Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми и въпроси свързани с Xperia S (LT26i)

Здравйете Smile Нова съм, току-що се регистрирах.Имам въпрос към притежателите на Xperia S, на който никъде не намирам отговор - блутута става ли за пращане на файлове или не? Съжалявам, ако това не е точната тема да питам, ще се радвам да ме пренасочите към правилната.

Alcatel One Touch Idol 2 Android 4.2.2
Цитирай
Аксесоари

Става както за пращане на файлове, така за разговори със безжична слушалка и всичко останало. Последно поколение е и предоставя всички възможности, характерни за този туп устройства. Когато искаш да изпратиш файл, в опциите на файла натисни Share (споделяне) , или Send via Bluetooth. Успех в живота :thumbup:

iPhone SE>Mi9 SE>Mi10T>Galaxy S21
Цитирай

Лу написа:Здравйете Smile Нова съм, току-що се регистрирах.Имам въпрос към притежателите на Xperia S, на който никъде не намирам отговор - блутута става ли за пращане на файлове или не? Съжалявам, ако това не е точната тема да питам, ще се радвам да ме пренасочите към правилната.

Това е правилната тема.
Да, може да се пращат/получават файлове.
Какво те навежда на мисълта, че няма да може?
Цитирай

Мерси.Ами аз съм гледала сигурно над 100 смартфона докато стигна до този и вече не бях сигурна кой какво може.
Четох, че ъпдейта до ICS може да забави машинката.Това изобщо възможно ли е за най-новите телефони на компанията?

Alcatel One Touch Idol 2 Android 4.2.2
Цитирай

Тепърва има да се разбира, дали ще е добър предстоящия ъпдейт или не.

Но преди да стане факт, няма как да се каже дали ще е добър или не.
Цитирай

Да, и аз си го мислех, но.. е, каквото такова, няма да го върна я Lol
Понеже вмомента избирам, надявам се не са проблем всичките ми въпроси Angel Гледах в тубата и по нета ревюта, разопакования, мнения и разбрах, че ако се купи от БГ оператор, с него няма да дойдат NFC тагове и HDMI кабел (да не говорим за цената на плана, с който го дават :huh2: ). На мен ми се ще като купувам нещо, то да си дойде с всичките му аксесоари и после да не се налага да си ги търся сама.Има ли някой, който да го е купил онлайн с пълен комлект аксесоари?Можете ли да препоръчате някой сайт?

Alcatel One Touch Idol 2 Android 4.2.2
Цитирай

Аз си го взех от Mobilebulgaria - мисля, че CityTel беше магазина и телефона дойде с хендсфрий, зарядно, кабел за usb и няколко NFC тага. Единствено HDMI кабел нямаше, но на мен не ми и трябва, така че съм напълно доволен от комплекта. Smile
Цитирай

Здравейте,
Купих си телефона края на март от O-connect.Нямам проблеми за сега. Загрявал е доста телефона но жълто петно не съм видял, защото незнам как .... но ми не е направило впечатление.
Прави ми впечатление, че при нормално говорене 50-60мин на ден и нормално ръчкане на телефона, батерията пада доста. Всеки ден го зареждам.
От тази тема видях, че имам скрийн протектор, не се бях загледал до сега и съм малко учуден Smile
Да минем към другите ми въпроси - как да набера това - *#*#SERVICE#*#*
пп от къде мога да си купя конеца със щипката от клипа(ключодържателя или там каквото и да е не ми трябва, само малкото конче, но да е със щипка) - http://www.youtube.com/watch?v=HOxHk8rtF...r_embedded

И другото което се сещам е - попринцип говоря на високоговорител в колата, но нещо ми е доста тих.Има ли някакъв начин да се увеличи?
Цитирай

vando_mnt написа:... как да набера това - *#*#SERVICE#*#*


Гледаш цифрите, на които се намират буквите Smile

*#*#7378423#*#*

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай

Bobdweller написа:Ако е същото, което и при мен, значи не мисля, че е от жив тапет (не ползвам такъв), непрочетен мейл/смс. Остава наскоро инсталирана програма. Ако е от това какво да правя, моля? Smile

При мен също ще е от програма имам 4 5 програми качени но не е го правило от няколко дни :unknw:
Между другото сега сам си пренасочил номера към един ваучер когато съм на работа и ползвам сонуто много рядко.Изклучил съм нета, екрана е на малко под 50 % искам да видя колко време че изкара батерията Tooth

Sony xperia Z3
Цитирай

Аз имам въпрос, може да е малко тъпичък но... Нали SXS им опция за 3д панорамна снимка, която е 3д само на SINY 3DTV, та аз имам телевизора, но се чудя дали, ако кача филм на 3D на телефона и го пусна през HDMI порта ще тръгне ли филма на 3D. Само да допълня, че на нито един от лаптопите нямам HDMI. Big Grin

________________________
SE XPERIA X10 mini

XPERIA X10 mini >>> DESIRE HD >>> SAMSUNG GALAXY S III TITANIUM GREY>>>LUMIA 920
Цитирай

От къде да си сваля игри подходящи за телефона,че се пробвах с няколко и все излизат на малък екран ?В форума разгледах ,но нищо не можах да намеря (все линковете към игрите не работеха) ,или бяха за други телефони Wink

Sony Xperia S .....  Samsung J7.....Nokia 7.1.... Samsung A9 ... Samsung S22 plus 
Цитирай

Play Store
Цитирай

denis99 написа:Аз имам въпрос, може да е малко тъпичък но... Нали SXS им опция за 3д панорамна снимка, която е 3д само на SINY 3DTV, та аз имам телевизора, но се чудя дали, ако кача филм на 3D на телефона и го пусна през HDMI порта ще тръгне ли филма на 3D. Само да допълня, че на нито един от лаптопите нямам HDMI. Big Grin

________________________
SE XPERIA X10 mini

Не е необходимо телевизора да е Сони. При мен, на Тошиба WL768G, излизат в 3D формат както панорамните снимки, така и свалерите 3D филми SBS. За филмите ползвам VPlayer от маркета, защото със стоковия не става. Разбира се, свалил съм си и кодеците, пак от там. Чрез дистанционното на телевизора сърфирам из целия телефон, НО НЕ МОГА ДА ДЕАКТИВИРАМ (изключа) ДИСПЛЕЯ НА ТЕЛЕФОНА.
Някой може ли да помогне? Не намирам такава опция. Като натисна power бутона горе на смартфона, HDMI връзката се разпада, заедно с угасването на екрана Sad

SGS 5; SGS 6; SGS 7 edge; SGS 8+
SGS 10 +; SGS 23 +
Цитирай

Относно гасенето на дисплея, то той не може да бъде изгасен, по време на ползването на hdmi. Явно е, че това е недомислица на андроид. Ще се примирим с повишената консумация на батерията. Smile

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

Аз като вързвам телефона с TV и гледам някой филм или клип, от плеъра намалявам brightness-a на минимум за пестене на батерия. Поне MX Player има такава опция.
Цитирай

GH0STFACE написа:Play Store
Да,но почни всички игри са ми на половината дисплей Wink

Sony Xperia S .....  Samsung J7.....Nokia 7.1.... Samsung A9 ... Samsung S22 plus 
Цитирай

Някой ако иска може да пробва новия тайвански фърм:

http://www.multiupload.nl/9263FT4YBI

Xperia 1 V
ОТ ОГЪНЯ НА ЧУЖДАТА ОМРАЗА ОСТАНА САМО ПЕПЕЛТА. НАШАТА ЛЮБОВ Е ВЕЧНА,ВИНАГИ ЩЕ ИМА ЦСКА!
Цитирай

Нещо не го виждам сертифициран :unknw: :unknw:
http://www.ptcrb.com/vendor/complete/vie...elid=20799
Цитирай

mazy написа:Нещо не го виждам сертифициран :unknw: :unknw:
http://www.ptcrb.com/vendor/complete/vie...elid=20799

За Тайван няма нужда от сертифициране! Smile

Xperia 1 V
ОТ ОГЪНЯ НА ЧУЖДАТА ОМРАЗА ОСТАНА САМО ПЕПЕЛТА. НАШАТА ЛЮБОВ Е ВЕЧНА,ВИНАГИ ЩЕ ИМА ЦСКА!
Цитирай

Верно? Това не го знаех Smile
Цитирай

Взех си телефона от ремонт. Да видим какво се е получило?

Lenovo s90-u L_SevenMaxs 5.0.1 ROM
Цитирай

Вече съм с тайванската боза-засега не виждам никаква разлика! Ще го поразцъкам ден-два и ще видя дали има нещо по-различно!

Xperia 1 V
ОТ ОГЪНЯ НА ЧУЖДАТА ОМРАЗА ОСТАНА САМО ПЕПЕЛТА. НАШАТА ЛЮБОВ Е ВЕЧНА,ВИНАГИ ЩЕ ИМА ЦСКА!
Цитирай

Някаква разлика в цифричките във settings>about phone?

Lenovo s90-u L_SevenMaxs 5.0.1 ROM
Цитирай

globetrance,
за какво е бил на ремонт? За обхвата ли?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)