Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Споделяне на домашния интернет посредством WIFI към Андроид смартф
#51

Много добра тема Smile но де да можеше и за ХП да ставаше :confused: :confused:

Smasung Galaxy S 2.2 Froyo
Цитирай
Аксесоари
#52

venci932 написа:Много добра тема Smile но де да можеше и за ХП да ставаше :confused: :confused:
Че то става: -> цък

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#53

Bæ6i4 написа:
venci932 написа:Много добра тема Smile но де да можеше и за ХП да ставаше :confused: :confused:
Че то става: -> цък
Да но трябва руут а аз още не съм много навътре с нещата и ме е страх все още да правя такива руутове Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

Smasung Galaxy S 2.2 Froyo
Цитирай
#54

Не ти трябва root.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#55

еми като пиша командите в терминал емумалотра все ми казва че нямам достъп

Smasung Galaxy S 2.2 Froyo
Цитирай
#56

извинявайте за спама, темата е супер и човек трябва да научава нови неща постоянно, но проблема при бг-интернет провайдърите е следното: стиснати са като .....
в щатите като ти закачат нета и ти дават безплатно wifi рутер и така можеш да си да си закачаш телефони, компютри и тем подобни дивайси.
аз от телефона през рутера си влизам в мрежовия диск и пускам на детето да си гледа филмчета.
за телефона има опция да излъчва като рутер, но само ако е през мрежата на оператора - не иска руут.
до колегите с проблеми с отинсталирането: за по-добро зачистване на инсталирани програми във ВИН7, виста и т.н бръкнете и в регистрите. след изтриване на регистрите на дадената програма, самото изтриване от С: и скритите папки става по-лесно.
ако не ви разрешава да триете може да отключите файловете с програмата Unlocker. успеваемостта е 100%
поздрави.

x2 unlock Samsung Galaxy S 4G T-mobile, 2.3.6 Gingerbread /out ot work/;  
unlock Dell Streak 7 4G T-mobile Honeycomb 3.2 /dead/;  Sony xperia Z1 compact (sold), Huawei Honor 8 Lite (going to grandma), Iphone 5s /kill/, Iphone 7 plus 128GB RED (sold), Huawei P20 lite, Iphone 7 128Gb, Iphone XS Max 256 Gb, Xiaomi Mi 10t 128Gb
Цитирай
#57

Добре на 2-ри компютър се опитвам,този е с AVG . На wireless връзката ми пише,че няма интернет връзка, Къде бъркам ? Confusedtupid:

GT-I9300 | Xperia Z3 BLACK -Stock 5.1.1 Lollipop
Цитирай
#58

Pharaone написа:Добре на 2-ри компютър се опитвам,този е с AVG . На wireless връзката ми пише,че няма интернет връзка, Къде бъркам ? Confusedtupid:

Може би си забравил да посочиш коя връзка с кое да ти е споделено Smile
В случая :
Отиваш на лан (ако си с лан) последния таб на него пише споделяне и като тикнеш на позволи споделяне със : и там ти излиза вече виртуалното вайфайче даваш му на него и вече няма да ти пише няма интернет достъп.
Мисля , че си направил всичко но точно това си забравил .... да МУШНЕШ кабела на модема един вид Smile

Sony Ericsson Xperia X10 mini R.I.P. > Alcatel one touch IDOL 6030X STOCK 4.2.2 > iPhone 5S 64GB >iPhone 6> iPhone 6S >iPhone 8> iPhone X > Huawei P20 
Цитирай
#59

Ferotakis написа:
Pharaone написа:Добре на 2-ри компютър се опитвам,този е с AVG . На wireless връзката ми пише,че няма интернет връзка, Къде бъркам ? Confusedtupid:

Може би си забравил да посочиш коя връзка с кое да ти е споделено Smile
В случая :
Отиваш на лан (ако си с лан) последния таб на него пише споделяне и като тикнеш на позволи споделяне със : и там ти излиза вече виртуалното вайфайче даваш му на него и вече няма да ти пише няма интернет достъп.
Мисля , че си направил всичко но точно това си забравил .... да МУШНЕШ кабела на модема един вид Smile
Уви,много внимателно четох инструкциите ти и изришно извирам отметката.Дава ми да избера коя връзка искам да share-на,избирам новосъздадената Sad. Ще мъча пак. Ако не успея ще ти пратя няколко скрийн шота на лични :cheers:

GT-I9300 | Xperia Z3 BLACK -Stock 5.1.1 Lollipop
Цитирай
#60

Аз искам само да кажа какво стана с тая програма Conectify .Инсталирах си линдолс 7 само заради ли фи и пускам го аз инсталвам програмата още както натиснах да пусне нета програмата заби целия лаптоп заби и трябваше да го рестартирам.След това се появяваше син екран и трябваше нова инсталация.
Цитирай
#61

Offtopic Ако ми обясниш защо Уиндоус 7 е станала линдолс 7, а Уай Фай е станал ли фи, ще ти бъда благодарен.

Samsung Galaxy Note 8
Цитирай
#62

Много полезна тема, работи на 6 този метод Rock
Цитирай
#63

Много се радвам ,че съм помогнал на онези които са го направили и искам да благодаря ,че сте ми направили темата важна това значи много за мен.
Благодаря още веднъж ! :bow:

Sony Ericsson Xperia X10 mini R.I.P. > Alcatel one touch IDOL 6030X STOCK 4.2.2 > iPhone 5S 64GB >iPhone 6> iPhone 6S >iPhone 8> iPhone X > Huawei P20 
Цитирай
#64

Аз съм на Мегалан и скоро пробвах с VirtualRouter, ползващ wi-fi модула в лаптопа като рутер, и стана идеално, но след 10 минути ме изключиха, явно хванаха чуждия mac adress на телефончето. Въпроса ми е по описания в първи пост метод ще стане ли далаверата без да те хванат от Мегалан? А може ли да се смени mac адреса на телефона да съвпадне с този от компютъра и какви последствия би имало ?

||   Sony Xperia Z3 Black  ||
Цитирай
#65

Albert Android някои да помогне неми се фкл samsung galaxy 550 ;ispisva samsung -и неиска какво да правя исписва на средада и нищо повече Lock Lock
Цитирай
#66

kyr4oo написа:Albert Android някои да помогне неми се фкл samsung galaxy 550 ;ispisva samsung -и неиска какво да правя исписва на средада и нищо повече Lock Lock
Моля?

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
#67

А бе Кирчо, напиши си грамотно въпроса, за да разберем и ние какво питаш. Честно казано, от въпроса ти на ЛС нищо не разбрах.
Ако имаш проблем, пиши какво си правил с телефона преди проблема. И този въпрос мисля, че не е за тази тема.

Samsung Galaxy Note 8
Цитирай
#68

Здравейте на всички! Браво за хубавата тема Dance ,обаче ми се появи един проблем. Направих всичко, така както е описано, гледах за тикчета на т.н.т, но след като натискам WIFI START на лаптопа, след това си влючвам Wi-fi на телефона, намирам мрежата,давам да се свърже и след 15-20 секунди ми изписва - Неуспешно. Пробвах 100 пъти, дори и на друг телефон, но не става. Къде греша? Sad Ако има значение с xperia x8 съм.

Note 3
Цитирай
#69

Здравейте. Първо и аз да благодаря за хубавата тема, но имам малък проблем. Правя всичко по описания начин и ядец. Създавам си виртуалния рутер, но не мога да шерна нета от лан картата към него.

[Изображение: 170337140212762315941320592303XQi5IsEg4ZSnJPcNnd35.JPG]

Когато го направя ми изписва следното:
[Изображение: 538210527184583281320592311gnCUEDRv5HqgpxSnqdac.JPG]

Дайте някъква идея на какво се дължи това.
Цитирай
#70

Голям си Ferotakis :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow:

Samsung galaxy s i9000 ROM: GINGERBREAD.XXJVT 2.3.5 Baseband: XXJVT Rooted Kernel -2.6.35.7-i9000XXJVT-CL617736 se.infa@SEI-22#2
Цитирай
#71

Добре направил съм всичко както е описано нямам антивирусна всичко което може да ми попречи и го прочетох е спряно и продължава да ме дропва някакви идеи ? така и не подкарах интернет. Пробвах и с програмата виртуал рутер която прави същото - имах успех точно за 2 секунди интернет да вляза в гоогле и после мрежата интернет нада. Имам въпрос възможно ли е да е от версията на рома който ползвам да има бъг. В момента съм с Браво 2.2
Цитирай
#72

Здравейте ! Направих всичко както трябва и всичко е ОК. ОБАЧЕ намерих си Wi-fi спот-а и му давам да се свърже. Пиша паролата и той ми изписва "Получава се IP адрес" Стои така известно време после на WI-FI-to изписва "сканира се" и всичко от начало. Просто неще да се свърже!! Моля помогнете..

Пробвах с програта Conectify и се получи абсолютно същото нещо ! Пак стигах то същото място !! Sad

Galaxy NOTE II Titanium grey
Цитирай
#73

Искам да се извиня за можв би 1000 въпрос по темата.
Но някой можели да ми каже за не рутнат телефон Htc wildfire да е. Подкарал wifi към pc.
Тоест да хвана нет с телефона и да го шерна и за pc.
Има вградена програма. Но тя е само за 3g hotspot.
Мерси. Предварително Android Android
Цитирай
#74

Отдавна не бях влизал в нашия форум забихме се по работа да портваме ромове за мини в xda и време не ми остана та чак сега виждам ,че има писано. Та така както отговорих на ЛС-тата така ще го направя и тук. Обновете си отново драйверите и прочетете ако трябва 5 пъти какво съм писал и как се прави защото 100% пропускате някъде нещо.
На въпросния с Мегалан - никой не ти вижда макове и какво ли още не много си задълбал в мисленето просто не си направил нещо както трябва.
На приятелят с прикачените скрийнове май английският му не е наред.
На втория скрийн последното прозорче което ти изскочило и си го снимал ще ти го преведа буквално какво пише в него чети - ТЪЙ КАТО В МОМЕНТА ИЗБРАНАТА ОТ ВАС ВРЪЗКА Е АКТИВНА НАПРАВЕНИТЕ ПРОМЕНИ ЩЕ БЪДАТ АКТИВНИ СЛЕД КАТО ТЯ БЪДЕ ПРЕКЪСНАТА И СЕ СВЪРЖЕНЕ С НЕЯ ОТНОВО . Така ,че къде според теб е проблема.

Айде успех и ако има нещо питайте на ЛС , скайпове гогле талкове , туитърчета , фейсбукъри , гугъл + и те така. Набъкахме се със социални мрежи забравихме какво е мирис на жив човек Lol Confusedtupid:

Sony Ericsson Xperia X10 mini R.I.P. > Alcatel one touch IDOL 6030X STOCK 4.2.2 > iPhone 5S 64GB >iPhone 6> iPhone 6S >iPhone 8> iPhone X > Huawei P20 
Цитирай
#75

Това дето е написано е голям гърч.
По-лесния вариант е да си пуснеш Wifi излъчването от домашния рутер Wink
Най-лесно става с Вивакомски рутер независимо от операционната система-и на телефона и на компота
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)