Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Филми , Сериали - препоръки ...

(2017-07-31, 10:39:14)person написа:  ...Смешно е да казваш, че не ползваш Google?
Кое му е смешното - не разбрах. Филми, сериали нямам навик да ги гледам на телефона си, а никога не съм го и правил.

 
Цитирай
Аксесоари

Но нали имаш Андроид телефон. Значи пак си вързан с Google...
Цитирай

Опитвам се да се сетя за една комедия. Мъж и детенце в тоалетна. Детенцето казва: "не мога да се изакам ако не ми пееш". Мъжа запя: "излеез, излеез малко ако...", чу се едно "цоп", демек работата е готова. Мъжа спря да пее а от съседната кабинка се чу мъжки глас: "приятел, не спирай да пееш".
Не знам дали обясних правилно, но ще се радвам, ако някой се сети...

Xiaomi mi 9 lite
Xiaomi redmi note 4x
Цитирай

От вчера, 20.08.2017 година. сайта за безплатни филми 'filmisub.com' стана платен. Лошо....
П.П.- Това е само за Андроид телефони, от компютър няма проблеми, иначе цената е 7,21 лв. на седмица...., а аз от там си гледах филми....
П.П.- Днес, 21.08.2017 г. в 18,50 ч. спокойно влизам в 'filmisub.com'. Браво!!!
Цитирай

(2017-08-20, 19:37:28)iwan33 написа:  Опитвам се да се сетя за една комедия. Мъж и детенце в тоалетна. Детенцето казва: "не мога да се изакам ако не ми пееш". Мъжа запя: "излеез, излеез малко ако...", чу се едно "цоп", демек работата е готова. Мъжа спря да пее а от съседната кабинка се чу мъжки глас: "приятел, не спирай да пееш".
Не знам дали обясних правилно, но ще се радвам, ако някой се сети...

Филмът е "Parental Guidance" с Billy Crystal. А това е въпросната сцена https://www.youtube.com/watch?v=9WfP_e3hsb4

OnePlus 7T HD1900 256GB
Цитирай


Samsung Galaxy S>S2>S3>S4>S5>S7 Edge>Huawei P10 plus>Huawei P20 Pro>Huawei P40 Pro Silver Frost
Цитирай

Може ли някой да предложи хубав онлайн нов фипм  ?
Цитирай

Ако не си гледал  "Only the brave " горещо ти го препоръчвам !      цък Smile

Smile
Цитирай

Препоръчвам Черната пантера.
Цитирай

Като сериали мога да предложа Counterpart и Westworld и двата са много добри.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай

Препоръчвам сериалите Гомора и История на прислужницата.Различни са като тема но и двата си заслужават гледането.Няма да съжалявате!
За филм,последната част на Отмъстителите гледах и ми хареса,макар че нямах големи очаквания но сгреших.Задължително обаче на 3D кино!

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай

Кой е по-добрият според теб?
Цитирай

Не мога да кажа кой е по-добър.И двата са много добри,просто са различни жанрове.И двата ги има в HBOGO,ако имаш абонамент.

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай

(2018-05-12, 17:32:53)ivomihov написа:  Препоръчвам Черната пантера.

За пубертети става - лично мнение

времето е като парите - никога не стига
Цитирай

Падам си по Marvel, ама Пантерата ми дойде в повече откъм фантазия в технологично отношение. Явно остарявам.

OnePlus 7T HD1900 256GB
Цитирай

(2018-05-14, 08:25:11)HAMMER_T написа:  Падам си по Marvel, ама Пантерата ми дойде в повече откъм фантазия в технологично отношение. Явно остарявам.

Всеки с вкуса си, на мен много ми хареса.
Цитирай

'Hichki - Хълцане (2018)' най-добрия филм за тази година... Препоръчвам
Цитирай

Adidas vs Puma.Интересен филм.
Цитирай

Препоръчвам I Am Not a Serial Killer.2016

 
Цитирай

Black '47 - 2017

 
Цитирай

Close - Близо 2019 г, Добър филм
Цитирай

Южен вятър- Сърбия, илюстрира балканската действителност.

Изпратено от моят Redmi 4X с помощта на Tapatalk

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
Цитирай

Along with the Gods:
2017 - The Two Worlds
2018 - The Last 49 Days

Много добра поредица от 2 филма.
Станах фен на южнокорейското кино.
Цитирай

Знам, че на повечето ни е писнало от Hollywod, но те за мен правят, най-лошите и най-добрите филми. Interstellar много ми хареса и очаквам продължението. А заглавия като Glass, които в момента на този пост се въртят по кината ви съветвам да ги избягвате, ужасна боза е... Уж за разтоварване беше, а пък се изнервих докато го чакам да свърши.
Цитирай

Glass ще го гледам само заради Sarah Paulson xD иначе нормално да не е нещо особенно...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 6 гост(и)