Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[CM7.2][CM7.x] Работещи Battery Drain Фикс и GPS фикс
#26

Прочел съм пробвал съм доста но разлика не видях...

Sony Ericsson Xperia Arc LT15i, Samsung Galaxy S III,Samsung Galaxy S  IV , LG G3,LG G4
Цитирай
Аксесоари
#27

Ако имаш проблеми с батерията (в резултат от рома) тя ще пада видимо - заглеждаш телефона за 1-2 минути и виждаш как се стопяват процентите батерия. Ако не е така, няма смисъл да пипаш Smile

HTC one Mini Black
Цитирай
#28

Здравейте, искам да си инсталирам фикса за батерията но имам няколко въпросчета:
1.Ще тръгне ли на Revenge Sunday R1.1?
2.Как да разбера дали сам odexed и за deodexed и кой файл да изтегля?
3.От къде да разбера с коя cyanogenmod версия съм?
Ще съм Ви много благодарен ако ми помогнете.
С галакси асе съм Android 2.3.7
Цитирай
#29

mortikz5 написа:Здравейте, искам да си инсталирам фикса за батерията но имам няколко въпросчета:
1.Ще тръгне ли на Revenge Sunday R1.1?
2.Как да разбера дали сам odexed и за deodexed и кой файл да изтегля?
3.От къде да разбера с коя cyanogenmod версия съм?
Ще съм Ви много благодарен ако ми помогнете.
С галакси асе съм Android 2.3.7

и аз чакам отговор от по запознатите ... за Revenge Sunday odexed или deodexed трябва да се сложи понеже не съм чак толкова запознат с ромовете на Ace и не можах да се ориентирам
:unknw:
също така и впечатления от вече сложен фикс Rock

LG Optimus GT 540 / Sony Xperia S / Samsung Galaxy Note / Samsung Galaxy Note 3 LTE / Lenovo B6000 /
Цитирай
#30

Imaginary написа:1. Пробвай, възможно е и да тръгне.
2. Revenge Sunday e odexed РОМ.
3. Revenge Sunday e на базата на CyanogenMod 7.2
Вече е отговорено.

Samsung Galaxy Watch 46"  •  Samsung Galaxy S10+  •  My Job: Web/UI & Graphic Design
Цитирай
#31

Искам да ви попитам батерията държи ли поне 2 дена??
Моя приятелка си го купи преди 1 седмица и го зарежда 2-пъти на ден!
Аз също мисля да си взимам такъв но искам батерията да държи повече време! Smile Smile Smile Smile Smile
Цитирай
#32

Пробвах го и ниак ама никак не юи хареса.Бързо пада батррията-много бързо,труден за донастройване.Но пък изглежда много добре.

Gigabyte gsmart aku a1
Alcatel one touch pop c 5
Цитирай
#33

Здравейте да ви попитам за CM7.2droidace дали ще свърши работа защото при мен има доста батери дрейн Smile

Samsung Galaxy Ace GT-S5830
Цитирай
#34

oven666 написа:Здравейте да ви попитам за CM7.2droidace дали ще свърши работа защото при мен има доста батери дрейн Smile
Реши ли проблема? Че и на мен ми пада по-бързо батерията от обикновено.
Цитирай
#35

http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=1808856

DroidACE V3 забива на старта .... не си го качвайте

Offtopic Offtopic ПРАВЕТЕ BACKUP задължително Smile мен ме спаси :bow:
Цитирай
#36

Проблем... не ми се появява статус бар-а след инсталация на фикса, пробвах с рестарт, USB-то вклщчвах, никакъв успех Sad Тва на Cyanogen Mod 7.2 Apocalypse ... Иначе батерията наистина доста по-добре се представя

Sony Ericsson Xperia X10i AV-2.2.1 BV-2.1.58 MV-CM6.1.3
Samsung Galaxy Ace GT-S5830 MV-CM 7.2 Apocalypse
Цитирай
#37

GPS-а работи идеално.Преди да кача фикса не откриваше никакви сателити.Супер е.

Sony Xperia M2 D2303 Black- Stock
Цитирай
#38

Здравейте искам да попитам по-запознатите на тази версия може ли да се направи бързо набиране или на всяка цифра на клавиатурата да се присвои любим номер, защото аз никъде не успях да намеря такава функция, а за мен е много полезна. 3.3.7 См 7-20130201 - NIGHTLY -COOPER

GALAXY ACE S5830
Цитирай
#39

За моят телефон с РОМ " TW-5.0-Cooper-JB_by_Sky_Walker " - кой фикс е подходящ :

frameworkmod_deodex или

frameworkmod

А нормално ли е 97% от батерията да бъде изразходвана от екрана ? Благодаря ви предварително !
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)