Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми и въпроси свързани с Xperia Arc S

Вградената карта е 8GB нали? Дали ще ми е достатъчна и може ли да се смени с друга?

iPhone 7 Plus
Цитирай
Аксесоари

Да 8 ГБ е ... Ами дали ще ти е достатъчна, само ти си знаеш. Можеш естествено да я смениш, но трябва да си купиш Smile

Arc S умря след 5 години ... Z3 Copper to the rescue !!
Цитирай

Ясно, понеже на някой от новите модели на Sony Xperia не може да се сменя и реших да попитам.
Благодаря за бързите отговори. :cheers: Скоро ме очаквайте пак с някой тъп въпрос, защото досега съм имал смартфони само с Symbian & Windows Mobile и това ще ми първият смартфон с Android. Tooth

iPhone 7 Plus
Цитирай

Model Number-a На двете арки LT15 и LT15i ли е ?


GT540, G2, G4, S8+, Note9, Galaxy Tab S4, Note10+

Цитирай

Arc - LT15i
Arc S - LT18i

(Ако това питаш)
Цитирай

Точно това, мерси :cheers:


GT540, G2, G4, S8+, Note9, Galaxy Tab S4, Note10+

Цитирай

искам да попитам дали някой има като моя прoблем ... проблема е следния от 2-3 дена немога да го накарам да свири мелодия нито да го накарам да звани имам пред има само вибрация никакъв звук нито на песни на нищо отчаях се помагайте плс ....
Цитирай

antonioN написа:искам да попитам дали някой има като моя прoблем ... проблема е следния от 2-3 дена немога да го накарам да свири мелодия нито да го накарам да звани имам пред има само вибрация никакъв звук нито на песни на нищо отчаях се помагайте плс ....


Колега погледни данеби данеси си изклучил звука ...

LG G2 16GB BLACK
Цитирай

Tongue ВЕЧЕ СЪМ ГОРД СОБСТВЕНИК НА Sony Ericsson XPERIA Arc S / ICS 4.0.4
Цитирай

Честито и със здраве да се ползва.

ПС: Писането с главни букви не се толерира, има се предвид, че се крещи. В твоя случай от кеф. :cheers:
Цитирай

raddo.xperia написа:Tongue ВЕЧЕ СЪМ ГОРД СОБСТВЕНИК НА Sony Ericsson XPERIA Arc S / ICS 4.0.4


Честито колега с здраве да го ползваш ... Android Android Android

LG G2 16GB BLACK
Цитирай

Супер много се кефя на новото телефонче, защото ми е първи андроид .. и така :
- Според Вас, кои са най-добрите настройки за камерата? :huh2:
Цитирай

^ Ръчните.
Цитирай

Flashtool може ли да руутне Xperia Arc S с ICS 4.0.4 .. и ако не може с flashtool - други варианти? :confused:
Цитирай

raddo.xperia написа:Flashtool може ли да руутне Xperia Arc S с ICS 4.0.4 .. и ако не може с flashtool - други варианти? :confused:

Не може да руутне 4.0.4. Писано и в друга тема за изискване:
флаш на кернел 4.0.3
руут с руут експлойт например
после флаш на кернел 4.0.4
това е.......

Потърси в темата за руут. Smile
или
https://www.androidbg.com/forum/post558808.html#p558808

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

Спомняте ли си първите картинки, които видяхте, като за първи път разгледахте вашата арка? Да онези фабричните! Когато ъпгрейднъх до ICS изчезнаха ... ако някой има възможността много ще се радвам да ми ги прати или да ми даде линк да ги сваля от някъде... много ги искам Confusedtupid:
Цитирай

Гледах във форума някъде, малко преди да си взема телефона, че може да се прави скрийншоти на екрана. Сега вече след като си го взех и си го ъпдейтнах до андроид 4.0 бих казал, че е по-добър от джинджърбреда и няма насичане. Но имам малък проблем. Не иска да прави скрийншоти. Нещо по въпроса да споделите тези, които са с 4.0? :whistle:

Sony Ericsson Xperia Arc S
Цитирай

За скрииншот натискаш volume down + power бутоните едновременно и ги задържаш.

Arc S умря след 5 години ... Z3 Copper to the rescue !!
Цитирай

raddo.xperia написа:Спомняте ли си първите картинки, които видяхте, като за първи път разгледахте вашата арка? Да онези фабричните! Когато ъпгрейднъх до ICS изчезнаха ... ако някой има възможността много ще се радвам да ми ги прати или да ми даде линк да ги сваля от някъде... много ги искам Confusedtupid:

Моляя ! :wall:
Цитирай

Здравейте, вече и аз съм от отбора на арките след като смених рейа, който ми служи вярно. Но мисля, че ми е изгорял пиксел, а телефона е на 5 дни.. дали може да е нещо софтуерно се чудя, някой има ли с такъв проблем. Също така се притеснявам, че доста загрява отзад при процесора. Рейа си ставаше приятно топъл, но арката ми се струва гореща даже. Моля хора с повечко опит с арки да споделят дали това загряване се отразява на пластмасата(пукнатини, разтапяния). Иначе като дизайн телефона е убиец Rock
Цитирай

Не се притесняваи от загряването когато телефона надвиши допустимата температура се рестартира .... Аз мога да кажа даже от личен опит че дори и с оверклока засега нямам проблеми просто когато загреее ми се рестартира .. Big Grin Big Grin Big Grin

LG G2 16GB BLACK
Цитирай

kompo7a написа:Здравейте, вече и аз съм от отбора на арките след като смених рейа, който ми служи вярно. Но мисля, че ми е изгорял пиксел, а телефона е на 5 дни.. дали може да е нещо софтуерно се чудя, някой има ли с такъв проблем. Също така се притеснявам, че доста загрява отзад при процесора. Рейа си ставаше приятно топъл, но арката ми се струва гореща даже. Моля хора с повечко опит с арки да споделят дали това загряване се отразява на пластмасата(пукнатини, разтапяния). Иначе като дизайн телефона е убиец Rock
От девет месеца го имам и така си загрява-споко.Но най-вече като се ровичкаш в нета и при използване на GPS-а.Пукнатината се появи при мен на четвъртия месец.Беше малка,почти незабележима ,а сега е разширена до лъскавия корпус и няма повече на къде да ходи Big Grin
Нямам никакво намерение да сменям панела,не е болка за умиране,а пък и новия не се знае дали няма да се пукне.Така,че смело напред!!! :cheers:

Sony Xperia Z2 (D6503);Tronsmart MX III Plus-Android ;Samsung Galaxy S10+ ;Samsung Galaxy S23 Ultra
Цитирай

А за този пиксел ми казаха, че не бил изгорял, защото на светъл фон е тъмен, а на тъмен фон си е пак тъмен, а ако бил изгорял на тъмен фон трябвало да свети бяло. Най-вероятно било от жегите, есента-зимата можело да се оправи - дано Wink
Цитирай

Не съм запознат със технологията на пикселите, но ми се струва, че нещо са те излъгали. Потърси второ мнение от друг сервиз или магазин. Може и да греша де... Ама да се оправи сам ми се струва малко вероятно.

Arc S умря след 5 години ... Z3 Copper to the rescue !!
Цитирай

Здравейте колеги. От 2 седмици имам Arc S и също забелязах, че доста сериозно загрява над батерията. От 20 мин. се ровя във форума да намеря някой друг с такъв проблем и чак сега видях горните мнения за загряването. При всички ли е така? Струва ми се странно, загряването не е малко. Имам няколко приятели с HTC-та, Мотороли, Huawey и т.н. но не съм чувал някой да се оплаче от такъв проблем (за съжаление не познавам никой с arc s). Ако някой има обяснение защо се получава така бих бил по спокоен.
Благодаря предварително.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)