Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми и въпроси свързани с Xperia Arc S

sm00k3 написа:Искам нормалната фабрична клавиатура, но на обикновен български, не фонетика .. HELP


https://play.google.com/store/apps/detai...m9hcmQyIl0.

Толкова ли е трудно да си избереш от стотиците в Play.
Цитирай
Аксесоари

sm00k3 написа:Искам нормалната фабрична клавиатура, но на обикновен български, не фонетика .. HELP

XPERIA arc S | SONY XPERIA S
Цитирай

sm00k3 написа:
sm00k3 написа:Искам нормалната фабрична клавиатура, но на обикновен български, не фонетика .. HELP

Щом никой не ти отговаря, или няма такъв вариант или никой не знае. Вместо да спамиш само и да си цитираш постовете има едно нещо наречено интернет, като ти е толкова на зор провери си сам !

Arc S умря след 5 години ... Z3 Copper to the rescue !!
Цитирай

sm00k3 написа:
sm00k3 написа:Искам нормалната фабрична клавиатура, но на обикновен български, не фонетика .. HELP

Престани или ще починеш няколко дни от форума.
Казаха ти, вградената не може да пише на BDS.
За алтернативна ти дадох линк в Play store.
Цитирай

и аз да се похваля,вече и аз съм в клуба на пукнатината...здраве да има :facepalm:

LG G3
Цитирай

Оказа се че не съм си изтрил маркета
Ами са преименувани маркета на плей. Проблема с gpsa си остава моля да помагате
никъде във форума не откривам тема за gps навигация за android 2.3
Цитирай

spas1996 написа:Оказа се че не съм си изтрил маркета
Ами са преименувани маркета на плей. Проблема с gpsa си остава моля да помагате
никъде във форума не откривам тема за gps навигация за android 2.3

Колега, кое те кара да мислиш, че има конкретно навигация за определени версии на андроид?
Разгледай темата и съм сигурен, че ще намериш подходящата за теб. Smile

https://www.androidbg.com/forum/forum33-gps.html

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

Колеги. Пиша във връзка с телефона на един приятел Xperia Arc /LT15i/. Та този телефон е брандиран за някакъв испански оператор. Човека го беше дал да му го дебрандират и около 15 дни действително работеше на глобул , но сега пак иска код на мрежата. На всичкото отгоре му направих и друга беля . Снощи го флашнах с флаштул-а и нещо /според мен/ батерията му се скапа.Работи само на зарядно и кратко време след като го изключиш кабела. Дайте акъл какво да правя или ме насочете към колега от форума от Пловдив , който може да го оправи. Благодаря предварително.

Sony CMD Z1 - > Siemens C25 - > Nokia 3310 - > Nokia 7650 - > Nokia 6230i - > Nokia N73 - > Nokia C6 - > Samsung Galaxy S2 - > Samsung Galaxy S5 - > Samsung Galaxy S8+ - > Samsung Galaxy S21 ULTRA
 
Цитирай

Бихте ли ми казали как мога с вградения браузър да свалям музика?Проблема е, че когато натисна да се сваля песента тръгва с плеъра, а не се сваля.
Цитирай

monipeev написа:
KR373N написа:е добре при мен защо я няма давам динамични тапети и я няма :S

Свали си Beautiful Live Weather и ще имаш променящата се тревичка с ден и нощ. :proud:


Това е много тъпо аз си мислех че тревичката ще е реална а тя е анимация.. пффф не знам на мен не ми харесва
Цитирай

rosenirs трябва ти приложение за сваляне, аз ползвам това, като естествено има и други.
Цитирай

ChillToucH написа:rosenirs трябва ти приложение за сваляне, аз ползвам това, като естествено има и други.

Благодаря ти много сега вече всичко е точно.Какъв е смисъла от вградения "изегляния" като не може да сваля всичко?
Цитирай

Има ли начин да си кача Live Wallpapera със тревичката, който беше на 2,3,4 на 4,0,4 .. ама същия .. не някой подобен? :confused:

XPERIA arc S | SONY XPERIA S
Цитирай

Сложих Аркониум, но честно казано, не виждам никаква разлика спрямо стоковия фирм.

Случайно да има мод, с който да мога да сменям песните от плейъра, със задържане на вол ъп и даун бутоните ?
Цитирай

Трябва ми програма,която да чете pdf файлове. Аз съм със Sony Ericsson Xperia Arc S - Android 4.0.4. С Adobe reаder, който имам не става, актуализирах го и пак не става :confused: . Моля за помощ :capitulation:

SGS ІІІ бял
Цитирай

mopsi написа:Трябва ми програма,която да чете pdf файлове. Аз съм със Sony Ericsson Xperia Arc S - Android 4.0.4. С Adobe reаder, който имам не става, актуализирах го и пак не става :confused: . Моля за помощ :capitulation:

Колега, при мен както Adobe Reader-а работи перфектно, така и Office Suite пакета които идва с телефона го чете без проблем. Опитай да преинсталираш Adobe Reader-а . Изтрии го от телефона и после го инсталирай пак през маркета...

Arc S умря след 5 години ... Z3 Copper to the rescue !!
Цитирай

Пробвах да го изтрия, обаче ми дава да изтрия само актуализацията. Как да намеря къде е инсталирано самото приложение? И Office Suite не работи също, отваря документите ,но шрифта е на патагоница :unknw:

SGS ІІІ бял
Цитирай

Ах .. сега видях, че и двете са системни и не можеш да ги изтриеш. Трябва ти руут за тази цел. Ами освен да ти кажа да потърсиш в маркета някоя алтернатива, незнам с какво друго да ти помогна..

Arc S умря след 5 години ... Z3 Copper to the rescue !!
Цитирай

emzo аз в началото бях доста доволен от арканиума, но в момента ми се налага да му вадя батерията по 1-2 пъти дневно и със сигурност го махам! За такъв мод не се сещам. Ще потърся довечера.
Цитирай

Здравейте скоро си обнових телефона на версия 4.0.3 някой може ли да ми каже как да си направя скрийншот на работния плот на телефона,защтото при по старата версия си имаше опция като задържиш бутона за изключване и ставаше,а сега при по-новата версия нещо не намирам тази опция....

Xperia™ Arc S (Black) LT18i, 4.0.4, 4.1.B.0.587
Цитирай

Задръж бутона за изключване и volume down едновременно.

Arc S умря след 5 години ... Z3 Copper to the rescue !!
Цитирай

ivelinpetrov написа:Задръж бутона за изключване и volume down едновременно.

Не става нищо като го направя това ми излиза само Самолетен режим,Изключване и изключване на звука и тава е....

Xperia™ Arc S (Black) LT18i, 4.0.4, 4.1.B.0.587
Цитирай

Трябва да ги натиснеш едновременно, а не по отделно.

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай

Stankata90 написа:
ivelinpetrov написа:Задръж бутона за изключване и volume down едновременно.

Не става нищо като го направя това ми излиза само Самолетен режим,Изключване и изключване на звука и тава е....

ivelinpetrov написа:Задръж бутона за изключване и volume down едновременно.

Arc S умря след 5 години ... Z3 Copper to the rescue !!
Цитирай

От вчера имам някакъв проблем с андроида ще сложа и скрийншот за да видите за какво става на въпрос ...
В десния ъгъл се вижда ясно не знам какво се е бъгнало..

[Изображение: 597fe182c6ccabbc.png]

Xperia™ Arc S (Black) LT18i, 4.0.4, 4.1.B.0.587
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 3 гост(и)