Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[22.01.2012]-.¸¸.·´¯Всичко за - HTC HD2 "Звяра"
#76

Благодаря ти много за отговорите.
Видях на 2ра стр, че си препоръчал на 1 момче

"Сваляш 150mb recovery и този ром: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=933951\"

Него и аз ще си сложа, но ще съм ти благодарен, ако ми препоръчаш още 3-4, който знаеш.
И един последен въпрос каква е разликата м/у recovery 150,250 и 400 мб?
Цитирай
Аксесоари
#77

Има цяла колекция с разработки и в пост #1 съм сложил най-добрите. Харесай си!
Като си свалиш това рековери ( 150мб ) то ти е за СМ7 ром-те. Другите са просто с различен дял. Свали си го това пък, ако се наложи да сменяш ром-а съм писал как се сменя и партишъна.

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
#78

Благодаря ти много :bow:

Приятен ден
Цитирай
#79

Здравейте! Имам следния проблем с телефон HD2 - почва да зарежда началния екран и веднага след това се рестартира. Някакви идеи как да мина през началния екран?

Samsung Galaxy S6 Black Sapphire -> Huawei Mate 20
Цитирай
#80

galaxy-bg написа:Здравейте! Имам следния проблем с телефон HD2 - почва да зарежда началния екран и веднага след това се рестартира. Някакви идеи как да мина през началния екран?


Явно не ти е правилен партишъна на телефона. Ако ти иска и партишън на картата той трябва да е 1GB.
В темата на ром-а обикновено си пише какъв трябва да е. Провери го!

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
#81

Има ли как да вляза в някакво сервизно меню?

Samsung Galaxy S6 Black Sapphire -> Huawei Mate 20
Цитирай
#82

galaxy-bg написа:Има ли как да вляза в някакво сервизно меню?
Какво искаш да направиш в това сервизно меню.

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
#83

Здравейте, искам да попитам htc hd2 върви ли с 32гб карта памет, сега съм с 8гб, но ми предлагат 32 и незнам дали ще тръгне? Благодаря предварително!
Цитирай
#84

Не виждам причина да не тръгне - http://www.gsmarena.com/htc_hd2-2957.php

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
#85

Мерси много Smile

Ползвай ръчичките когато искаш да благодариш!
Цитирай
#86

Здравейте колеги Smile Нов съм всичко свързано с HTC и Android и бих Ви помолил да ми помогнете с някои проблеми които срещнах... Та по въпроса.

Днес си купих HTC HD2 и момчетата в сервиза му преинсталираха Windows-a с Андроид версия 2.2 и ме предупредиха да не го ъпдейтвам с по-ново версия защотото може да здаде багажа напълно... завинаги.... Дали е така? Да не говорим, че ката го спра и пусна пак, Андроида понякога не се пуска...

Друго нещо - купих му 16GB карта с памет която до преди един час работеше отлично и сега изведнъж започна да ми излиза някакъв нотис - Mounted ReadOnly - The SD card has an unexpected problem... Не мога дори да снимам заради това нещо... Казаха ми, че 16 GB карта му била много, но аз не го вярвам... е71-та ми държи 16GB айде стига...

И последно за момента - когато го синхронизирам ми излиза още някакъв нотис - USB Debugging conected - Please to disable USB Debugging... Е, спирам го, но при следващ канект пак същото....

Момчета, много ще Ви бъда благодарен ако ми помогнете, защото наистина съм притеснен много..... Sad
Цитирай
#87

Добре дошъл във форума!

Първо, махни го този 2.2 и си качи свестен ром - https://www.androidbg.com/forum/topic306...tsiya.html
Първите 2 от линка са 100% ОК!
Форматирай си и картата памет.
Желателно е да прочетеш важните теми! Ако там не намериш отговор - питай!

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
#88

Около 2 часа съм ровил из темите и точно по моите проблеми ришение не намерих.... Sad Пробвах с бавен формат на картата, но сега дори и HTC Sync-a не я разпознава... Колкото, до РОМ-а ме е страх да го пипам защото съм нов и ми казаха, че мога да си скапя телефона в сервиза... но ще пробвам какво да правя...
Цитирай
#89

Няма да го скапеш!
Само внимавай да не качиш радио, което не е за него!!!!!

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
#90

Ще сваля радиото което сте постнали тук https://www.androidbg.com/forum/topic236...ba6ky.html Явно вече го няма... ще го търся в гугъл.

Сега погледнах, че картата е зададена като - само за четене (read only) да не би от това да се скапа....


Ползвай редакция!!!
Цитирай
#91

Здр.колега,можеш да имаш доверие на luba6ky,преди няколко месеца и аз бях нов с HD2 и той ми помогна много да си кача андроид,относно карта памет, аз съм с 32 гб.и няма проблем-работи безотказно,аз съм с първият ром от тук https://www.androidbg.com/forum/topic306...tsiya.html(в подписа ми) и е перфектен.Успех.

P.S. чети внимателно и няма проблем,ако искаш пиши ми на скаип dany-2001 имам го радиото ще ти го пратя.


Цитирай
#92

BullRazor написа:Ще сваля радиото което сте постнали тук https://www.androidbg.com/forum/topic236...ba6ky.html Явно вече го няма... ще го търся в гугъл.

Сега погледнах, че картата е зададена като - само за четене (read only) да не би от това да се скапа....


Ползвай редакция!!!


Ето линк - http://www.multiupload.nl/QP0IWGY42F
Сега ще го оправя и в темата.
Ако има други такива линкове ми кажи!

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
#93

Здравейте,

Извинявам се предварително ако въпроса ми е глупав, но от няколко дни чета, та чета как да си сложа Андроид, но явно от толкова четене се обърках и блокирах...
Да кажем, че горе долу ми се разясни това онова, но единственото нещо което не можах да разбера е този въпросен партишън на картата който се прави, трябва да го направя някак си преди да започна всичко или (или или хич не ми е ясно Big Grin )

Много ще съм благодарна ако някой ми разясни малко повечко, че вече не мога да го гледам тоя уиндоус Big Grin
Цитирай
#94

Той се прави след като инсталнеш CWM. Правиш си партишъна след това, после слагаш ром-а на картата и го инсталираш.

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
#95

Добре де, стигнах до magldr и когато отворя DAF-a ми пише - Readme.txt for this release is missing.
и след това като дам некст -

An error has occurred
Read below for more information

Error Description: Config load failed.
Info: .\RSPL\RSPL.cpp (725)

Error Description: CONFIG: can't open config file
Info: .\RSPL\RSPL.cpp (304)


И това е ...
Изтеглих го 2-3 пъти от различни места, но навсякъде едно и също Sad(
Не знам какво да правя сега ...
Цитирай
#96

Инсталираш радио 2.15.50.14, като свалиш файла на MAGLDR и го разархивираш направи рестарт на компа. Трябва да са ти инсталирани HTC Sync + ActiveSync. Като сложиш кабела и си в bootloader трябва да ти изпише USB. След това стартирай ROMUpdateUtility.

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
#97

Радиото го инсталирах, стартирах и ROMUpdateUtility без проблем, излезе ми менюто, но на следващата стъпка
IV. Как се инсталира ClockworkMod??? - всичко правя както пише, свързвам кабела, илиза си ми Waiting USB ... USB"
и когато искам да отворя DAF.exe става това.
Цитирай
#98

Рестартирай компа.

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
#99

luba6ky написа:Рестартирай компа.


Направих го, отново не се получава. Sad
Цитирай

Имаш ли HTC Sync и ActiveSync.

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)