Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Root на stock 2.2 + Recovery + CustomRom - Инструкции и инсталация

Аз намерих проблема...Той беше очевиден,само аз не се сетих...Преди ден-два си ъпдейтнах лг-то до 2.2.2 Sad Сега не мога да го руутна... А не ми се рискува да му връщам настройките през кзд,че чувам ,че риска да го брикна е мн голям
Цитирай
Аксесоари

как го ъпдейтна до 2.2.2 ?
И този мегатрон дали ще стане за Optimus chic?
Цитирай

Ъпдейтнах го през LG PC Suitе..Като си свържеш телефона има опция да провериш за обновяване на софтуера. Там няма как да сбъркаш..всичко само си се прави.Ти само избираш опцията дали да архивираш или не.
Цитирай

При мен не намира ъпдейт Smile Та - мегатрона става ли за Chic ?

И вярно ли е, че с тос Мегатрон не може да пращате с блутут ? Big Grin
Цитирай

madboy128 написа:Та - мегатрона става ли за Chic ?
Не! Различни телефони са - не става!

Mi 10 Lite 5G
Цитирай

Е,вече и аз съм с по големия брат на 540,и да попитам за този ром понеже няма снимки,същото ли е менюто,настройките има ли си Бг. такава работи,на мен този официалния ми допада не забелязвам да ми бави за сега и за това се чудя дали да слагам мегатрона.

Оправих си Нота....най-после...>>>>>
Galaxy nexus......>>>Galaxy tab || 7.0^^^^Xperia Z3...И други неща вече...
Цитирай

На бг си е, но лънчъра е сменен с LauncherPro.
Цитирай

А аз препоръчвам да си качите платената версия, в пъти по-добра е, но трябва да изтриете старата за да я качите, но внимавайте да не останете без лаунчер Rolleyes

Lg P500   Optimus One
Onda V711
Цитирай

kBo написа:На бг си е, но лънчъра е сменен с LauncherPro.

някой няма ли някоя снимка?

Оправих си Нота....най-после...>>>>>
Galaxy nexus......>>>Galaxy tab || 7.0^^^^Xperia Z3...И други неща вече...
Цитирай

Колега, няма как да ти дам снимки в момента, а и аз съм с друг лънчър. Изтегли си Launcher pro от маркета и можеш да видиш как изглежда мегатрона.
Цитирай

Vladovm, ако 1 месец от покупката е минала (за това време се разбира дали телефона му има нещо) го качвай, недей го качва заради визия, а заради възможности, сега цъкам такива игри просто(favourite: Ullusia)

Lg P500   Optimus One
Onda V711
Цитирай

Не е минал месец 4-5 дни само,но като гледам си е ОК пък и нали можело да се върне стоковия ако стане нещо.

Оправих си Нота....най-после...>>>>>
Galaxy nexus......>>>Galaxy tab || 7.0^^^^Xperia Z3...И други неща вече...
Цитирай

Ми доколкото знам има начин, но не змам как, момчета аре някой да направи стоков ром Big Grin

Lg P500   Optimus One
Onda V711
Цитирай

Може да се върне стоковия ром но е рисковано.
Цитирай

Защо да е рисковано, аз като си имам бекъп кво ме бърка.
Цитирай

Аз казвам какво четох тук.. http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=875881 Нито твърдя,че съм специалист,нито че разбирам.Исках да видя как да си доунгрейдна андроида до 2.2
Цитирай

Стоков ром се връща чрез нанд бекъп!
1. Копирате всичко от картата ви с памет на компа.
2. Влизате в рековери и правите партишън 512мб.(swap-0)
3. Kaчвате нанд бекъпа на сд картата.
4. Чрез рековери правите рестор нанд бекъп.
5. Премахвате партишана чрез рековери.
6. Качвате всичко което е било до сега на картата ви.

При мене така се получи. :thumbup: :thumbup: :thumbup:

LG Optimus One p500; LG Optimus G E975
Цитирай

Така мога ли да даунгрейдна 2.2.2 до 2.2 ?
Цитирай

Мисля че можеш. Smile

LG Optimus One p500; LG Optimus G E975
Цитирай

Я някой ще качи ли за всеки случай бекъпа.

Lg P500   Optimus One
Onda V711
Цитирай

Здравейте, не от скоро имам Optimus One , но поради страх от повреда не съм слагал този РОМ.Напоследък вземам доста да се замислям дали да го инсталирам ,но преди това искам да попитам какви са рисковете изобщо има ли риск да "умре" и да не може да се оправи - ако да , то на коя стъпка е най-рисковано. Тази тема съм я чел 2 пъти цялата , начина на инсталиране сигурно над 10 :huh2: . Също така имам едно въпросче , .... май са две Rolleyes .
1.С командите в терминала , си "отключвам" рекавъри ? или се бъркам?
2.Тези партишъни на картата ,за какво служат и трябва ли да ги правя? То фройото нали си има аппс2есди.

Galaxy Note 3
Цитирай

С командите се инсталира рекавърито, да. А за картата, аз не съм я разделял, а съм сменил 3 рома до сега. Няма страшно, само прецизно следваш стъпките и всичко ще е ок. Cool
Цитирай

kBo написа:А за картата, аз не съм я разделял, а съм сменил 3 рома до сега.
Изглежда това ви е бъркало..
Редактирах темата, вижте как е сега, ако нещо е неправилно/неразбираемо - казвайте! Smile

Mi 10 Lite 5G
Цитирай

Благодаря за бързите отговори. Може би тези дни ще се пробвам :tease: . А ако случайно стане така ,че да е за сервиз , но да не му признаят гаранцията има ли начин в някакъв друг сервиз срещу заплащане да ми го оправят? (това е в наистина краен случай)?

Galaxy Note 3
Цитирай

de4thless написа:Благодаря за бързите отговори. Може би тези дни ще се пробвам :tease: . А ако случайно стане така ,че да е за сервиз , но да не му признаят гаранцията има ли начин в някакъв друг сервиз срещу заплащане да ми го оправят? (това е в наистина краен случай)?
Колега направи всичко както е в първия пост, но ти препоръчвам рекавърито да го инсталираш с рекавъри мениджър, много е лесно. Имаше колега който си уби телефона с терминал емулатор при опит да инсталира рекавъри. http://www.multiupload.com/JBZIBCH02X

Във този зип има програмата за рут, рекавъри мениджър, рекавъри и оргинал рекавъри, оргинал рекавъри може да ти потрябва в случай, че носиш телефона за гаранционен сервиз и искаш да го върнеш в стоков вид. Задължително си направи бекъп като инсталираш рекавъри, тогава сменяй рома. Значи първо рутваш, после инсталираш рекавъри мениджара, качваш в главната директория на картата recovery-RA-GNM-thunderg-1.1.0.img, стартираш мениджара и инсталираш рекавърито.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)