Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

HTC Tattoo Open Eclair 2.1

Здравейте Android фенове .

Така относно качването на ОС-а никакви проблеми,относно ползването на ОС-а пак никакви проблеми- относно липсващата камeра и радио може да се преживее ,ама това за 9 часа да ми изсмуче цялата батерия от 100% до 1%нещо хич не ме кефи.

Някой да даде някакво решение по въпроса.
Стария ОС-1.67 си държеше твърдо 2 дена и малко без да го пържиш много ама 9 часа никак не е добрe.
Някой друг с подобни наблюдения.
Цитирай
Аксесоари

manaicx написа:Здравейте Android фенове .

Така относно качването на ОС-а никакви проблеми,относно ползването на ОС-а пак никакви проблеми- относно липсващата камeра и радио може да се преживее ,ама това за 9 часа да ми изсмуче цялата батерия от 100% до 1%нещо хич не ме кефи.

Някой да даде някакво решение по въпроса.
Стария ОС-1.67 си държеше твърдо 2 дена и малко без да го пържиш много ама 9 часа никак не е добрe.
Някой друг с подобни наблюдения.

Как изкарваш 2 дена ама въобще не ми е ясно? Smile

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

аз повече от един ден немога Big Grin Big Grin Big Grin

HTC One M9/S-ОFF/Viper One M9 4.3.0
Цитирай

С доста интернет и разговори ми издържа около 36 часа.

LG G3 16GB White
Цитирай

dzambazov написа:аз повече от един ден немога Big Grin Big Grin Big Grin
И аз така Sad Sad

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

мх аз 1 ден и половина 2 мах а си ползвам нет и музика слушам....

HTC TATTOO Tongue
Цитирай

Здравейте, имам един въпрос с руут-ването на Тату. Следвам инструкцийте както е описано в 1 страница, но след като свържа телевона с ПЦ-то и пусна rootTattoo.bat до някъде си изпълнява командите но на едно място спира, и ми изписва че няма права върхи СДкадратат. Как да кача снимка зада покажа точно къде спира?

HTC MAGIC BLACK
Цитирай

Здравейте,
Темата е супер и благодаря на mixera. Дано по-скоро излезе завършен 2.1. Страхотен е .......... Big Grin
С инсталирането много ми хареса-много благинки има, но после го махнах. Сега съм пак с него, без камера и радио мисля, че ще издържа докато излезе целия пакет.
p.s. Немогат да се гледат клипове в Ю Тюб
Поздрави,
Чакамеее ...... Smile

M2 Note
Цитирай

Някой може ли да ми каже някакви готини апликацийки за този ром, днеска го качих, сичко стана без грешка без изобщо да чакам, за около 5-6 мин. стана сичко и върви супер само малко кофти че няма ютюб и камера но... . Някой знае ли кога ще излиза целия пакет?
Цитирай

А някой да е тествал това: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=692198 човекът казва, че работи усилено, за да оправи камерата...
Цитирай

Изглежда добре. Ще изчакаме да поправи пропуските.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

Все повече си мисля, че ще сложа този ром след няколко дена: http://www.xda-developers.com/forum/show...p?t=692198 пича вече оправи галерията, остана само камерата и е готово Smile /ся научих, че има modaco ром за тату :o /
Цитирай

Ако го сложиш - сподели как е.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

Be6i4 написа:Ако го сложиш - сподели как е.
Ако силно се интересуваш, хората там вече са дали малко мнения за рома. Smile Има вече още нови неща, които са добавени. Tongue
Някой ако желае да тегли, http://sites.google.com/site/abyzourom/
Цитирай

трябва ли да слагам ром, за да ми се иснталирват апликациите в картата? или само руут и готово ?
Цитирай

Трябва ти руут+ROM+goldcard,но ROM да подържа apps2sd.Има такъв ROM.

Galaxy s8
Цитирай

Знам, че има такъв ром, но това не ми върши работа... ок ще трия от телефона Smile
Цитирай

Аз пък бях с него,и всичко си се инсталираше в картата.

Galaxy s8
Цитирай

Според мен той има предвид, че не желае да си сменя рома и затова питаше дали трябва само руут или и смяна на ром

LG NEXUS 4 & Asus Transformer TF101
Цитирай

Да това имах предвид, получих отговори и реших, че ще трия от телефона... Sad
Цитирай

Аз имам проблем на мен не ми се показва Nand или Backup пиши ми че C:/root не може да го отвори някои да ми помогне. :/
Цитирай

Аз искам да питам, дали всички ромове се слагат по този начин, или всеки си има отделна процедура. Smile
Цитирай

Е скивайте тука - 2.1. рома че и със sense ui-то + работещи камера и радио:
http://www.xda-developers.com/forum/show...p?t=696239

само дето как се слага, един господ знай Big Grin
Цитирай

Not working:

* Camera
* FM Radio

Xiaomi Mi 3
Цитирай

ммм, дааа Not working:

Camera
FM Radio
нещо си се объркал Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)