Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Батерия - издържливост, зареждане, проблеми, коментари.

bvo написа:Много странно, вижте как батерията от време на време сама си покачва заряда. Не ми се е случвало до сега.

https://www.dropbox.com/s/z1e00rkbshb4nc...-31-30.png
Направо си за нова батерия.
Цитирай
Аксесоари

gothicmanbg написа:Провери в сервиза на Самсинг на Братя Миладинови 110 (на Пирин и Бр. Миладинова) тел. 650 660.
Днес от там поръчах нова батерия за 37лв.

Galaxy S24 Ultra 512 GB & One Plus 12 1TB 24+12RAM

Цитирай

Не бе колеги, не е свързван с комп телефона. Даже екрана не е светвал докато батерията се е "самозареждала". Нещо става с тоя телефон.

Samsung Galaxy Note
Цитирай

Колеги, от къде е най-добре да си поръчам батерия за телефона (оригинална разбира се)? Говоря за региона на София.

Максимално допустимия размер на подписа е 400 символа, разположени на до 2 реда!
Цитирай

К§К сервиз или Омниа Ком - и двата са оторизирани сервизи на Самсунг

OnePlus 3T
Цитирай

Колеги, колко часа работещ дисплей правите с официален 4.1.2 , снощи си ъпнах телефона, но ми се струва че доста бързо пада батерията.

Galaxy Note GT-N7000, stock rom 4.1.2, Speedmod kernel with root
Цитирай

Ми направи хард ресет.
Цитирай

Бихте ли ми казали как се процедира с нова батерия.Колко време се зарежда,на включен или изключен телефон,колко пъти се прави пълен заряд и разряд ? Smile
Цитирай

След като изключих fast dormancy и минах на 2г барерията е супер. С час и половина екран е на 50 %.

Galaxy Note GT-N7000, stock rom 4.1.2, Speedmod kernel with root
Цитирай

Здравейте. От известно време имам проблем със зареждането, значи след като се зареди телефона и извадя кабела, иконката за зареждане започва да светва и изгасва през 2-3 сек, и това продължава докато заряда стигне около 75%.
Пробвах с рестарт, включване изключване нищо не помага. Моля ви, ако някой има няква идея да помогне.
Цитирай

pranis написа:Здравейте. От известно време имам проблем със зареждането, значи след като се зареди телефона и извадя кабела, иконката за зареждане започва да светва и изгасва през 2-3 сек, и това продължава докато заряда стигне около 75%.
Пробвах с рестарт, включване изключване нищо не помага. Моля ви, ако някой има няква идея да помогне.

Колега виж си батерията дали не е надута. Според мен си за нова батерия, дори и твоята да не се е надула. Батерията е консуматив все пак .... :whistle:

        
Цитирай

При мен от 2 дена се наблюдава следното. Слагам телефона на заряд, но след около час е вдигнала едва 10-тина процента. До преди ден-два нямах проблем и качваше бързо процентите и си държеше. Сега леко по-бързо се изтощава/поне така си мисля/, но почти не се зарежда. Наблюдава се и същото нещо със Sony Ericsson Xperia Arc - и тя от ден-два има същия проблем. Възможно ли е да е от контактите/разклонителите, понеже тези дни имаше зверски гръмотевици? Телефоните не са били на заряд в тези периоди на гърмене...поне не помня да са били зареждани тогава. какво може да е според вас? Батерията не е надута на нито един от телефоните....

"Даже и най-скъпият часовник отмерва 60 минути в час"
Цитирай

провери напрежението в контакта, да не е по-ниско от 220 волта.

Galaxy Note GT-N7000, stock rom 4.1.2, Speedmod kernel with root
Цитирай

Както е казал колегата, провери напрежението в мрежата колко е. Също не е лошо да пробваш с друго зарядно или от компютър да видиш дали ще има промяна.

'Love and sex are two things that really hang people up. And why that is..... I’ll, I’ll never fully understand.'
Stay open minded and... Be paranoid
Цитирай

Странно. Днес всичко си е наред. Вероятно е имало някакво смущение в мрежата за ден-два. Странна работа.... :capitulation:

"Даже и най-скъпият часовник отмерва 60 минути в час"
Цитирай

nnenno беше прав, батерията се беше надула купих нова, но за съжаление на другия ден вадя тела от джоба, и гледам,че зареждането се е включило, без да е мушнат кабела. Дали не се е скапал модула за зареждане, и да прецаква батерията по някъв начин (е вярно старата беше на 3,5 г.), но въпреки това. Преди да сложа новата батерия
го върнах към фабрични настройки, но.......
Цитирай

pranis написа:nnenno беше прав, батерията се беше надула купих нова, но за съжаление на другия ден вадя тела от джоба, и гледам,че зареждането се е включило, без да е мушнат кабела. Дали не се е скапал модула за зареждане, и да прецаква батерията по някъв начин (е вярно старата беше на 3,5 г.), но въпреки това. Преди да сложа новата батерия
го върнах към фабрични настройки, но.......
За нова букса си.
Цитирай

То и аз съм за нова букса,знае ли някой колко струва процедурата? :cheers:

Оправих си Нота....най-после...>>>>>
Galaxy nexus......>>>Galaxy tab || 7.0^^^^Xperia Z3...И други неща вече...
Цитирай

От порядъка на 30-50лв в зависимост в кой сервиз и град си,но така варира цената за тази услуга

SAMSUNG GALAXY S2 , Huawei P9 Lite
Цитирай

Колеги спешен проблем.. Снощи слагам телефона на зарядното.. почна да си зарежда.. сутринта ставам.. телефона няма грам ток.. вадя слагам зарядното и пак нищо.. почистих буксата с четка за зъби тикам зарядното нищо.. като натиснах както е тикнато зарядното в телефона самата букса надолу и телефона почна да зарежда.. Това някакъв проблем с буксата ли ще е ? И защо ми е изяло толкова бързо батерията.. правеше ми впечатление че за ден пада и видяш че 30% от батерията я яде някакво SNS с икона на facebook..
Цитирай

При мен не се зареждаше така и се оказа, че буксата на кабела е дала фира. Пробвай с друг кабел. Относно фейсбука, аз одавна съм го деинсталирал с титаниума. Също така и G+,и останалите социални програми и ползвам уеб версията.

Galaxy Note GT-N7000, stock rom 4.1.2, Speedmod kernel with root
Цитирай

Само да спомена... Днес е момента да си вземете една нова оригинална батерия.
http://dice.bg/samsung-battery-eb615268v...0-item7420
Намалена е от 39 лв., на 29, а като добавите в края на поръчката, кода samsung28 (който получих на мейла), правят още 30% намаление. Тоест, излиза на 20.30 лв., което мисля е една добра цена.
Аз си взех една, ще докладвам утре с каква дата на производство е.

Edit: Кодът 30% е само за 28.11.2014г.
Edit2: Пристигна днес (29.11.14), датата на производство е 15.12.2013г. Годиначе... Не знам тоя тип батерии ползват ли се в по-късни модели телефони, ако - не, добре е, ако се ползват, кофти. Smile
Цитирай

Време е и аз да споделя опит за батерията ми.След 2 години и два месеца употреба на Ноута ми се наложи смяна на батерията му.Особено последните 5-6 месеца преди смяната започнах да зареждам телефона по два пъти на ден,като след заряд батерията падаше много бързо.Телефона ми е напълно сток,дори съм все още с Джинджър бред.Преди две седмици си купих нова оригинална батерия от официален сервиз в БГ и разликата е налице.Два дена без проблем с един заряд  Cool Cool Cool

Note GT-N7000 Ginger bread 2.3.6
Цитирай

Ноута е железен , имам го още от както го пуснаха в мтел , не дава признаци че ще умира. Тия дни ще си поръчам 3-тата му поред батерия .
Цитирай

Дали все още си заслужава да го закупя понеже съм на ограничен бюджет ?

LG G3 Titan 16GB 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)