Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

HTC Tattoo Open Eclair 2.1
#26

само кажи ти откаде си форматира каратат и какав вид file sistem e Smile

HTC One M9/S-ОFF/Viper One M9 4.3.0
Цитирай
Аксесоари
#27

dzambazov написа:само кажи ти откаде си форматира каратат и какав вид file sistem e Smile

и от телефона и от pc-то съм я форматирал.. fat32 е Smile

HTC Legend | BlaY0's B 0.6 | @806MHz
Цитирай
#28

оки сега ще я форматирам и наново тряба да рутвам телефона нали

HTC One M9/S-ОFF/Viper One M9 4.3.0
Цитирай
#29

dzambazov написа:оки сега ще я форматирам и наново тряба да рутвам телефона нали

да

HTC Legend | BlaY0's B 0.6 | @806MHz
Цитирай
#30

сега ще повторя цялата процедура и ще пиша ,дано стане Big Grin Big Grin Big Grin

HTC One M9/S-ОFF/Viper One M9 4.3.0
Цитирай
#31

нестава и нестава Sad Sad Sad

HTC One M9/S-ОFF/Viper One M9 4.3.0
Цитирай
#32

сигорен ли си че тези стапки си направил както си ги описал в поста :| ,че вече 100 пати пробвам с различни ромове освен с тоз и нестава :/

HTC One M9/S-ОFF/Viper One M9 4.3.0
Цитирай
#33

сега пак ще пробвам ,само че сте форматирам картата от компутара Smile Smile
п.с. Не се отказвам Big Grin Big Grin Big Grin

HTC One M9/S-ОFF/Viper One M9 4.3.0
Цитирай
#34

dzambazov написа:сигорен ли си че тези стапки си направил както си ги описал в поста :| ,че вече 100 пати пробвам с различни ромове освен с тоз и нестава :/

това е друго няма.. може да има някаква разлика..

HTC Legend | BlaY0's B 0.6 | @806MHz
Цитирай
#35

dzambazov написа:сега пак ще пробвам ,само че сте форматирам картата от компутара Smile Smile
п.с. Не се отказвам Big Grin Big Grin Big Grin

успя ли да го подкараш?

HTC Legend | BlaY0's B 0.6 | @806MHz
Цитирай
#36

не немога нестава Sad Sad Sad явно трябва друг вариант Smile

HTC One M9/S-ОFF/Viper One M9 4.3.0
Цитирай
#37

откаде е купен твоят телефон от мтел ли е Sad

HTC One M9/S-ОFF/Viper One M9 4.3.0
Цитирай
#38

dzambazov написа:откаде е купен твоят телефон от мтел ли е Sad

да

HTC Legend | BlaY0's B 0.6 | @806MHz
Цитирай
#39

значи е някакав по специален Big Grin Big Grin Big Grin ,всички други ромове трагват само този Eclair неще,пробвах му няколко версии и нестава ,отказах се ако някои не се вклучи и ми помогне Big Grin Big Grin Big Grin

HTC One M9/S-ОFF/Viper One M9 4.3.0
Цитирай
#40

Бих могъл да ти кажа как е при мене работата, но нямам кураж- гаранцията ми ще замине, а телефона не ми е от много време. :/
Цитирай
#41

dzambazov написа:значи е някакав по специален Big Grin Big Grin Big Grin ,всички други ромове трагват само този Eclair неще,пробвах му няколко версии и нестава ,отказах се ако някои не се вклучи и ми помогне Big Grin Big Grin Big Grin

да ти дам една идея може пък да стане.. сложи версия 3 link .. и след това направи ъпдейт до версия 5.. ъпдейта се прави като влезеш пак в рекавърито, само че тоя път недей да правиш уайп ами директно флашваш.. надявам се да стане.. успех Wink

HTC Legend | BlaY0's B 0.6 | @806MHz
Цитирай
#42

Ant0n написа:Бих могъл да ти кажа как е при мене работата, но нямам кураж- гаранцията ми ще замине, а телефона не ми е от много време. :/

няма от кво да се страхуваш, направиш ли бекъп всичко е ок Smile

HTC Legend | BlaY0's B 0.6 | @806MHz
Цитирай
#43

сега ще пробвам и ше пиша Smile

HTC One M9/S-ОFF/Viper One M9 4.3.0
Цитирай
#44

пак греда Big Grin Big Grin Big Grin явно това моето тату не си иска ъпгреида Big Grin Big Grin Big Grin ,

HTC One M9/S-ОFF/Viper One M9 4.3.0
Цитирай
#45

dzambazov написа:пак греда Big Grin Big Grin Big Grin явно това моето тату не си иска ъпгреида Big Grin Big Grin Big Grin ,

върви в мтел и им кажи искам ново тату, това неще да се руутне! Big Grin Big Grin Big Grin

HTC Legend | BlaY0's B 0.6 | @806MHz
Цитирай
#46

А може ли да се роотне,и ако може по кой вариант.

Galaxy s8
Цитирай
#47

miiladiin написа:А може ли да се роотне,и ако може по кой вариант.

всичко е написано в главния пост, ако искаш само да го руутнеш правиш само 1-ва стъпка без 2-ра..

1. Root на телефона.
1.1 Инсталирайте HTC Sync.
1.2 Уверете се, че сте пуснали USB debugging. (Settings>Applications>Development)
1.3 Смъкнете програмата за root.
1.4 Резархивирайте в C:\ така че пътя до програмата да бъде C:\rtattoo
1.5 Включете телефона в USB-то.
1.6 Пуснете rootTattoo.bat и не натискайте нищо освен ако програмата не поиска. След това рестартирайте телефона.
1.7 Ако всичко е минало по план вече сте руутнали вашето тату.

HTC Legend | BlaY0's B 0.6 | @806MHz
Цитирай
#48

mixera написа:
dzambazov написа:пак греда Big Grin Big Grin Big Grin явно това моето тату не си иска ъпгреида Big Grin Big Grin Big Grin ,

върви в мтел и им кажи искам ново тату, това неще да се руутне! Big Grin Big Grin Big Grin
ами да маи маи това е варианта Big Grin Big Grin Big Grin

HTC One M9/S-ОFF/Viper One M9 4.3.0
Цитирай
#49

знаеш ли поне как може да си кача този пач за маркета ,ако може да ми обясниш че не схванах нищо в xda Big Grin Big Grin Big Grin
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=645286

HTC One M9/S-ОFF/Viper One M9 4.3.0
Цитирай
#50

http://rapidshare.com/files/292517090/RU...Driver.exe

Въпрос: Кои Update на Open Eclair е това 1,2,3, .... Аз лично съм с Update 1 и не ми харесва мн.
Проблем: Клавиетурата е много гадна хич не ми се нрави Any Soft keyboard. Някой подкара ли IME Touch imput.
Галериятя ми е бавна, а при вас.
Прилагам един Файл .еxe които качва ROm 1.6 може и да е оригинален може и да не е ама върви СУпер без различия от ROma с който си купих тела.
Вие как го качвате само с една дума, Update.Zip, REcovery Mode, Flash from SD ? ( а дали качихте recovery,img в SD картата, а дали SD картата Вие е GOlD )

HTC Tattoo Underground RC 4 custom mod Honeycomb 3.0 & Nokia 1209
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)