Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[22.01.2012]-.¸¸.·´¯Всичко за - HTC HD2 "Звяра"

А като влезна в bootloader режим ми изписва: PB81100 HX-BC
SPL-2.08.HSPL 8G XE
0x05
CotullaHSPL 0x30
Означава ли това, че не е нужно да изтеглям HSPL, а направо да продължавам от следващата точка?
Цитирай
Аксесоари

Минавай на следващата точка.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

Здравейте за първи път съм с телефон с уиндолс до този момент бях с андроид и искам да си сложа андроид и на този.
Не мога да си сихронизирам дори и телефона с компютъра, четох навсякъде но не стана. Сложих си първия файл на телефона и направих процедурата, но както се свърза компютъра с телефона и изписва критикал код с 00000 и това е.
Аз съм с windows xp пробвах и на друг компютър с виста и пак същото стана.
Цитирай

А драйвери имаш ли на компа???

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай

Luba6ky написа:А драйвери имаш ли на компа???
USb драйвери или?

Ами ако опитам с този начин на инсталиране до колкото разбрах трябва да си сложа папката на картата и директно зареждам файла така ли е ?

Ето и клипа: http://www.youtube.com/watch?v=kdoRZPwdn...Q-IdrJzvkw
Цитирай

1) Качи си на РС-то HTC Sync + Active Sync
2) Всички файлове се слагат и инсталират от РС-то
3) Единствено рома се инсталира от картата

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай

Luba6ky написа:1) Качи си на РС-то HTC Sync + Active Sync
2) Всички файлове се слагат и инсталират от РС-то
3) Единствено рома се инсталира от картата


Имам всичко и пак не намира телефона. Пише, че не е намерно устройстовото. А при клипа, които съм качил пак ли същата процедура трябва да правя или?
Цитирай

Клипа, който си качил е за Андроид, който се стартира от картата, но WinMo си остава като водеща ОС. В това ръководство говорим за NAND Android, който е единствена ОС на телефона.
Ако не ти го намира си преинсталирай драйверите и свали всички файлове отново.

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай

Luba6ky написа:Клипа, който си качил е за Андроид, който се стартира от картата, но WinMo си остава като водеща ОС. В това ръководство говорим за NAND Android, който е единствена ОС на телефона.
Ако не ти го намира си преинсталирай драйверите и свали всички файлове отново.

Извинявам се за въпроса, но това значи ли че можеш да ползваш функцийте на андроид пълноценно ? И се работи както с основен андроид или не? Smile
Цитирай

Да, ползва се като основен ОС и си има всичко.

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай

И работи много по-добре и по-бързо от Windows. (от личен опит ти го казвам) Smile

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

Be6i4 написа:И работи много по-добре и по-бързо от Windows. (от личен опит ти го казвам) Smile

Понеже го пробвах това и на друг компютър-лаптоп и пак не намира телефона. Мисля да пробвам инсталиране на андроид от сд картата директно. Нали не ми трябва нищо да правя преди това, а е както на клипа?
Цитирай

Тогава си свали ром, който е за SD, да не е за NAND. Слагаш на картата и стартираш файла.

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай

Luba6ky написа:Тогава си свали ром, който е за SD, да не е за NAND. Слагаш на картата и стартираш файла.

Тоест, като този на клипа защото него изтеглих и него ще пробвам.
Цитирай

:thumbup:

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай

Luba6ky написа::thumbup:


Да, но дори като кача файловете на една сд карта и сложа картата от файл мениджъра не ги намира, като папка андроид , а като ги върна на нокия н810 ги намира в папката.
Цитирай

Какъв е този телефон? От къде е взиман?

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай

Luba6ky написа:Какъв е този телефон? От къде е взиман?

Взех го от един приятел и сега съм с него, харесва ми много като цяло, но не ми е ясно защо не се получават всички тези неща. Незнам какво да направя, като няма логика всичко това да не се получава.
Цитирай

Ако си от София може да ми го оставиш за 10мин да ти го оправя.

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай

Luba6ky написа:Ако си от София може да ми го оставиш за 10мин да ти го оправя.
Супер, писал съм ти на лично Smile
Цитирай

Отговорих ти!

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай

Извинявам се много за темата но съм нов в това .

Така проблема ми е следният имам htc hd2 и много искам да му сложа android ако може някой да ми обясни как че си нямам си понятие от това , благодаря предварително ~.~ :wall: :wall: :wall:
Цитирай

В този раздел има 2 важни теми как се инсталира Андроид. Избери си коя да е от двете и започвай. Няма нищо сложно.

https://www.androidbg.com/forum/topic236...vyara.html

https://www.androidbg.com/forum/topic610...d-rom.html

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

Инсталирах или така си мисля този ром http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=1605992
без да правя Партишън на КАРТАТА сваления zip файл директно и телефона си седи в началния бял екран с надпис HTC, какво съм объркал и как да го оправя. Не съм променял и нищо в recovery-то :unknw:
Цитирай

MiroRR написа:Инсталирах или така си мисля този ром http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=1605992
без да правя Партишън на КАРТАТА сваления zip файл директно и телефона си седи в началния бял екран с надпис HTC, какво съм объркал и как да го оправя. Не съм променял и нищо в recovery-то :unknw:


Цитат:Requirements:
Full version:
250 mb system partition with at least 5 mb cache (without the EXT partition)
or
120 mb system partition with at least 5 mb cache (with the 512-1024 mb EXT partition)


Lite version:
210 mb system partition with at least 5 mb cache (without the EXT partition)
or
120 mb system partition with at least 5 mb cache (with the 512-1024 mb EXT partition)
Important:

Ето това е много важно. Трябва да се промени партишъна на телефона.

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)