Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Въпроси и проблеми свързани с телефона SE Xperia X8

Здравейте хора в нета попаднах на клип със самсунг галакси ейс 2 и игрят nfs most wanted 2005 дали ще ни тръгне ако я намериме
Цитирай
Аксесоари

Случайно някой да знае кода за Hidden Menu при нашите телефони.


[b][Изображение: 355814.jpg][/b]
Цитирай

juliospasov написа:Случайно някой да знае кода за Hidden Menu при нашите телефони.

http://www.youtube.com/watch?v=yj-XFeO8__A

Ама май само на стокови РОМ-ове ставало

Xperia X8 ->Samsung s4 -> S7 Edge 
Web developer
Цитирай

Здравейте сложих си един локер от настройките на ЦМ който трябва да се премести надолу за да се отключи ,но уви. Местя надолу но той прави едно вибриране и не ми отлкючва телефона...Освен Сеус има ли друг начин Cry Cry Cry
Цитирай

Обърни телефона на страни и пробвай отново.
За напред можеш да си спестиш това като направиш следната настройка: Settings -> CyanogenMOD settings -> Lock screen settings -> Lock screen gestures -> слагаш отметките след което влизаш в Buid gestures и си адваш с по какъв начин да отключиш тела.


[b][Изображение: 355814.jpg][/b]
Цитирай

Имам 3 въпроса
1.Свалих си филм на телефона и го гледам с рок плеъра ,но картината е по бавна от звука.
2.Мога ли през настройките на Cyanogen Mod да си сменя цвета на статус барa.
3.Има ли някакъв лънчер който да ми направи телефона като HTC Hero
Цитирай

Така реших 3 но 1 и 2 немога
Цитирай

1. Може да редактираш мнението.. а не да пишеш ново.
2. Изтегли си MX Player.
3. Можеш да си смениш цвета на иконите в статус бара. Настройки-> CyanogenMOD-> Interface-> Notification power widget и Status bar tweaks. Човъркай се тук Smile


[b][Изображение: 355814.jpg][/b]
Цитирай

а как да сменя самия цвят на статусбара
Цитирай

Сложих си 2,3 версията обаче нямам маркета .. как мога да го инсталирам
Цитирай

1.Както ти писах на лично
2.Истегли Link2sd и пиши Google Play и ще май ще ти излезне само че ще пише замразено
Цитирай

Изтегли си Gaaps за съответната Android версия.


[b][Изображение: 355814.jpg][/b]
Цитирай

може ли да ми кажете как да си сложа дуал тъч
Цитирай

Някой може ли да ми каже как мога да си разкодирам телефона? На м-тел е и е кодиран само за тях.
Цитирай

whiter написа:Някой може ли да ми каже как мога да си разкодирам телефона? На м-тел е и е кодиран само за тях.
Щях да ти предложа това https://www.androidbg.com/forum/post-307442 но проекта е замразен затова пиши в XDA или Google Sim Unlock on Xperia X8
Цитирай

Благодаря. А някой може ли да ми обясни как мога да си кача по-нова версия на
Андроид,трябва ли да ми е руутнат тела, защото по "нормалния" начин през пскомпанион ми пише че няма по нова версия(моята е заводската еклер).
Цитирай

https://www.androidbg.com/forum/topic358...elrom.html
Добре че четете правилата на форума.. и ползвате търсачката... пък и можете да обърнете внимание на темите отбелязани като важни.. и още редица излишни коментари ще се спестят. :capitulation:


[b][Изображение: 355814.jpg][/b]
Цитирай

здравейте колеги искам да попитам дали моята xperia x8 може да се сложи нов андроид и ако може моля някой да ми даде линкове благодаря предварително Smile
Цитирай

Заповядай

Xperia X8 ->Samsung s4 -> S7 Edge 
Web developer
Цитирай

@d3 това ми хареса. :rofl: :rofl: :cheers:
@marinov1990 Погледни важните теми оцветени в по-тъмен цвят във този раздел.


[b][Изображение: 355814.jpg][/b]
Цитирай

Здравейте, телефона ми е купен от Globul, но реших да му сложа М-tel карта. Разпознава я и могат да се проведат разговори, но не мога да влезна в тел. указател на самата карта- все ми дава контактите които по принцип са си записани в телефона. От къде мога да влезна в контактите на SIM-а.? Имам още един въпрос- когато инсталирам игра или приложение ми дава, че има проблем със системния анализ- как мога да го оправя? Благодаря.
Цитирай

за игрите това значи ,чe те нисък Android

[box]Device:Sony Xperia E c1505 (root)
OS:All Stock Android Jelly Bean (4.1) with last firmware.[/box]
Цитирай

Ясно, разбрах. А има ли начин без отделна карта памет да се използва паметта на тела за приложения и инсталация? И възможно ли е да се влезе в RAM-a?
Цитирай

anahata написа:Ясно, разбрах. А има ли начин без отделна карта памет да се използва паметта на тела за приложения и инсталация? И възможно ли е да се влезе в RAM-a?
на 1 отговора е НЕ
на 2.... Каква работа имаш ти в RAM-a само специялисти по C++ барат памати рам и т.н... а бг се броят на пръсти....... :coffee:
Цитирай

Относно контактите х8 няма опция "прехвърли от СИМ на телефона' има само "прехвърли от/на SD картата на/от телефона"

Xperia X8 ->Samsung s4 -> S7 Edge 
Web developer
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)