Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Търся си партньор(ка) за тенис на корт
#26

Да в интерес на истината си прав.Скъпа екипировка.Кортовете са малко специално във Варна и цените като цяло са високи,но то почти не остана евтин спорт.Иначе изглежда лесен,но като влезеш на корта и "усещаш колко е лесен"

Samsung Galaxy SIII
Цитирай
Аксесоари
#27

...
Цитирай
#28

малко да повдигна темичката. след 5-6 дена мисля да направя едни уроци по тенис като за начало и след това първите няколко урока мога да поиграя с партньор. вярно е че съм начинаещ, но се надявам бързо да навляза. ако все още някой от варна си търси партньор може да се разберем нещо. драснете някой ред
Цитирай
#29

did89 написа:Имали във форума колеги,играещи тенис на корт за удоволствие.Търся си Търся си партньор за тенис на корт от Варна.Ако има желаещи може да измислим нещо да ходим да играем..

Здрасти, ако си още фен за партньор за тенис на корт от Варна ми се обади- ще измислим нещо. И аз като теб си нямам постоянен партньор за тенис
0895693389 - Живко (от Варна съм)
Цитирай
#30

Ако все още някой си търси партньор за Варна , може да ми пише на kkoychev@abv.bg или да ми се обади на 0889 797389. Нивото ми е средно.

The evolution: LG G2 32GB Black <- Samsung Galaxy SIII <- Nokia N95 8GB <- Nokia N73 <- Nokia 5130 Xpress Music <- Nokia 6100 <- Nokia 3310
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)