Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми и въпроси свързани с Xperia S (LT26i)

Може ли да ми препоръчате хубав протектор, че вече се нацапа бялата Xperia и малко ме дразни, а и пробвах всякакви начини да изчистя и не става Sad... Ако може сайта да е от БГ.

Благодаря предварително!
Цитирай
Аксесоари

PDA Shop примерно...

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай

Има ли руут за 6.0.А.3.75 ? за 2.3.7 ?

Samsung Galaxy Ace, Sony Xperia S, HTC One X+, Sony Xperia Z, Samsung Galaxy Grand Duos, Samsung Galaxy Grand 2, HTC One M8 
Цитирай

Имат ли нашите Експерии Floating Touch както Експерия Сола ? :unknw: :confused:

Samsung Galaxy Ace, Sony Xperia S, HTC One X+, Sony Xperia Z, Samsung Galaxy Grand Duos, Samsung Galaxy Grand 2, HTC One M8 
Цитирай

Колко теми ще пуснеш, такава активност в раздела е имало само като излезна телефона хаха.

Нямат Floating Touch.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай

Да! А има ли някаква разлика между Nozoni и само Xperia S? Знам че малко глупав въпроса... Tooth
Цитирай

Няма.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай

NerdiX написа:При мен радиото се оправи с 452 нордик...

Какво представлява това 452 нордик ? Rolleyes
Цитирай

Официален Сони РОМ за северните европейски държави :cheers:
Цитирай

Има ли вариант телефона да пръска интернет, да бъде използван като рутер един вид? И ако има как може да стане?
Благодаря, желая хубав ден и успехи.
Цитирай

Настройки->(Безжична връзка и мрежи)->Още->Споделяне на интернет връзка

| Sony Xperia S |
Цитирай

.....на някой крашва ли му галерията / при 4.0.4 ???
От една седмица когато разглеждам снимки ми забива и крашва!?

Решения???

Samsung Galaxy Note II ™
Цитирай

Има ли рутнати тук, бре?

SGS 6 [Stock 6.0.1]

Цитирай

Е как да няма, още в деня в който го взех, го руутнах и му отключих буутлоудъра. ;-)

| Sony Xperia S |
Цитирай

Има, има, всичко е сток, но имам руут Smile. Все пак трябваше да се почистят турските приложения...

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай

Дайте да ви питам една работа, тогава.
В Еконтя, ако ми дойде телефон, на който bootloader-а НЕ може да се отключи, да го връщам ли?
Разбира се, предварително ще съм разбрал от купувача дали може.

И я ми кажете, дали тези сензорните бутони са удобни, че никъде по операторите не ги държат включени, всички с лепки по екраните, като искаш да ти извадят, те карат да го купуваш, изобщо...

SGS 6 [Stock 6.0.1]

Цитирай

Малко ми бяха терсене бутоните, но за няколко дни свикнах. За буутлоудъра, ти решаваш.. ;-)

| Sony Xperia S |
Цитирай

Не са удобни, но се свиква с тях - можеш да отлепиш леко фолиото и да ги тестваш, аз така пробвах на моят - те работеха и през фолиото, но искаш да видя директно. Ако ти идва чисто нов телефон - батерията е хубаво да я заредиш на 50% поне при първо зареждане - пише го и на телефона, може да нямаш батерия за да чекнеш дали може да се отключи буутлоудъра - Сонито не включва, ако не стигне определен заряд батерията.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай

аз си карам на официалните ъпдейти и все още си имам проблем с повикванията на 4.0.4
Цитирай

Здравейте, колеги. От седмица имам следния проблем със XPS, след като избера от Direct Dial-a (съответния шорткът на дисплея) нищо не се случва, след 5-10 секунди изчакване пробвам пак и пак нищо, след още 5-10 секунди влизам в оказателя натискам на съответния контакт започва набирането и ми излиза call don't send (или нещо от сорта). Същия проблем е и при директно избиране от оказателя пак започва нормалното избиране след 30тата секунда...Някакви предположения? :capitulation:
4.0.4 му е версията..
Цитирай

С кой оператор се получава това? Мтел?

Z3 Compact
Цитирай

да и по-точно лооп
Цитирай

Значи миналата седмица ми се наложи да пътувам из БГ и си сложих две навигации iGO и Sygic.И отделно се пробвах с вградените на телефона Wisepilot,Карти,Google Maps.Мисля,че при всичките като ги пусках ми искаше интернет и GPS да се включи(аз го държа все изключен,че не ми трябва). Включително и тези 2-те които аз съм си сложил ( iGO и Sygic ) в описанието им бях чел ,че са офлайн навигации...Въпроса ми е следния,коя от тях може да ми трупа сметка,че изведнъж ми се увеличи сметката след тяхната употреба Wink ?

Sony Xperia S .....  Samsung J7.....Nokia 7.1.... Samsung A9 ... Samsung S22 plus 
Цитирай

Sygic и iGo със сигурност може да им се спре достъпа до интернет, днес се връщам от доста пътуване из Гърция и с двете навигации и интернет не са помирисали Smile, телефона на моменти пареше направо, но удържа мъжката! Google maps иска НЕТ за да сваля картата, там можеш да си кешираш предварително 5 отрязъка от карти по 25 км радиус всяка, но пак ползва малко НЕТ за да запали програмата. Wisepilot не съм ползвал още...

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай

Значи проверих си МБ,че имам безплатни,всичко си е ОК......чудя се от какво може да е тази сметка ? А само GPS-a може ли да трупа сметка ?

Sony Xperia S .....  Samsung J7.....Nokia 7.1.... Samsung A9 ... Samsung S22 plus 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)