Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми и въпроси свързани с Xperia S (LT26i)
#51

Благодаря mazy , ходих до плесио и се разбрахме утре да им занеса документите за да направят официално запитване .. но все пак човека в сервиза се опита да ми отговори ми то е нормално щото процесора е точно там и нагрява дисплея , та замалко да го Confusedtupid: Минах и през сони центъра на солунска и от там казаха че няма проблем да се замени , та ще видим . Offtopic И в сони центъра вече имат xperia s за желаещите Dance
Цитирай
Аксесоари
#52

Каква е цената в Сони центъра?

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#53

999 лева Smile
Поне в пловдивския Sony Center e толкова.
Цитирай
#54

И все пак имам огромна молба , ако има някой който си е купил телефона от плесио да ми прати скрийншот от сервизното меню , понеже аз вече качих .67 UK Ии много ме съмнява да ми уважат гаранцията :unknw:
Цитирай
#55

Знам че информацията не е нова но ето го становището на Сони за проблема с дисплея.
@taradem Ако от Плесио ти се направят на интересни отиваш в Сони центъра.Това за фърмуера ако не можеш да върнеш стария можеш да изчакаш официален нов(ако ти се чака).Както прецениш и успех, дано го подменят(длъжни са щом има официално изявление за проблема от производителя-спомени в Плесио че си ходил до Сони центъра и какво са ти казали от там) без да се правят на ущипани

Във всеки от нас дреме по един гений А глупакът никога не спи
Цитирай
#56

taradem написа:И все пак имам огромна молба , ако има някой който си е купил телефона от плесио да ми прати скрийншот от сервизното меню , понеже аз вече качих .67 UK Ии много ме съмнява да ми уважат гаранцията :unknw:

Разходи се просто до Плесио, поиграй си с една бройка и погледни какъв е бранда.
Цитирай
#57

Sony Center ЦУМ- София 997 лв.

iPhone SE>Mi9 SE>Mi10T>Galaxy S21
Цитирай
#58

Multirama 1099лв, но го има и на изплащане за две години 56лв, като общо се връзва 1300лв

Notebook: HP G6, CPU: Intel Core i5 @ 2.6-3.2Ghz, RAM: 6GB DDR3, HDD: 750GB SATA II, Video: ATI HD7670 2GB
Phone: Sony Xperia M2 Black @ Android 4.4.4 @ 16GB SanDisk MicroSDHC Class 10
Цитирай
#59

Моята батерия все още е калпава в сравнение с Хперия 10 на почти 2 години, 24 часа не издържа, а въобще не ръчкам
Цитирай
#60

А трябва да ръчкаш. Батерията трябва да се разработи.

HTC Desire, Pre-rooted Stock Froyo (2.10.405.2) with init.d modes
Цитирай
#61

GH0STFACE написа:
taradem написа:И все пак имам огромна молба , ако има някой който си е купил телефона от плесио да ми прати скрийншот от сервизното меню , понеже аз вече качих .67 UK Ии много ме съмнява да ми уважат гаранцията :unknw:

Разходи се просто до Плесио, поиграй си с една бройка и погледни какъв е бранда.
Ами аз вече се разходих до там и бранда 1252-0023 , но на кутията има надпис SI 1257-5063 (което според мен отговаря на customizatin version ) та затова исках да ги сравня , понеже все пак не върви да ръчкам рекламната бройка в магазина прекалено дълго Blush
Цитирай
#62

Да, SI e customisation version-a.
E защо да не върви, не видя ли колегата как е ръчкал телефона в Мултирама Smile
Цитирай
#63

GH0STFACE написа:Да, SI e customisation version-a.
E защо да не върви, не видя ли колегата как е ръчкал телефона в Мултирама Smile
Ми, да, отиваш ръчкаш колкото си искаш. Само трябва да изтърпиш питането през 5мин. "Ако имате въпроси, питайте", "Ако не ви е ясно нещо, питайте" и тнт. Нали за това са сложени тея телефони там... Android

Notebook: HP G6, CPU: Intel Core i5 @ 2.6-3.2Ghz, RAM: 6GB DDR3, HDD: 750GB SATA II, Video: ATI HD7670 2GB
Phone: Sony Xperia M2 Black @ Android 4.4.4 @ 16GB SanDisk MicroSDHC Class 10
Цитирай
#64

Xperia_S_(LT26)_6.0.A.3.62_1252-0023.rar

Ще потърся и 1257-5063, но :unknw: :unknw:
Цитирай
#65

Mazy за пореден път огромно благодаря :bow: Но това вече го имам и все още не смея да го пробвам понеже пише , че не работи и да се ползват по-новите версии :unknw: Иначе в плесио вече доста добре ме познават , та затова не върви :| Но все пак благодаря за съветите , така или иначе се разбрахме да им оставя кутията и документите без телефона , тъй че имам още време :whistle:
Цитирай
#66

Може ли някой щастлив притежател на телефона да погледне от кой сървър тегли данните прекрасният уиджет за времето (най-хубавия, който ми е попадал досега!) :capitulation:

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#67

AccuWeather.com
Цитирай
#68

Благодаря, mazy.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#69

Може ли някой пак да разясни как още при покупката на телефона да го тестваме дали му се появяват тия "жълти" проблеми с пикселите. И някои знае ли нещо за този ъпдейт на Android до 4.0 , дали ако сега си го купя телефончето после ще може да ми подкара ъпдейта
Цитирай
#70

Набери :
*#*#SERVICE#*#*

Тествах си дисплеят, но след като загрееш апарата от ръчкане. За съжаление вероятността да видиш петно в самото начало е много малка.
Ъпдейта сам ще ти напомни, че съществува.

iPhone SE>Mi9 SE>Mi10T>Galaxy S21
Цитирай
#71

[Изображение: th_621718224_screenshot_2012_04_05_1326_122_159lo.jpg]


За taradem :thumbup:

iPhone SE>Mi9 SE>Mi10T>Galaxy S21
Цитирай
#72

^ аз помня, че той искаше скрийн шот на сервизното меню, не на абаут фоун. Smile
Или за друга молба става въпрос?
Цитирай
#73

GH0STFACE ,

не знам за какво говориш :rofl:

iPhone SE>Mi9 SE>Mi10T>Galaxy S21
Цитирай
#74

А ти за какво го даваш този скрийн шот Big Grin

хаха, сега видях....мошенник такъв Confusedtupid:
Цитирай
#75

Dance

iPhone SE>Mi9 SE>Mi10T>Galaxy S21
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)