Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Как да направим така, че телефона ни да се ъпдейтва от Google.

ОК, мерси. Ще го направя тия дни, а може да изчакам да оправиш обяснението. Видях, че пишеш за това по-горе.

Nokia 7.1, Андроид 10
Цитирай
Аксесоари

Всъщност обяснението си е наред, просто писах на Легенд да го напише като първи коментар , за да се вижда по-лесно.Без никаква подготовка е максимум час работа, и то ако омажеш нещо Tooth

Galaxy Nexus Prime   Android  4.1 Jelly Bean   Android yakju build   Titanium Silver  
През целия наш живот, с дисциплината на карате, ние ще се стремим да изпълним пътя на КИОКУШИН .
Цитирай

Първото мнение в темата е редактирано за да е ясно и четливо за всички. Offtopic

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай

Супер, значи през празниците ще го действам. Дано стане от първия път.

И добавка, сим картата трябва ли да е в телефона?

Nokia 7.1, Андроид 10
Цитирай

Сим картата не пречи Smile

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай

Мерси Legend. :bow: Май ще го почвам още сега. Стискайте палци!

Редакция - СТАНА Dance Малко се лутах с драйверите, но стана. Супер, сега ще видя как е телефона с новата ОС.

Nokia 7.1, Андроид 10
Цитирай

Айде и аз не издържах Tooth Само и само защото имах LWP купени, които ми насичаха с 4.0.4 Huh А на стария ми SGS2 летяха Huh което си е доста странно. А да помоля някои колеги, да сравнят в "about" дали е така както при мен. Дано да не съм оплескал нещо Confusedtupid:
Цитирай

Не си оплескал нищо :thumbup: Така трябва да си бъде в "about" Wink

Galaxy Nexus Silver 4.3.1 & LG Nexus 4 Black 4.3.1 & iPod Touch Tongue
Цитирай

Днес и телефоните със Самсунг поддръжка имат официално Android 4.1.1..... честито на търпеливите Wink
Цитирай

То май не е от днес, а от два-три дни.
Цитирай

Я някой да потвърди, че не ми се връща сток в момента, за да видя какви са промените! Smile
Цитирай

Като цяло батерията е по добре и някой бъгове ги няма, най достадния също ( като набереш някой и го набира след 10-20 секунди понякога )

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай

Батерията според мен лично е по зле , не може с 4.0.4 да кара по три дена с по 2 часа говорене и 30мин деад тригър , пък със същото ползване 4.1 да кара 18-20 часа :unknw:


Цитирай

Не знам аз лично съм по доволен от батерията Smile
Изключил съм излишните процеси разбира се, по 2 дни ми кара,а си го ръчкам нормално. ( не само говоря ), всеки ден търся нещо в нета и почти никога през Wi-Fi, 3G-то не го спирам никога, Location-a също, WiFi също работи често спирам го само понякога (когато ми предлага някви мрежи, че ме дразни)

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай

costi.kocev написа:Батерията според мен лично е по зле , не може с 4.0.4 да кара по три дена с по 2 часа говорене и 30мин деад тригър , пък със същото ползване 4.1 да кара 18-20 часа :unknw:

Аз съм мн. доволен от батерията на нексуса. Днес ми е третия ден и е на около 40%. Вярно, бях малко зает и не съм го ръчкал много, само разговори. Вижте, има теми за батерията - изкл. се 3Г, ВиФи, синхронизацията, NFC, намали яркостта, виж какво хаби батерия и го утрепи с някой таск менажер. Има какво да се направи.
Имам и SG Ace - няма да ти кажа каква е разликата... просто в пъти по-слаба батерия при мн. по-малко използване и вс. изкл. или на минимум. Оня е ужас направо, 1 ден макс. изкарва, ако си играеш гледаш как процентите падат, падат...

Huawei Ascend G7 - v. B331,  rooted
Nexus 7 2012 WiFi - v.5 Lolipop, rooted + TWRP
Цитирай

Здравейте, аз хубаво смених поддръжката, но не проверих дали микрофонът ми работеше преди това, тъй като сега не работи... Искам да Ви попитам възможо ли е да е станало, ако съм объркал версията и имало ли е някой различен от yakju?
Цитирай

С каква версия си сега? JRO03C? И в maps-settings-about можеш да видиш за кое устройство си сложил фърмуер.

Гледам в другата тема си писал, че въобще не ти работи микрофона, не само при разговори. Може да се наложи да го върнеш във фабричен вид и после да ползваш гаранцията.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай

Точно с тази съм да, ами така и направих, ще кажа, че се е появило да ъпдейтне ли андроида до 4,1,1 дал съм да и готово... А иначе за микрофона така е, а и като гледам няма изгледи да се оправи.
Цитирай

prospective написа:
gggalf написа:Maps > settings > About и гледаш на Device какво пише
ПП: yakju и takju са с поддръжка от google
ако не ти се покаже Device трябва да се упдеитне google maps
Моят е yakju Dance

Здравейте!
На мен ми пише - samsung yakju
Какво е това ?
Google или Samsung е ?
Цитирай

yakju - Google
yakjuxw - Samsung


На гугъл си.




Цитирай

SailAllDay написа:yakju - Google
yakjuxw - Samsung


На гугъл си.


Благодаря ти SailAllDay !
И аз така си мислех , ама това- samsung ме притесни
Цитирай

Zeldir, имам един страничен въпрос, ако случайно и при други е така.

След инсталация на самсунгските драйвъри на лаптопа ми сега при всеки лог ин уиндоус ми изписва че не може да ъпдейтне някакъв samsung mobile MTP device driver. Не че е болка за умиране, игнорвам го, но дразни доста. Появило ли се е при някой друг това и как го премахнахте това съобщение?

Pixel 5
iPhone 15 Pro
Цитирай

ockac23 написа:Zeldir, имам един страничен въпрос, ако случайно и при други е така.

След инсталация на самсунгските драйвъри на лаптопа ми сега при всеки лог ин уиндоус ми изписва че не може да ъпдейтне някакъв samsung MTP mobile device driver. Не че е болка за умиране, игнорвам го, но дразни доста. Появило ли се е при някой друг това и как го премахнахте това съобщение?
Решение на проблема ти: http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=1797344
Цитирай

s01o написа:Решение на проблема ти: http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=1797344

Не става така, нямам UpperFilters value Sad

Pixel 5
iPhone 15 Pro
Цитирай

Значи искам да попитам,коя версия да сваля за yakju,защото аз съм с 4.1.1...а в тоя сайт https://developers.google.com/android/ne...ages#yakju И гледам раздела Factory Images "yakju" for Galaxy Nexus "maguro" (GSM/HSPA+) и има версии 4.0.4 (IMM76I)и 4.1.2 (JZO54K).И сега незнам кое да сваля за да си напрая подръжката от гоогле..Вчера си купих телефона и искам да му направя всичко докато не съм му сложил нищо др.Моята подръжка в момента е yakjuxw .Само да ми кажете коя версия да сваля от тея двете и да го почвам...Мерси предварително :cheers:

Samsung Galaxy NOTE 3
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)