)