Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Въпроси и проблеми свързани с телефона SE Xperia X8
#26

Тези, които са ъпдейтнали вчера или днес, дайте си данните за операционната система - От Настройки -> За телефона.

Това, което ме интересува е Версия на фърмуера, Версия на ядрото и Версия на компилацията.
Цитирай
Аксесоари
#27

2.1-update1 , 2.6.29SEMCUser@SEMCHost#1 , 2.0.1.A.0.47.А аз да ви питам като качите няколко апликейшъна започва ли да ви върви по-бавно щото сега като си качих някои неща и започна стабилно да лагва.

Samsung Galaxy S 2.3.5 and Xperia x8 2.1-update 1(Удавен Sad )
Цитирай
#28

Ясно, със стария софт сте засега.

По твоя въпрос - зависи, ако оставяш програмите си включени и не ги затваряш, може и да ти лагва. Аз имам към 15 приложения и засега всичко си бачка нормално.
Цитирай
#29

С live wallpaper ли си щото май е от него ? А и какво значи това че засега съм със стария софт ?

Samsung Galaxy S 2.3.5 and Xperia x8 2.1-update 1(Удавен Sad )
Цитирай
#30

Не ползвам такива уолпейпъри. Не ме радват особено.

Има по-нов софт, от този, който сте инсталирали. Обаче все още не е достъпен за БГ.
Цитирай
#31

Сам ли ще се ъпдейтне и какъв ще е ефекта ?

Samsung Galaxy S 2.3.5 and Xperia x8 2.1-update 1(Удавен Sad )
Цитирай
#32

Най-вероятно ще получим съобщение за ъпдейта. И не, все още не знаем какви са промените.
Цитирай
#33

Има ли нещо, което може да направи телефона ми по-бърз ?

Samsung Galaxy S 2.3.5 and Xperia x8 2.1-update 1(Удавен Sad )
Цитирай
#34

Някои знае ли как да си махна Т9 че умирам вече Angry

Samsung Galaxy S 2.3.5 and Xperia x8 2.1-update 1(Удавен Sad )
Цитирай
#35

Да и мен ме интересува за T9, защото изключих всички възможни настройки за текст и така нататък и пак ми излиза...

Sony ericsson X8 Android 2.1
Цитирай
#36

Настройки > език и клавиетура > въвеждане по подразбиране > настройки на бърз текст и при корекция на правописа давате ръчен избор.Така при мен се оправя.

Samsung Galaxy S8 - Orchid Gray | Samsung Galaxy S6 Edge - Sapphire Black |Samsung Galaxy S III - Sapphire Black | Sony Xperia X8 - Android 4.1.2  
Цитирай
#37

А какъв интернет браузър може да ми предложите?

Sony ericsson X8 Android 2.1
Цитирай
#38

Аз си качих Opera Mobile търся си по принцип Mozilla Smile

Galaxy A51, crash product
Xiaomi Redmi 7
Цитирай
#39

Някой успя ли вече да инсталлне новия ъпдейт?
Цитирай
#40

За интернет браузър ви препоръчвам Dolphin HD или Skyfire.

SIV
Цитирай
#41

За къде сте се разбърза ли?
И аз искам BMW M3 E92 Хромирано с кожен салон, ама нямам!

stoyandim -> За какъв Ъпдейт питаш да ли някой е успял 2.1 ли?

Правете си Постоянно проверка за Актуализация на СОфтуеа и ше видите кога ще може качите по нова версия от 2.1!

Galaxy A51, crash product
Xiaomi Redmi 7
Цитирай
#42

Ако все още някои от вас не знаят, има нова версия на софтуера за всички Xperi-и...от 21 декември. Някои с X10 от този форум вече са я сложили. 1 човек от XDA в Словакия пък е успял на X8, но от нашия форум все още май няма такива.
Цитирай
#43

Може ли някой притежател на X8 да каже какво съдържа кутията при покупката и по специално ме интересува какво точно представляват слушалките и в германос го дават, че върви с карта памет 8гб от какъв клас е.
п.п. Незнам дали въпроса ми е точно за тук, но не намерих по подходяща тема и резултати в търсачката.

Samsung i5500->Nexus 4 16gb->Alcatel Idol 2 mini - >Sony Z3-> LG G3->Huawei P9->Nokia 8 4Gb+64Gb

Цитирай
#44

Нашия е от глобул,картата е 2гб,но сега не мога да видя какъв клас е,че телефончето е на дъщеря ми и си е в нея.Има кабел и зарядно ,които се сглобяват,за да се зарежда,слушалки и още две задни панелчета-синьо с бяло и сиво с бяло.

iPhone 12 mini Space Grey
Цитирай
#45

Комплекта включва:
Handsfree HPM 60JS.Като цяло ниско качество и слаб бас, но беше очаквано за среден клас телефон с немузикална целенасоченост.
[Изображение: 5142722413_0fdbccd2c5.jpg]
Ръководство на потребителя - съкратена версия + SAR Information + Важна информация.
Карта 2гб. Made in Taiwan клас не пише ,но не ми се вярва да е 6, най-вероятно 2 или 4.
Два допълнителни задни панела (silver,aqua blue).
И телефона + батерия Big Grin
Това включва моя пакет

SE G700 Symbian UIQ > iPhone 3G 8GB iOS 3.1.3> Sony Ericsson X8  > HTC Desire X  > Alcatel One Touch Idol 2  > Huawei P9 > Huawei P10 > Huawei P20 Pro > Samsung S22 Ultra 
Цитирай
#46

Кофти е хенсфрито на този модел, но каквото такова, то като искаш по добре една MP3-ка си е за тази работа! Smile

Само едно въпросче, някой да знае музикален плеър за този телефон с Equalizer!
С каквато и да е карта, може да му се сложи до 16GB за мен са много за телефон! Big Grin

Версия може да е излезнала нова, но все още може да не е преведена на Български или да е достъпна в България, все едно за всеки форум се прави верси за телефоните за които става дума в тях, имам чуството че деца отварят този форум!

Galaxy A51, crash product
Xiaomi Redmi 7
Цитирай
#47

Astro player има Equalizer и като цяло е много добър.
А как мога да си слагам картинка за wallpaper без да я режа, защото винаги ме кара да я режа и то изрязаното става много малко и като се разтегне на екрана и на нищо не мяза....

Sony ericsson X8 Android 2.1
Цитирай
#48

Еми цъкаш на ръба на квадратчето и го дърпаш докрай.Така става при мене

Samsung Galaxy S8 - Orchid Gray | Samsung Galaxy S6 Edge - Sapphire Black |Samsung Galaxy S III - Sapphire Black | Sony Xperia X8 - Android 4.1.2  
Цитирай
#49

Добър вечер,
Бихте ли ми казали какво трябва да направя за да сложа тапет на началния екран . Когато дам "Промяна на фон" и избера даден WALLPAPER, той се показва до половина, сякаш другата половина продължава на дясно от екрана . Мислех, че е от приспособленията на екрана, но дори и след като ги махнах проблема остана. Благодаря предварително
Цитирай
#50

Да, но на мен ми дава да го разпъна само на дължина, а на височина - не.....

Sony ericsson X8 Android 2.1
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)