Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми и въпроси свързани с Xperia S (LT26i)

Хайде трийте мненията, взех го вече и му се радвам. :-D

| Sony Xperia S |
Цитирай
Аксесоари

Колеги, леко офф, но пак косвено е свързано с телефона Big Grin Offtopic Поръчах от един китайкси сайт, който продава оригинални аксесоари, кожен калъф за телефона и поръчах Registered Air-Mail и ми дадоха тракинг номер, завчера пратката е излязла извън Хонк Конг, та мисълта ми е имате ли идея га ще пристигне, за обикновенните знам че пристигат за около 2 седмици, но за пръв път поръчвам с тракинг номер и уж казват, че било по-бързо? :unknw: :cheers:
Цитирай

Аз мисля, че няма да е по-бързо. Разликата с тракинг е, че ако не я получиш, ще е ясно че не си я получил и ще може да се намери пакета.

Иначе сроковете са до 1 месец.
Цитирай

Моята последната с тракинг пътува от Хонк Конг до БГ пощата - моят клон в София точно 2 дни Smile. :tease:

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай

Lol Разби ме Tongue Да се надявам, че в началото на следващата седмица да я имам Smile :cheers:
Цитирай

Дай сайта да видим какво има...

Токущо открих нещо интересно, за което сигурно ще се смеете - при пощипване на 4.0.4 лаунчъра на Сони, всички уиджети почват да плуват и при клик на някой ме праща на неговият екран, кефи ме! :thumbup:

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай

Хаха, като бебе на гърда се радваш Tongue

Floating widgets ги има още от Андроид 2.3.3/2.3.4 на старите Sony Ericsson-и.
Цитирай

http://www.mobimega.com/ :cheers:
Цитирай

През август 2010 си купих СЕ Х10. В началото на тази година започнаха проблемите с батерията ( ама голям тормоз падаше ) и си купих реплика ( батерия ) за 30 лв. държи 6 месеца. Ако си купя С ХS и след неизвестно колко време ( дано е не по- малко от 2 години ) се скапи батерията, какво правим? ( при условие , че батерията е вградена в телефона )

SONY XZ <-- SONY Z3 <-- SONY Z <-- SONY X10 <-- Sony Ericsson K530i <-- Sony Ericsson Z300 <-- SONY J70D
Цитирай

vyuahm написа:През август 2010 си купих СЕ Х10. В началото на тази година започнаха проблемите с батерията ( ама голям тормоз падаше ) и си купих реплика ( батерия ) за 30 лв. държи 6 месеца. Ако си купя С ХS и след неизвестно колко време ( дано е не по- малко от 2 години ) се скапи батерията, какво правим? ( при условие , че батерията е вградена в телефона )

Носиш я в сервиз и ти я сменят ако е в гаранция. Ако не е, се опитваш сам да си я подмениш Smile

Samsung Galaxy S7 edge
Цитирай

Батертията не е точно вградена в телефона. Ако се отвият винтчетата под задния капак, около 10 (по спомен) и внимателно се махне вътрешния капак се стига да батерията, която е обикновена поставена в слот. Като цяло цялата операция по смяната на батерията е около 10-тина минути при наличието на подходяща отвертка и нова батерия.

Z3 Compact
Цитирай

un amigo написа:
un amigo написа:имам xperia s но отгоре пише sony ericsson отдолу not for sell и някакъв номер,въпроса е дали има разлика с редовния модел ?
Не разбиран много но като че ли има някой разлики ,ето каква информация ми дава elexir:CPU ARMv7 processor rev4(v71); ram total 691.1 MB ; external tottal 25.8 ; internal tottal 2GB :confused:
Иначе в сравнвние с предишния(arc s) работи доста по-добре,а и до сега не съм забелязал петна по екрана.
Сега забелязвам, че и моя апарат е с 25.8 ГБ хард памет вместо 32, как мога да проверя останалите компоненти? Особено ме вълнува РАМ паметта и процесора, благодаря.
Цитирай

Нали все някъде трябва да е позиционирана операционната система.
Рам паметта можеш да я видиш в Running Apps, а за процесора какво конкретно те интересува?
Цитирай

Това за операционата система и на мен ми светна, но не е ли логично да ми показва тотал 32 ГБ и свободна да каежем 25ГБ..?! А на мен тотал ми води 25.8 ГБ. И при вас ли е така? А процесора просто да го чекна.
Цитирай

Да и при мен е така и при всички останали. Просто така са го направили. Показва достъпното за потребителя място.
Иначе за процесора и други неща, които биха могли да те заинтересуват - виж тази програма Smile
Цитирай

Абе лентата отдолу почва ми свети от време на време, без да имам смс или пропуснато обаждане. С програмката Illumiation Bar, нещо не става както трябва или ?

Бау
Цитирай

Днеска пробвах да свържа тел-а с Блутута на един комп, исpиса ми 'здвояване' но не ми дава 'File transver" само някакви други глупости да правя.Пробвах с един SE W800i нямаше никакви проблеми ?

Sony Xperia S .....  Samsung J7.....Nokia 7.1.... Samsung A9 ... Samsung S22 plus 
Цитирай

Мен не иска да ме своява с компютъра чрез вифито Smile, и трябва всеки път да ръгам кабела, което е малко изнервящо.. :cheers: Ще чакаме 454 Big Grin
Цитирай

Вашето решение се казва WiFI File Explorer Pro Smile от блекмаркета, никакви кабели.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай

Когато желая да изтегля някое приложение(skype,pay pal), доста често ме пита как да стане това(Complete action using) и има 2 опции 'Browser' or 'Play store'. Какво всъщност се има в предвид, каква е разликата и кое е по-добре да избирам?
Благодаря
Цитирай

Маркета е по-добре, през браузъра, ще ти зареди google.playstore. Маркирай тикчето под вариантите и избери Play Store, след това вече няма да те пита, а ще ти отваря връзките от този тип автоматично.

| Sony Xperia S |
Цитирай

Здравейте, имам проблем свързан с радиото .. страшно много смущения, слаб звук и просто не знам как да го оправя, някой да има някакъв съвет или мнение, или ще трябва да ходя на сервиз ...
Цитирай

Marlan написа:Здравейте, имам проблем свързан с радиото .. страшно много смущения, слаб звук и просто не знам как да го оправя, някой да има някакъв съвет или мнение, или ще трябва да ходя на сервиз ...
При мен се оправя след звънене на някого със слушалки и след това няма проблем - всичко си се чува отлично .... до следващия път Confusedtupid:
Цитирай

taradem написа:
Marlan написа:Здравейте, имам проблем свързан с радиото .. страшно много смущения, слаб звук и просто не знам как да го оправя, някой да има някакъв съвет или мнение, или ще трябва да ходя на сервиз ...
При мен се оправя след звънене на някого със слушалки и след това няма проблем - всичко си се чува отлично .... до следващия път Confusedtupid:

Мерси много, стана както ми каза . Smile
Цитирай

При мен радиото се оправи с 452 нордик...

SE X10i / SE Neo / SX'S / SX'Z1 / SX'Z3 / SX'XZ3P
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)