Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми и въпроси свързани с Xperia S (LT26i)

В двете програми Sygic и IGO трябва изрично да укажеш от опциите, че не искаш Traffic info - иначе смучат нет...

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай
Аксесоари

При мен IGO е на БГ език.Влязох в настройките/Трафик ,и там махнах отметките на "История на трафика" и "Онлайн трафик" .Правилно ли съм направил ,или "Онлайн трафик" да го оставя ли ? А на Sygic не можах точно да намеря къде е това за трафика....Имах едно свързано за 'трафик' но то беше неактивно.

Sony Xperia S .....  Samsung J7.....Nokia 7.1.... Samsung A9 ... Samsung S22 plus 
Цитирай

Пичове телефона беше в сервиз на мтел за подмяна на дисплей - жълти петна. Инсталирали са ми ICS. Настроих го както си е влизах през него в google play с акаунт. Обаче когато искам през компютър да инсталирам някое приложение ми показва това от снимката.
Цитирай

Логни се със същия акаунт и в телефона.
Цитирай

GH0STFACE написа:Логни се със същия акаунт и в телефона.
Рестартирах, логвах се и пак е така. С един единствен акаунт съм.

edit - Оправи се само
Цитирай

може ли да попитам как мога да си направя като синимам с телефона и качвам снимки в фейсбук да ми пише мястото откъдето съм ги качил. беше ми така но незнам кво точно стана или съм направил но сегра просто ми пише скучното качени от мобилния. Мерси предварително за помоща Smile
Цитирай

Ми като качваш имаш бутонче като обърната капка за Location - и си пусни геотагинга от камерата, за да ти запазва GPS координати...

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай

Искам да попитам за какво служат всички тези "флашвания, буутлоадер, рекавъри, руутвания, флашвания на ядра и фърмуери" ... Искам да знам какво означават всички тези термини и за какво служат ... И моля някой толерантен да ми обясни Smile Може да ме намерите тук : http://www.facebook.com/lychezar.shterionow , skype : man1k_fun и на е-поща : man1k_shadow@abv.bg (предпочитам в скайп или фб) ... Благодаря предварително Smile

Sony Xperia S black
Цитирай

Лъчо, ползвай това и това за да намериш отговора на въпросите. Прекалено много пъти е обсъждано, че да се повтаряме.
Цитирай

http://img0.joyreactor.com/images/templates/solo/no.jpg !!!! Искам някой да ми обяснява за тези неща, а не да се ровя из форума, тъй като мога да сбъркам нещо или да си повредя телефона ... Пък като съм остановил връзка с някой специалист от форума през скайп и като е на линия нещата стават мн. по лесно ... Щях да си руутна телефона, обаче един пич ме светна, че оставам без гаранция Lol Lol Lol Та ако може някой толерантен, навътре с нещата да ми обяснява ще съм много доволен :thumbup: :thumbup:

Sony Xperia S black
Цитирай

Не очаквай отговор! Човек ще ти каже същото, което е изписано по форума... Ако те е шубе, има си хора които се занимават с това. Можеш да намериш в раздел Търся/Предлагам: Андроид устройства и аксесоари.

ПС: С това твое мнение, си в нарушение на т.7 от правилата! Хайде прочети малко.
Цитирай

В този раздел не можах да намеря такива хора .... Ако можеш да ми препоръчаш някой ( Ако може Бургазлия Big Grin ) ...


ПС: И други са го правили и не им е правена забележка, за това си го позволих Smile

Sony Xperia S black
Цитирай

UnlockHTC и Be6i4.
Прочети какво са кернели, къстъм РОМ-ове, руутване, рековърита. След прочетеното, ако имаш въпроси, няма проблем да се отговори. Да, всяко едно от тях премахва гаранцията! Но това не е необратим процес.
Цитирай

Здравейте,
От няколко дни съм собственик на Xperia S, като това е първият ми сблъсък с Android, като досега съм много доволен. Имам само едно въпросче, с което не мога да се справя. Когато започна да зареждам телефона, автоматично ми се стартира Часовника и алармата. Как мога да изключа тази функция, понеже не е кой знае какво но не спира да ме дразни...

Sony Xperia S
Цитирай

В менютата Settings - Xperia - Liveware manager - От там можеш да указваш събитията и какво се случва като боцнеш зарядно/слушалки/etc...

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай

Здравейте! От днес използвам сони С, закупих го от мтел, с андрпод 4.0.4 но нямам инсталиран адобе флаш и не успях да инсталирам. Навсякъде ми изписваше че не се подържа за телефона ми. Надявам се има решение на проблема . Благодаря предварително
Цитирай

Заповядай Smile

http://tranzit.dir.bg/load.php?id=wKSj17...SC81326926

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай

Как да синхронизирам контактите от телефона с контактите от Facebook, за да вземе само снимките на хората, които са ми в контакт листа на телефона, а не да копира всички приятели от FB. Всякакви настройки пробвах но не се получава...

Sony Xperia S
Цитирай

Благодаря на колегата,но Моят проблем остава. Какъвто и флаш да сложа инсталира се и след това не работи. Мисля проблема е в андроида 4.0.4 но ако някой друг има решение ще съм благодарен
Цитирай

Провери ли в настройките на браузъра? Може да е забранено използването на добавки?

Ако ползваш Chrome също няма да стане, защото той не го поддържа.

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай

Не с Опера съм. До сега използвах Sony ericsson experia Pro и там не съм имал подобен проблем. Него не си го бях взел от Мтел и не беше кодиран. Сега новият ми Сони С е кодиран и ми направи впечатление че няма инсталиран Flash player-а, а знам че вскички нови телефони заводски си го имат инсталиран. Пробвах да го изтегля от къде ли не... 10.1 пробвах макар, че знам, че няма как да тръгне на андроид 4.0.4 . Адобе флаш 11.1 всякакви версии теглих и когато се инсталира(а се инсталира правилно) и иконата не ми е както обикновено да пише flash player, а пише flash player settings и като я стартирам ме пита с кой браузър, давам му опера и само черен екран.
В сайта на адобе пък, когато искам да инсталирам направо от тях подходящ fkash player ми изписва че не се подържа за моят телефон или браузър. Днес говорих с други хора и те останаха изненадани че нямам инсталиран flash player при upgreada който са му правили в мтел. Като цяло 2.3.5 на стария experia pro си ми харесваше повече, но нямам нищо против да остана и на 4.0.4 на experia S, стига да успея да подкарам този flash player. Ако имате други предложения ще пробвам, иначе ще го нося да го downgradnat и се надявам проблема да се оправи.


Всичко с настройките на Операта е ок
Цитирай

Здравейте на всички. Гледам, че доста компетентни хора има сред Вас, които могат да ми помогнат с една дилема. Още с излизането на Sony xperia S полудях по този телефон, но като дойде в България беше на много висока за мен цена. Проблема ми е следния, намерила съм си телефона в ето този магазин http://www.mobilebulgaria.com/shop/markets.php?id=124 фирмата е от София има и адрес, доста добри отзиви има за въпросната фирма, но едно ме притеснява телефоните са внос от Англия, закупени от Т-Mobile в България ги разкодират и им качват българско меню. На мен ми звучи като голям проблем и много ме е страх и не знам дали да си го закупя от тях. Цената е 650лв. с 2 години гаранция. Можете ли да ми кажете, дали след като са го пипали телефона може да даде някакъв бъг в системата и как мога да проверя дали е читав телефона (ако може по лесен и бърз начин, защото не мисля, че ще ми го дадат 1 час да си цъкам на игри, за да видя дали има дефектни пиксели). Много ще съм Ви благодарна ако ми помогнете. Във вторник ще ходя до София да го видя лично.

Sony Xperia™S(LT26i) Black(Stock) 4.0.4
Asus Memo Pad 7 HD ME173X pink 4.2.2
Samsung GALAXY S7 Edge SM-G935F
Samsung Galaxy Note 8 64GB N950
Цитирай

Читаво е магазинчето според мен, пазарувал съм от тях преди време. Виж и CityTel пак в мобайлбългария, моята експериа е от там и са доста точни - апаратите са от Германия и специално Сонито не е кодирано.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай

Благодаря ти stenluis за инфрмацията, значи да не се притеснявам, че "ръчкат"в телефоните, за да им сложат БГ меню. Тези дни се занимавам с четене на почти всякаква полезна информация за телефона, намерих много постове за руутване и там другите работи (нека да ги наречен хакове, не знам дали е правилно, но ме разбрахте) и в тази връзка исках да попитам, за да използвам приложенията, които качвате в сайта, дали задължително трябва да "хаквам" телефона, защото гледам, че пише само за някои приложения, че е необходимо. И до каква степен ще ми е полезна тази стъпка, смисъл понеже имам PSP и там задължително се налагаше да си го хакна, за да мога да играя безплатно игри, но в случайте с телефоните не съм се интересувала много по-тази тема и не съм много в час. Така, че има ли смисъл от тези стъпки, при положение, че Сони си изпращат ъпдейти и поддръзки за телефоните. Не мие е много ясно дали ще мога да си качвам приложения, без да го "ръчкам" телефона. Ако може някой малко повече яснота да ми даде по въпроса.

Sony Xperia™S(LT26i) Black(Stock) 4.0.4
Asus Memo Pad 7 HD ME173X pink 4.2.2
Samsung GALAXY S7 Edge SM-G935F
Samsung Galaxy Note 8 64GB N950
Цитирай

Звънях на CityTel казаха ми, че пристигат с фабрично БГ меню, защото са произведени за ЕС, но цената която ми дава е 680 лева, а в другия магазин (БИ МОБИЛ УЪРЛД ЕООД) 650 лева, но попитах ако дойда с кеш пари лично, дали може да се направи коментар върху цената, те ми казаха, че би могло.

Sony Xperia™S(LT26i) Black(Stock) 4.0.4
Asus Memo Pad 7 HD ME173X pink 4.2.2
Samsung GALAXY S7 Edge SM-G935F
Samsung Galaxy Note 8 64GB N950
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)