Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Безплатни Игри. Евтини Игри. Оферти.
#26

Верно ли BF3 само за $4,65? Направо не мога да повярвам.

ПП: Безкрайни благодарности за @Roshav^. Най-после си взех БФ3, а Origin не работи. Tooth

Samsung Galaxy S4
Цитирай
Аксесоари
#27

pavelcheto написа:Верно ли BF3 само за $4,65? Направо не мога да повярвам.

ПП: Безкрайни благодарности за @Roshav^. Най-после си взех БФ3, а Origin не работи. Tooth
И аз го чакам да заработи ама ще видим кога ще е ет'ва... от снощи е така.

This user is property of the Umbrella Corporation.        YouTube
Umbrella Corporation™ - our business is life itself.        Twitch
Цитирай
#28

Успях да регна БФ3, ама 19ГБ, няма да играя скоро. Сега успях и Dead Space 3, само не мога Sims3. Всички останали игри ги регнах в Стийм. А мога ли една игра да я регистрирам едновременно в Origin и Steam? Щото ми даде и за двете код.

Samsung Galaxy S4
Цитирай
#29

Кога се събираме за BF3? Smile

Трудно е да си тъп, особенно за околните!
Цитирай
#30

Е т'ва е хъса Smile Ми аре всички да я регистрират, аз я имам по-принцип за това той е единственият код дето не ми трябва, така че когато ви се цъка, се събираме и плющим яко.
pavelcheto написа:Успях да регна БФ3, ама 19ГБ, няма да играя скоро. Сега успях и Dead Space 3, само не мога Sims3. Всички останали игри ги регнах в Стийм. А мога ли една игра да я регистрирам едновременно в Origin и Steam? Щото ми даде и за двете код.

Можеш ако си достатъчно бърз Wink

This user is property of the Umbrella Corporation.        YouTube
Umbrella Corporation™ - our business is life itself.        Twitch
Цитирай
#31

В секундата, в която се свали. Откога чакам... 17% Rock А дали мога да си купя премиум отделно и да го добавя?

Samsung Galaxy S4
Цитирай
#32

Кажи си origin никнейма да те добавя (и си направи battlefield 3 профил в сайта). Колкото до това дали можеш премиума... не знам... иначе ето ти една интересна снимка:
http://storage4.album.bg/986/2_98e1c_30852944.png

С 2 думи, с $4.65 получаваш игрите по два пъти Smile

This user is property of the Umbrella Corporation.        YouTube
Umbrella Corporation™ - our business is life itself.        Twitch
Цитирай
#33

В оригин името ми е pavelcheto Rolleyes Навсякъде съм така. А в кой сайт трябва да си правя профил за BF?

Samsung Galaxy S4
Цитирай
#34

Само да попитам после трябва отделно да си купувам експанжъните? :whistle:

Трудно е да си тъп, особенно за околните!
Цитирай
#35

Да. Можеш някои по отделно за $15 всеки или премиум, което е всички пакети за $27.

Samsung Galaxy S4
Цитирай
#36

аха че то е баси офертата, ако дам 10$ за игрите + 27$ за Premium-а за 37$ което е малко над 50лв имам яки игри. Dance

Трудно е да си тъп, особенно за околните!
Цитирай
#37

Мисля, че долните линкове ще са полезни за доста хора, които си падат по игрите, но предпочитат да харчат по-малко пари за тях (като мен). Smile

Цитат:
Всички активни bundle-и:
_________________________________________________________________________________________________________
Списък на отделните сайтове с bundle-и:
_________________________________________________________________________________________________________
Редица безплатни игри:
_________________________________________________________________________________________________________
Активни промоции за Steam, GamersGate, Desura, GreenmanGaming, etc.:
_________________________________________________________________________________________________________
Промоции за други сайтове:
_________________________________________________________________________________________________________
Промоции за Good Old Games (GOG):
_________________________________________________________________________________________________________
Сайт за следене на цените в Steam:
_________________________________________________________________________________________________________
Сайт за подаръци в Steam:
_________________________________________________________________________________________________________
Програма за Android за промоции на апликации и игри за Android:

Успех с пазаруването! :thumbup:

nexus 6P
Цитирай
#38

За всички които имате origin акаунти, заповядайте безплатен код за Burnout Paradise: The Ultimate Box, понеже я имам от както излезе г/д:
GN9Z-4365-JD46-JWDB-C637

This user is property of the Umbrella Corporation.        YouTube
Umbrella Corporation™ - our business is life itself.        Twitch
Цитирай
#39

-
Цитирай
#40

Моя ник е naskox, но ще цъкам след доста време.

Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Black 256 GB ANDROID 11
Galaxy Watch3 46 mm LTE  Galaxy Buds+ | RED
Цитирай
#41

Roshav^ написа:СУПЕР ОФЕРТА Плати Един Долар (1$) и получаваш:
Dead Space
Burnout Paradise: The Ultimate Box
Crysis 2: Maximum Edition
Mirror's Edge
Dead Space 3
Medal of Honor
А ако платите повече от $4.65(т.е ако доплатите 3.65) получавате и:
Battlefield 3
The Sims 3 + Starter edition

Само сега в
http://humblebundle.com

Последните 2 са за платилите $4.74+.
Веднага щом ми пратиха мейл се възползвах, разбира се - дори само заради 1-2 от игрите си струва.

Запознайте се с Правилата на форума. | Устройства: ZTE Blade III, Sony Xperia Z (dead)
Предишни: Nexus 7 2012, ZTE Blade, Samsung Galaxy SII NFC | Други: Toshiba Encore, Nokia Lumia 630, Apple iPad mini
Цитирай
#42

Дори само за Battlefield-a си заслужава.

Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Black 256 GB ANDROID 11
Galaxy Watch3 46 mm LTE  Galaxy Buds+ | RED
Цитирай
#43

Станах 2-ри левел. Tooth

Трудно е да си тъп, особенно за околните!
Цитирай
#44

Кой гений е сложил Sims към допълнителните игри, а Dead Space 3 към нормалните? :facepalm: Иначе BF3 яка много, но кошницата ми е стара... Cry

Samsung Galaxy S4
Цитирай
#45

Да питам в мен ли е проблема, цял ден не мога да сваля Sims-a просто след време забие и край?

Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Black 256 GB ANDROID 11
Galaxy Watch3 46 mm LTE  Galaxy Buds+ | RED
Цитирай
#46

Origin акаунта ми е R3v0lu710n

This user is property of the Umbrella Corporation.        YouTube
Umbrella Corporation™ - our business is life itself.        Twitch
Цитирай
#47

naskox написа:Да питам в мен ли е проблема, цял ден не мога да сваля Sims-a просто след време забие и край?

Аз го свалих без проблем. Както и Burnout.

Запознайте се с Правилата на форума. | Устройства: ZTE Blade III, Sony Xperia Z (dead)
Предишни: Nexus 7 2012, ZTE Blade, Samsung Galaxy SII NFC | Други: Toshiba Encore, Nokia Lumia 630, Apple iPad mini
Цитирай
#48

Пратил съм покани на всички, които са си споделили никовете. Моя е quovadisbg90. БФ 5 часа и кампаниите свършиха ;(


Цитирай
#49

За съжаление е така, BF3 си е жива мултиплейър игра кампаниите са колкото за без щом аз я въртя за ден два, дето не ме задържат много игрите...поне се надявам да се съберем веднъж от форума в някое мулти.

Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Black 256 GB ANDROID 11
Galaxy Watch3 46 mm LTE  Galaxy Buds+ | RED
Цитирай
#50

Някой ще ми разясни ли как става това нещо, давам 5 долара и после? Тия игри от стийм ли си ги тегля или от това хъмбъл? Веднага ли става покупката или трябва да се чака? И също така мога ли сега да дам 1 долар и после още 4, за да получа и другите 2 игри или трябва наведнъж?

Galaxy Note 3
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)