Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

HTC Tattoo Open Eclair 2.1

Be6i4 написа:То има петиция за 2.1. Ама 2.1 е вече блян, мечта, то тогава 2.2 ще е откритието на HTC за 2011 (2010 е към края си) Smile Big Grin Lol Lol

ти подписвал ли си я? тя преполагам е глобална. сподели линк Smile

GNex
Цитирай
Аксесоари

Ми не съм е подписал, защото е безмислено за мен. Търсих я във форума, но не намерих. Сега ще погледна в XDA.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

Имам въпрос относно това,как се спира интернета,в този мод.Влизах в настройкитеи му давам там да се спре и излизам и като няма wi-fi пак почва с интернета на оператора.Благодаря

Honor Magic 5 pro Black
Цитирай

Най-лесният начин е да изтриеш APN-ите.
Спрял ли си Always on Mobile?

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

Извинявам се ама от къде се спира това.
Като влезна в настройките на интернета нямам Always on Mobile на опен еклеъра.
Колега оправих се.Благодаря за инфото Smile

Honor Magic 5 pro Black
Цитирай

Имам въпрос относно звъненето.Когато някой ми звънне, има някакво забавяне от сорта на около 2-3 секунди само вирация, и после чак почва да звъни и продължава да вибрира.Има ли някой идея защо е така.И другия ми въпрос е при отключване на клавиатурата,възможно ли е като се отключва да не вибрира телефона.Благодаря

Honor Magic 5 pro Black
Цитирай

Имам един проблем... и аз като всички, но не прочетох за никой с моя дотук...
Татуто ми не изкарва Android System Recovery с комбинацията от бутоните... наместо това ми изкача знак с удивителен и картинка - телефон... защо така? И къде точно ми е проблема? Иначе го root-нах... но втора точка ми се пъне със старта на Android System Recovery...

 Sony Xperia M4 Aqua L2 Black Rules!!!  
Цитирай

трябва ти recovery. Ще го намериш в темата с много страници на 1ва стр. Smile
ако имаш инсталирано, пробвай отново.
Цитирай

Хмм. днес си рових из gsmarena.com и попаднах на това. Как да го тълкуваме? :huh2:

Last 2 years:
HTC One S -> HTC Desire 310 -> Sony Xperia E4 -> Motorola G3 -> Xiaomi Redmi 4 -> Huawei P8 lite -> Huawei P10 lite
Цитирай

Според мен са се объркали.
Иначе всички, които са с 1.6 щяха да пискат, че имат официални ъпдейти до 2.1
Цитирай

Много гадно объркване в такъв случай, аз тамън се зарадвах =(

Last 2 years:
HTC One S -> HTC Desire 310 -> Sony Xperia E4 -> Motorola G3 -> Xiaomi Redmi 4 -> Huawei P8 lite -> Huawei P10 lite
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)