Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Как да направим така, че телефона ни да се ъпдейтва от Google.

Защото не си във фастбуут менюто.В него се влиза посредством пауър бутона и волюм даун и волюм ъп едновременно.

Samsung Galaxy S5,Nokia 1020
Цитирай
Аксесоари

Аз когато си слагах 4.1.1 рома си го изтеглих от тоолкит избрах 9 (преди това инсталирах драиверите и направих всичко останало) след това 1 Download Google Stock Image и след като го изтеглих избрах 2 Flash Google Factory Image и нямаше никакви проблеми въпроса ми е дали някой ще ми каже какъв точно ром съм си изтеглил и дали той е причината батерията да ми пада бързо.И другият ми въпрос е ако излезе примерно андроид 4.2 телефона сам ли ще се упдеитне или пак трябва да го правя ръчно (с поддръжка от гоогле съм) Android

Alcatel one touch 302 ->Sony Ericsson T100 ->Sony Ericsson j100i ->Panasonic vs3 ->Samsung c3010->Samsung E1210M->Google Galaxy Nexus I9250 Android 4.3 Jelly Bean yakju build
Цитирай

dani1t написа:Аз когато си слагах 4.1.1 рома си го изтеглих от тоолкит избрах 9 (преди това инсталирах драиверите и направих всичко останало) след това 1 Download Google Stock Image и след като го изтеглих избрах 2 Flash Google Factory Image и нямаше никакви проблеми въпроса ми е дали някой ще ми каже какъв точно ром съм си изтеглил и дали той е причината батерията да ми пада бързо.И другият ми въпрос е ако излезе примерно андроид 4.2 телефона сам ли ще се упдеитне или пак трябва да го правя ръчно (с поддръжка от гоогле съм) Android
Settings->About phone и виж Build Number, би трябвало да е JR003C.Иначе щом си с гугълска поддръжка, веднага щом те официално пуснат ъпдейт и първи го получаваш, това е и основното оръжие в арсенала на Нексус линията Rock Иначе телефона ти ще те уведоми и сам ще си го дръпне и инсталира Dance

Galaxy Nexus Prime   Android  4.1 Jelly Bean   Android yakju build   Titanium Silver  
През целия наш живот, с дисциплината на карате, ние ще се стремим да изпълним пътя на КИОКУШИН .
Цитирай

А възможно ли е от този ром батерията да ми пада по бързо

Alcatel one touch 302 ->Sony Ericsson T100 ->Sony Ericsson j100i ->Panasonic vs3 ->Samsung c3010->Samsung E1210M->Google Galaxy Nexus I9250 Android 4.3 Jelly Bean yakju build
Цитирай

dani1t написа:А възможно ли е от този ром батерията да ми пада по бързо
Според мен не, поне на мен батерията ми издържа повече от сандвича.Ако ти изтрайва 1 ден с цъкане на Интернет, игри и камера, всичко е наред,поне аз след 1 такъв интензивен ден завършвам на 25% батерия Tooth

Galaxy Nexus Prime   Android  4.1 Jelly Bean   Android yakju build   Titanium Silver  
През целия наш живот, с дисциплината на карате, ние ще се стремим да изпълним пътя на КИОКУШИН .
Цитирай

@Zeldir

Едно голямо благодаря имаш от мен. Smile Много добре написано обяснение. Свърши ми чудесна работа. Вече съм с гуугълски 4.1.1.

Имах малко проблеми с инсталирането на драйвери (с Windows 8 съм), но накрая нацелих правилните. Smile
Телефонът върви супер и за голяма моя изненада Google Play ми инсталира наново всички приложения, които имах преди промяната. Smile

LG G3 16GB White
Цитирай

Искам да кажа едно МН МН ГОЛЯМО БЛАГОДАРЯ НА - Zeldir :bow: :bow: :bow: , ........ сложих 4.1.1 и тела направо не е той .....Лети Dance Rock

HTC ONE M8 5.0.1 Stock +UnLock +Root+ CWM 
Цитирай

Радвам се че съм бил полезен :thumbup:

Galaxy Nexus Prime   Android  4.1 Jelly Bean   Android yakju build   Titanium Silver  
През целия наш живот, с дисциплината на карате, ние ще се стремим да изпълним пътя на КИОКУШИН .
Цитирай

Писна ми на мен да чакам , в първия ми почивен ден вече го правя Гугълски , те Самсунг бива бива ама това тяхното на нищо не прилича. Уж трябваше с на С3 ъпдейта да излезне на 29.08 , то какво стана , мина евента и ни вест ни кост , никой нищо не споменава, а преди това тръбят на ляво и на дясно какво щели да направят :facepalm:


Цитирай

costi.kocev написа:Писна ми на мен да чакам , в първия ми почивен ден вече го правя Гугълски , те Самсунг бива бива ама това тяхното на нищо не прилича. Уж трябваше с на С3 ъпдейта да излезне на 29.08 , то какво стана , мина евента и ни вест ни кост , никой нищо не споменава, а преди това тръбят на ляво и на дясно какво щели да направят :facepalm:
Колега само си губиш времето с тази вяра в самсунгската поддръжка :rofl:

Galaxy Nexus Prime   Android  4.1 Jelly Bean   Android yakju build   Titanium Silver  
През целия наш живот, с дисциплината на карате, ние ще се стремим да изпълним пътя на КИОКУШИН .
Цитирай

И аз до тоя извод стигнах. Като отключиш буутлоадера и после го заключиш кое излиза - локед или рекокед?


Цитирай

costi.kocev написа:И аз до тоя извод стигнах. Като отключиш буутлоадера и после го заключиш кое излиза - локед или рекокед?

locked и като стартираш телефона долу под логото на самсунг вече няма да ти излиза отключен катинар.
Цитирай

Намерих Build number на телефона-IMM76K. Но този build се вижда и при GSM Model (Yakju-Maguro) и при CDMA/LITE VERIZON MODEL (MYSID-TORO). Никъде не намирам в телефона, дали е GSM Model (Yakju-Maguro) или CDMA/LITE VERIZON MODEL (MYSID-TORO). Някой може ли да помогне (телефонът е купен от виваком и се поддържа от самсунг yakjuxw)
Цитирай

Цъкаш на GSM Model (Yakju-Maguro)

Мисля, че беше опция 5 при мен за 4.0.4

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай

Здравейте пак!
""7.Изключвате тела, след това го включвате,задържайки пауър бутона+волюм бутона(бутона за звука).Така тела влиза във Fastboot Mode.Показва се едно Дроидче с отворен корем"

При мен излиза дроидче без отворен корем, като изписва Downloading... Do not turn off target!! и така седи до безкрай. Не ми дава нищо повече да правя
Цитирай

Трябва да задържиш едновременно пауър бутона + бутоните за звука надолу и нагоре. Сигурно си задържал само едната от стрелките за звука Wink
Цитирай

Zullken написа:Здравейте пак!
""7.Изключвате тела, след това го включвате,задържайки пауър бутона+волюм бутона(бутона за звука).Така тела влиза във Fastboot Mode.Показва се едно Дроидче с отворен корем"

При мен излиза дроидче без отворен корем, като изписва Downloading... Do not turn off target!! и така седи до безкрай. Не ми дава нищо повече да правя

Вкарал си го в download mode (ODIN mode) - задържал си volume- и power бутона.
За да го вкараш във fastboot mode трябва да задържиш едновременно volume+, volume- и power бутона.

EDIT: kompo7a ме е изпреварил докато чета и в други теми във форума. :thumbup:
Цитирай

И аз имах проблеми при първите опити, не се предавай и продължавай Smile

Galaxy Nexus Prime   Android  4.1 Jelly Bean   Android yakju build   Titanium Silver  
През целия наш живот, с дисциплината на карате, ние ще се стремим да изпълним пътя на КИОКУШИН .
Цитирай

Изглежда лесно, но нещо пак не ми се получава Smile Отключих буутлоадера и цъкнах yes. Сложих архива в папка put_google_factory_image_here но не намерих после в туулкита "инсталиране на Гугул сток ром" "Root your phone" ли се казва опцията?
Цитирай

Номер 9 е опцията

9. Download, Extract + Flash Google Factory Stock Rom

В следващото меню натискаш

2.Flash Google Factory Image

След това пишеш YES щом си сложил архива и Toolkit-a флашва.

P.S : След 4 дни щом се върна от гърция ще редактирам първия си пост с подробно описание защото хората се бъркат Smile

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай

Готово. Благодаря на всички за съдействието Smile
Цитирай

Здравейте, нов съм във форума и въобще с андроид. Миналата седмица си купих Галакси Нексус, та въпроса ми е мога ли да го направя да се ъпдейтва от Гугъл по описания тук начин. Понеже нищо не разбирам, направо прикачвам снимка на характеристиките на телефона.

Nokia 7.1, Андроид 10
Цитирай

mitakvd написа:Здравейте, нов съм във форума и въобще с андроид. Миналата седмица си купих Галакси Нексус, та въпроса ми е мога ли да го направя да се ъпдейтва от Гугъл по описания тук начин. Понеже нищо не разбирам, направо прикачвам снимка на характеристиките на телефона.
Виж в Гугъл->Мапс->Абаут какъв ти е билда yakju, yakjuxw или нещо от сорта.От Виваком ли е купуван?Иначе процедурата работи за абсолютно всички Нексуси Rock

Galaxy Nexus Prime   Android  4.1 Jelly Bean   Android yakju build   Titanium Silver  
През целия наш живот, с дисциплината на карате, ние ще се стремим да изпълним пътя на КИОКУШИН .
Цитирай

Погледнах и пише yakjuxw, като доколкото четох това означава, че се ъпдейтва от Самсунг. Да, от Виваком е.

Nokia 7.1, Андроид 10
Цитирай

Мда, минавай с гайда на Гугъл поддръжка, не се мъчи с тоя Сандвич Wink Добре е да го направиш сега, докато нямаш игри, приложения и музика, че всичко заминава после при флаша Wink

Galaxy Nexus Prime   Android  4.1 Jelly Bean   Android yakju build   Titanium Silver  
През целия наш живот, с дисциплината на карате, ние ще се стремим да изпълним пътя на КИОКУШИН .
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)