Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Безплатни Игри. Евтини Игри. Оферти.
#51

de4thless написа:Някой ще ми разясни ли как става това нещо, давам 5 долара и после? Тия игри от стийм ли си ги тегля или от това хъмбъл? Веднага ли става покупката или трябва да се чака? И също така мога ли сега да дам 1 долар и после още 4, за да получа и другите 2 игри или трябва наведнъж?
от steam или от origin
да веднага става
да можеш да си доплатиш

PRESTIGIO Multiphone 5044
Цитирай
Аксесоари
#52

de4thless написа:Някой ще ми разясни ли как става това нещо, давам 5 долара и после? Тия игри от стийм ли си ги тегля или от това хъмбъл? Веднага ли става покупката или трябва да се чака? И също така мога ли сега да дам 1 долар и после още 4, за да получа и другите 2 игри или трябва наведнъж?

Ако искаш допълнителните две (Battlefield 3 и The Sims 3 Starter Pack) трябва да платиш над там си пише 4, 65 мисля, че беше ще те излъжа, може би ако си направиш акаунт ще може на два пъти, но аз не бих рискувал направи като мен 5$ дари на сигурно. Игрите ти пращат линк към пощата, която си дал и от там си избираш те са ти нареди всичките игри и можеш за някой да активираш чрез Steam за някой Origin или и за двете, но за Steam ако не се лъжа са 4 игрите и ти дават код, с този код си регваш в една от платформите/не съм сигурен за наименованието/ и все едно си дал 200 лева, че и отгоре за игрите. Всичко става за 5 минути. Е зависи дали можеш да се пребориш с !@№$%€§ хора от EA, които 2 дена не могат да ми помогнат да си сваля 1 игра, но за Steam би трябвало всичко да е наред, все пак е номер 1.

Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Black 256 GB ANDROID 11
Galaxy Watch3 46 mm LTE  Galaxy Buds+ | RED
Цитирай
#53

Всички 8 игри могат да се регистрират в Origin, а 5 от тях и в стийм. Аз лично имах голям проблем със свалянето на battlefield 3, но го оправих като при всяко спиране на тегленето излизах и пак влизах в origin. При по-точни сметки общата стойност на игрите като ги сметнем 8+5 е : 319.87 евро, а ги взимате само за 5 долара. Seems legit

| Nexus 4 | Stock 4.4.2 | Rooted | 31.07.2013 |
| XMP sk17i | Android 4.0.4 Stock | 09.10.2012 | - drowned
Цитирай
#54

Благодаря ви за бързите отговори, гледам промоцията е още 10 дни, така че утре ще се позанимавам.
И един леко тъп въпрос, като се свалят веднъж, може ли на друг компютър със същия акаунт да се изтеглят втори път?

Като се замисля тия игри едва ли ще седна да ги играя, че даже и да ги превъртам, но някак си за 8лв, като знаеш, че е далавера ти се иска да ги купиш, а и даже да не играя поне ще знам, че парите са отишли за благотворителност, т.е не са пари на вятъра.
Съветвам който има карта да ги вземе, 8 лева не са много.

Galaxy Note 3
Цитирай
#55

Абсолютно същото смятам и аз. Не би трябвало да има проблем с втора инсталация, но не съм сигурен.

Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Black 256 GB ANDROID 11
Galaxy Watch3 46 mm LTE  Galaxy Buds+ | RED
Цитирай
#56

de4thless написа:...може ли на друг компютър със същия акаунт да се изтеглят втори път?...
можеш да ги сваляш колкото си искаш пъти на колкото си искаш различни машини.

PRESTIGIO Multiphone 5044
Цитирай
#57

Стига да успееш, че покрай тая промоция Origin-a никъв го няма.

Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Black 256 GB ANDROID 11
Galaxy Watch3 46 mm LTE  Galaxy Buds+ | RED
Цитирай
#58

И аз се включих към промоцията като инсталирах игрите и в Steam и в Origin Smile

Samsung Galaxy Gio ---> Galaxy Nexus 4.3 ---> HTC One m8 (6.0)
Цитирай
#59

И аз днес ги закупих, само че не мога да се справя със Симс-а, само нея нямам в origin-a а в сайта на Симс всичко изпълних.

Galaxy Note 3
Цитирай
#60

На мен ми смениха кода на целия симс и сега реално съм с един код регистриран в сайта и друг в оридцин, поне хората реагират адекватно при такива случаи.

Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Black 256 GB ANDROID 11
Galaxy Watch3 46 mm LTE  Galaxy Buds+ | RED
Цитирай
#61

naskox написа:На мен ми смениха кода на целия симс и сега реално съм с един код регистриран в сайта и друг в оридцин, поне хората реагират адекватно при такива случаи.
Хм ще видя и аз може да им пиша, а иначе може да се доплаща т.е да дадете първо 1 долар и после да си доплатите за другите игри.

П.С При мен се получи, следвах стъпките от humble и игрите се появиха в origin-a, само че трябваше рестарт на програмата.

Galaxy Note 3
Цитирай
#62

Да може, аз затова си казах, че не знам.

Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Black 256 GB ANDROID 11
Galaxy Watch3 46 mm LTE  Galaxy Buds+ | RED
Цитирай
#63

А аз се оказах с проблем за thesims3.com, немога да се логна в сайта им. :huh2:

Трудно е да си тъп, особенно за околните!
Цитирай
#64

Има ли колега, който да ми закупи хъмбъл пака, а аз да му дам по някакъв друг начин парите, че съм си изгубил картата, а не съм във Варна и нямам достъп до друга карта? Ако преведете 5$, получавате левовия курс за деня + 2.5лв за услугата. :cheers:

Dell Latitude E6420/I5-2540M/Quadro NVS 4200M/8gbRAM/128gb SSD/750gb HDD + Sony Xperia M4 AQUA black + iPhone 4s + Sony SLT-A57//Viva la Cosa Nostra!/Mi casa es su casa!
Цитирай
#65

n3tk0 написа:А аз се оказах с проблем за thesims3.com, немога да се логна в сайта им. :huh2:
И при мен имаше доста проблеми и 3-4 пъти ми изписваше грешен акаунт, но след няколко часа всичко беше Ок.
Иначе имам проблем с Battlefield, не ми тръгва. Отваря ми някакъв сайт има Quick Match, Co-Op и кампании, обаче което и да пусна ми дава Battlefield.exe has stopped working.

Galaxy Note 3
Цитирай
#66

BF3-то го играя без проблем, но виж "Опс, не успяхме да изпълним заявката ви" не знам как да оправя.

Трудно е да си тъп, особенно за околните!
Цитирай
#67

Аз само Battlefield играя и нямам проблеми, освен че лагва де, ама на тоя смотан комп. Иначе играта няма "меню". Отваря се браузъра (не ползваите IE, че бави много) и отивате на Multiplayer и си търсите сървър. Quick Match не работи добре, праща ме все във игри със голям пинг и не играйте в сървъри за 64 човека, много рядко се намира читав. А за останалите проблеми, нормално това е ЕА.

Samsung Galaxy S4
Цитирай
#68

павелчо, филтрирай си регионите и големината на игрите, така аз постоянно търся и влизам в игри с над 30 души в тях.

Трудно е да си тъп, особенно за околните!
Цитирай
#69

Правя го, имах предвид, че за да работи добре сървър със 64 човека, трябва машината на сървъра да е много, много добра, а те по принцип не са. Затова казвам, че трудно се намира добър сървър със 64 човека.

Samsung Galaxy S4
Цитирай
#70

Чаках 3 часа, предложиха ми да си спра firewall-а, да ресетна DNS-овете и да пробвам утре, защото не мога да се логна в thesims3.com ползвайки потребителското име и паролата от Origin, даже разреших на съпорта да пробва да се логне с моя акаут, за тази екстра пробва с временна парола, която седи само 20 мин и после връща моята. И това не помогна. Махнал съм само тази част от разговора. И след близо 4 часа ме пратиха при "Специалистите" ще чакам e-mail. Huh

Трудно е да си тъп, особенно за околните!
Цитирай
#71

Мен в момента самият сайт на Симс не ми зарежда, предполагам покрай тия промоции са яко претоварени.
Пробвай утре с различни браузъри, от друг компютър или не знам.

Galaxy Note 3
Цитирай
#72

И не само в симса, в момента цялото ЕА под огън. Иначе жалко за колегата n3tko, вярвам, че тоя и-мейл ще дойде след 3 дена поне.Колега, защо не пробваш от играта да се логнеш?

Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Black 256 GB ANDROID 11
Galaxy Watch3 46 mm LTE  Galaxy Buds+ | RED
Цитирай
#73

Аз даже и в Origin не я слагам, че да мога да вкарам DLP-тата, или там как се казваха.

Трудно е да си тъп, особенно за околните!
Цитирай
#74

Днес са добавени още 2 игри. Command and Conquer: Red Alert 3 - Uprising и Populous. За тези които са си поръчали целият бъндъл с Батълфилд и Симс 3, може да си вземете двата ключа на игрите безплатно. Намира се в поръчката ви Smile

This user is property of the Umbrella Corporation.        YouTube
Umbrella Corporation™ - our business is life itself.        Twitch
Цитирай
#75

Е това е сделка....дано продължат да работят ибс Ориджин, да не е само 1кратно.

Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Black 256 GB ANDROID 11
Galaxy Watch3 46 mm LTE  Galaxy Buds+ | RED
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)