Оценете темата:
  • 18 гласа - средно 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аааа не мой човек, тук аз и този под мен не сме хейтъри, ние не мразим нищо и никого.
Цитирай
Аксесоари

(2021-05-27, 18:42:12)anatol06 написа:  ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
howhere написа :
Форума определен оотива по-дяволите. Вече я има я няма и по 10 мнения на ден и са останали сигурно 15-20 човека дето пишат, а модовете само трият и банват за щяло и нещяло. Убеден съм, че форума няма да го бъде до година-две макс. То си и личи де, супер замрял е отвсякъде, понеже модовете не дават нищо да се коментира и да се кривва от дадена тема, което е супер зле, ама те си знаят. Smile
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Аз също бях до тук. Изглежда това почва масово да се случва. То бива бива, ама вече не се трае. Банват те за нищо.И масово трият мнения. Кви са тия модереторчета не ми е ясно. Комплекси ли избиват някакви. Голям страх ги тресе. Това го няма в никой друг форум. Да не говорим, че са оперирани от чувство за хумор. Ама то за това трябва и малко интелект. Призовавам ви: Оставате ги сами да си пишат във форума и да се банват един друг.

Сега очаквам или да ми изтрият мнението или да ме баннат. Айде действате господа "модератори".

На degman писах същото. Едва ли ще ме чуе.
Фрумът си отива , а те вместо да го оставят да се съживи с по-свободни мнения, те режат до корен.
Темата ми събра за няколко часа 60 мнения!
60!
Това показва, че хората искат по-свободно да се изразяват.
След заключването, вече за цял ден, има в андроид новини само едно едничко ново мнение!
За цял ден-ето дотам се стига.
В общия раздел има 2-3 нови мнения.
Правилата хубаво, ама най-важното в един форум са хората, а те изчезват и наближава да си останете сами с правилата си.
Цитирай

Форума си е добре. Теми които не засягат преко системата Андроид и устройствата също са добре дошли според мен, има нужда от тях, разведряват обстановката, а и не пречат на конкретиката и същността на форума по никакъв начин. Аз бих ги определил като пикантни подправки необходими за всеки един форум. Никой не задължава никого да ги чете или да взема участие в тях. Не виждам какво толкова ви пречат и бъркат в здравето ? Просто не ги четете . Аз например си чета избирателно няколко теми от целия форум които пряко засягат интересите ми. Те са нищожна част от целия форум, останалата, по голяма част от активни теми само ги фиксирам с бялото на очите си и подминавам, но не ми пречат, има си хора за тях, за които са важни..

Цитат:Никой не плюва по това, което има, докато не го смени...
 hazART
Цитирай

Къде е темата за дюнера мамооооооооооу Bu

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай

Искам да благодаря с цялото си сърце и душа, че изтриха темата !
Цитирай
Lightbulb 

(2021-06-03, 09:37:34)Legend написа:  Къде е темата за дюнера мамооооооооооу  Bu

Сигурно ги е заплашил с адвоката си (някоя мастита акула), както е модерно в днешно време и са се огънали...

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

(2021-06-03, 13:15:41)alexbg67 написа:  Сигурно ги е заплашил с адвоката си (някоя мастита акула), както е модерно в днешно време и са се огънали...

Който има пари-има ВЛАСТ!
Който има ВЛАСТ-ИМА ВСИЧКО!
Поздрав за всички тежкари !


И пак само малко така да подразня спрелите завистливци и дюнерджии, пишман мениджърчета, трактористи и общаци!

[Изображение: 20210518-135305-HDR.jpg]
Цитирай

Като гледам колко са ти се вързали на дразненето всички... чак те съжалявам Big Grin

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet 512GB
Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 512GB
Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Brown 512GB
Samsung Galaxy Note 10+ Aura White 256GB

Цитирай

Има ли тема/ форум за казуси по закона на дв. по пътищата?

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай

Има ли начин да събера
(или някой друг) инфото от сайта за даден линк към оферта от ЧП?
и после към кзп? /няма позиция-линк от седмица за този апарат, но пазя някакъв линк с друг модел вече?/.  
За нелоялна практика иде реч Smile

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай

Здравейте, тъй като ми предстои да бъда абитуриент тази година, някой случайно да си е купувал костюм от тук? https://lazarini.eu/category/kostyumi
Цитирай

Колеги, ще пращам до Германия телефон, но се колебая дали да слагам застраховка /1.2%/ и какво ми дава тя /т.е. още 5-10лв/?
Пратката нали е с проследяване така или иначе?  Rolleyes
Смятам през спиди - към 30лв е изпращането.

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай

(2022-02-25, 10:46:21)hakama написа:  Колеги, ще пращам до Германия телефон, но се колебая дали да слагам застраховка /1.2%/ и какво ми дава тя /т.е. още 5-10лв/?
Пратката нали е с проследяване така или иначе?  Rolleyes
Смятам през спиди - към 30лв е изпращането.
Застраховайте , на проследяването на Спиди не може да се вярва на 100%.Бяха ми доставили една пратка на Амазон но в доказателството за доставка от 120 върнати пратки в този ден липсваше моят тракинг номер. И до тук нищо повече не можеха да докажат.

Galaxy S II / Galaxy S III / Galaxy S4 / Galaxy Note 4 / Galaxy S6 edge+ / Galaxy S8+ / Galaxy S9 +/ Galaxy S10+/ Galaxy S21+
Цитирай

(2022-02-25, 10:46:21)hakama написа:  Колеги, ще пращам до Германия телефон, но се колебая дали да слагам застраховка /1.2%/ и какво ми дава тя /т.е. още 5-10лв/?
Пратката нали е с проследяване така или иначе?  Rolleyes
Смятам през спиди - към 30лв е изпращането.
Задължително със застраховка при тях, защото вече са ми "губили" пратка. (Със застраховка по принцип)

OnePlus X - Pixel 5
Цитирай

Спиди имат навика да крадват по някой път, така че винаги внимавайте
Цитирай

Благодаря, но вече я пуснах, даже не ми искаха имеи...понеже е като "подарък"...

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай

Упс..............Smile

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай

Вътрешна обикновена доставка в Германия колко би струвала? За техника под 1кг.

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай

Зависи от магазина, обикновенно е безплатна. Мога да дам пример с лидл.де, или медиамаркт.де. Доста от стоките са по-евтини там, отколкото тук. Освен това тук ако не е на щанда в лидл  - не можеш да го купиш. Е може от ОЛХ на същата цена или повече. Не съм пазарувал от година  поне, може вече да не е безплатно,  така че провери.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай

Здравейте колеги, един въпрос имам, мой близък ще пътува за Германия с WizzAir, има бустерна доза, трябва ли да си прави ПСР преди полета или не е нужно понеже има 3-та доза ваксина?
Цитирай

(2022-03-16, 18:35:49)Slackwere12 написа:  Здравейте колеги, един въпрос имам, мой близък ще пътува за Германия с WizzAir, има бустерна доза, трябва ли да си прави ПСР преди полета или не е нужно понеже има 3-та доза ваксина?
На летишето и в самолета не искат нищо, освен маска.
В държавата на влизане има изисквания. В случая за Германия:
https://www.mfa.bg/bg/covid19map/Europe/germany

Накратко: може с ваксина само.

Усмихни се . . . Животът е Хубав Smile
Samsung S24 Ultra 5G, S23 Ultra 5G, S22 Ultra 5G, S21 Ultra 5G, Note 20 Ultra 5G, Note 10+, Note 9, Note 8, Note 5, Note 3, Nokia 808, N8, 5800, N95, 6600, 6510, 5510
Цитирай

С каква програмка да залепя субтитри за един сериал (на някакъв ТВ Sencor 26-7" през флашка) ... който не отваря .srt

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай

Направи ги с такова разширени, каквото чете тв-то

времето е като парите - никога не стига
Цитирай

(2022-03-28, 22:05:37)pepy1 написа:  Направи ги с такова разширени, каквото чете тв-то

нямам идея какво ще чете, а и имам само един изстрел /проба/

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай

FormatFactory
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)