Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Root, Unroot, ClockWork Recovery - SAMSUNG GALAXY ACE GT-S5830i
#26

След руут телефонът ще работи ли и без SD карта?
Цитирай
Аксесоари
#27

Абе хора аз имам едно питане.Уж руутнах телефона.Сложих зипа,влязох в рековъри мода,така така така,всичко мина на 6.След рестрата в главното меню ми излезе икона superuser.Обаче не мога да си махна гадните фабрични приложения.Искам да ги махна.Да ги изтрия от лицето на тази планета.Нито ми дава да местя приложения в SD-то,нито да трия гадните фабрични приложения.Като вляза в superuser там има apps,log i settings обаче нищо няма в менщто apps.Станал ли съм администратор на телефона,или съм станал на баба ми марулите.Телефона е s5839i

TheBigOne
Цитирай
#28

Писането на Кирилица е Задължително!!!
Цитирай
#29

DimitarBT1 написа:Абе хора аз имам едно питане.Уж руутнах телефона.Сложих зипа,влязох в рековъри мода,така така така,всичко мина на 6.След рестрата в главното меню ми излезе икона superuser.Обаче не мога да си махна гадните фабрични приложения.Искам да ги махна.Да ги изтрия от лицето на тази планета.Нито ми дава да местя приложения в SD-то,нито да трия гадните фабрични приложения.Като вляза в superuser там има apps,log i settings обаче нищо няма в менщто apps.Станал ли съм администратор на телефона,или съм станал на баба ми марулите.Телефона е s5839i

Link2SD използвай това приложение и прочети за него във форума Wink
Цитирай
#30

@DimitarBT1 с файлов мениджър стигни до "System/App" и трии всичко, което не те кефи.

[Изображение: oneplus-logo-black-and-white.png]
Цитирай
#31

vamp1r3 написа:@DimitarBT1 с файлов мениджър стигни до "System/App" и трии всичко, което не те кефи.

то хубаво....намерих ги гадните приложения....ама като започна да ги трия и ми изписва error deleting file....Иначе с AstroFile ги намерих къде са...ама пак не ми дава да ги трия мамицата им....

TheBigOne
Цитирай
#32

Момчета руутнах отново телефона и с Link2SD mahnah всичко което не ме кефи...Сега е много по-добре.Благодаря ви :cheers:
Само да попитам нещо...Понеже гоогле картите са доста мб. искам да ги преместя на сд-картата.Мога да ги преместя обаче отдолу с червени букви ми пише да се уверя,че на сд-картата имам 2 дяла и двата са на primary....Какви са тези 2 дяла?

TheBigOne
Цитирай
#33

Братле аре ползвай търсачката... Темата няма нищо общо нали се сещаш... https://www.androidbg.com/forum/topic12631-$2.html
Цитирай
#34

Хора, преди известно време си направих руут от този урок. Вчера реших да го ънруутна. Сложих зип-а на сд картата, включих рековъри, избрах зип-а, изписа ми, че се е инсталирало всичко успешно, рестартирах телефона и сега още имам руут - имам иконата на superuser. Кажете ми какво да правя. Искам да си го ънруутна. :/

Samsung Galaxy Ace S5830i ----> LG G2 16GB Android 4.2.2 Kitkat
Цитирай
#35

.Аз не мога да го включвам ги свалих и си ги качих в "SD" картата на телефона, след това изключих телефона.За да инсталирам модовете трябва да включа телефона и да влезна в така наречения "Recovery Mode" като задържа едновременно "Home Button + Power Button", но така и не се пусна. И сега не мога да си пусна телефона. Телефона ми не е в гаранция, защото е руутнат. Всеки да помага да с каквото може !
Мерси предварително.
Цитирай
#36

amudi13 написа:.Аз не мога да го включвам ги свалих и си ги качих в "SD" картата на телефона, след това изключих телефона.За да инсталирам модовете трябва да включа телефона и да влезна в така наречения "Recovery Mode" като задържа едновременно "Home Button + Power Button", но така и не се пусна. И сега не мога да си пусна телефона. Телефона ми не е в гаранция, защото е руутнат. Всеки да помага да с каквото може !
Мерси предварително.


Me написа:При нашите апарати ( 5830i ) става, като: Натистете и задържите Volume Up+Home(квадратния бутон) + Power, но не е само това Когато Ви светне дисплея пускате Power бутона, а 2 секунди след това и Home бутона( държите volume up бутона докато не влезете в указания mode)
Цитирай
#37

пробвах николко път но не става ...и много ми чодно...зщто и так..
Цитирай
#38

С руутнат телефон съм В Бьлгария никъв проблем но сега съм в Исландия и с тукашна 3Ж карта .Телефона постяно му варира сигнала ту пълен ту няма ту 1-2 чертички Някакви идеи Благодаря предварително
Цитирай
#39

Благодаря много на човека написал тази тема. Всичко стана както трябва,бързо и лесно.
Цитирай
#40

изтеглих update.zip и ми излиза че нямам файл които да поддържа update.zip изтеглих .zip за разархивиране и когато разархивирам ми излизат само папките на програмата а не самата програма какво да направя че да отворя програмата а не паките ?

Samsung Galaxy Ace
Цитирай
#41

Файла не се разархивира, а се копира директно на SD картата и се инсталира през Recovery.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#42

а от каде да инсталирам рековери

Samsung Galaxy Ace
Цитирай
#43

Ти си имаш инсталирано фабрично Recovery. Не съм за комбинацията, но при изключен телефон пробвай за задържиш (home+power)

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#44

а защо когато отворя файла ми изписва че няма програма който да го поддържа

Samsung Galaxy Ace
Цитирай
#45

Защото файла не се отваря. Копира се на SD картата и се стартира под recovery. Ако не знаеш как се работи с Recovery - виж тази тема:

https://www.androidbg.com/forum/topic737...overy.html

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#46

когато го изключа и задържа хоум+палър бутон ми се включва телефона се едно съм натиснал само палър бутона какво да направя че да включа recovery

Samsung Galaxy Ace
Цитирай
#47

стана

Samsung Galaxy Ace
Цитирай
#48

Не пускай 2 мнения едно след друго - изпозлвай бутона "Редактирай".

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#49

Дава ми следната грешка
Finding update package...
Opening update package...
Insatalling update...
E:Error in /tmp/sideload/package.zip
(Status 2)
Installation Aborted.

някакви идеи?

Google Nexus 5 - 16GB Black
Цитирай
#50

Възможно е да нямаш място в sytem на телефона. Нещо друго инсталирал ли си преди това? Нали си със stock ROM?

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)