Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Сантасе
#51

версия 8 - Опция за автоматино прибиране на ръцете. Сменени икони и картинки Smile
https://play.google.com/store/apps/detai...efffactory
Цитирай
Аксесоари
#52

Браво, супер е станало :bow: :bow: :bow: Ако можех още една петица щях да ти дам Dance Dance

И 20-то се обявава както трябва, всичко е точно Rock Rock

Мисля, че можеш да се замислиш за про версия без реклами ?


GT540, G2, G4, S8+, Note9, Galaxy Tab S4, Note10+

Цитирай
#53

А как се активира тази опция за 20/40,защото имам 40 играя си дамата и не ми отчита!Иначе игрицата от ден на ден става по добра,браво на човека който я е направил.Колкото до това,че някой ти дават минуси,хич да не ти пука пич.Все пак живеем във България а тук е пълно със завистливи същества!

Samsung Galaxy S Аndroid 2.3.6 JW4   HTC one x-леко дефектен!
Цитирай
#54

Да, забелязах, че има бъг в играта. За сега дръжте опцията за 20/40 на първа ръка включена и всичко ще е ОК. Иначе трябва да направя малко промени за да работи като хората Smile

п.п. Вече има версия 8.1, в която е оправен бъга Smile
Цитирай
#55

yo_asakura написа:Да, забелязах, че има бъг в играта. За сега дръжте опцията за 20/40 на първа ръка включена и всичко ще е ОК. Иначе трябва да направя малко промени за да работи като хората Smile

п.п. Вече има версия 8.1, в която е оправен бъга Smile
Да,сега получих ъпдейт за играта.,бъга при който не отчиташе 20/40 го няма!Забелязвам и промени във интерфейса,също така "виртуалния" ми противник е станал по добър.Вече си позволява да ме "затваря",изиграва си ходовете по разумно.Едно голямо БРАВО на човека сътворил игрицата!

Samsung Galaxy S Аndroid 2.3.6 JW4   HTC one x-леко дефектен!
Цитирай
#56

Играта ми харесва и я разцъквам редовно. Едно нещо ме дразни-След като мине ръката и ми показва какво съм изтеглил-картата е огромна и постоянно ми се набива в очите. Според мен може и въобще да не ми показва какво съм изтеглил-аз си следя картите и знам какво е.
Цитирай
#57

Колега, няма ли някакъв начин да изтеглиш целия тоя изгледа на горе, виж колко празно има, реклама на тоя екран не съм видял и туй място отгоре си стои празно а бутоните долу ги виждаш как са :power: :power:



GT540, G2, G4, S8+, Note9, Galaxy Tab S4, Note10+

Цитирай
#58

Ок, ще го оправя. Ще порпавя и проблема на колегата горе с изтеглената карта. Вярно че е голяма и дразнеща, но преди ми бяха поискали да се вижда какво се тегли. Ще измисля нещо Smile
Цитирай
#59

Настройка в менюто Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth


GT540, G2, G4, S8+, Note9, Galaxy Tab S4, Note10+

Цитирай
#60

Ако така няма да ти харесва кажи от сега Big Grin
Цитирай
#61

Аз не знам за колегите ама на мен ми е супер удобно така като се появява картата, знам си какво ми е дошло не мога винаги на 100% да ги следя.


GT540, G2, G4, S8+, Note9, Galaxy Tab S4, Note10+

Цитирай
#62

Ами за да угодя на всички, пак сложих опция в менюто с която разрешавате и забранявате показването на нотификацийка. И все пак както каза колегата наистина е дразнещо голяма, намалих и малко размера, за тези които искат да си я запазят. До половин час трябва да е обновена новата версия на сантасето, сега я качвам... Wink Smile
https://play.google.com/store/apps/detai...efffactory

п.п. И както поиска teneke, вдигнах малко на горе елементите в повечето екрани, за да може поне на HVGA да се вижда добре (да няма загуби на елементи). Малко по нататък ще добавя и пълна потдръжка на различни резолюции Smile
Цитирай
#63

Баси якия девелъпър, сигурно няма прищявка до сега на която да не си угодил Tooth Tooth :bow:


GT540, G2, G4, S8+, Note9, Galaxy Tab S4, Note10+

Цитирай
#64

teneke написа:Баси якия девелъпър, сигурно няма прищявка до сега на която да не си угодил Tooth Tooth :bow:
Big Grin Ха, всъщност има, но променям това, което и аз смятам за грозно или нещо такова. А и още не съм направил потдръжката за различни екрани, а отдвана я бяха поискали. Но все пак гледам да радвам хората и съм доволен когато дават идеи какво да променям и добавям Smile

п.п. За това и не ми харесваше когато ми дават 1ица и не пишат защо. Аз как да се съглася Big Grin
Цитирай
#65

yo_asakura написа:п.п. За това и не ми харесваше когато ми дават 1ица и не пишат защо. Аз как да се съглася Big Grin

Повечето ти, ако не всички единици са само и единствено хейтърщина, снощи имах 1 единица, днеска имам още една, както им писах в общите през оная работа им е за оценките ми, не съм го публикувам в маркета да правя милиони, постнал съм (аз лично) щото мога! Тъй че единица без коментар не й обръщай внимание. <-- жалко, че маркета не мисли по този начин Tooth Tooth


GT540, G2, G4, S8+, Note9, Galaxy Tab S4, Note10+

Цитирай
#66

yo_asakura написа:
teneke написа:Баси якия девелъпър, сигурно няма прищявка до сега на която да не си угодил Tooth Tooth :bow:
Big Grin Ха, всъщност има, но променям това, което и аз смятам за грозно или нещо такова. А и още не съм направил потдръжката за различни екрани, а отдвана я бяха поискали. Но все пак гледам да радвам хората и съм доволен когато дават идеи какво да променям и добавям Smile

п.п. За това и не ми харесваше когато ми дават 1ица и не пишат защо. Аз как да се съглася Big Grin
Да, много ще сън ти благодаренако я пуснеш за по-големи екрани,защото на моя ейсър а501 играя на 1/8а от екрана. :coffee:

NexuS 5, 32GB BlacK !!!
Цитирай
#67

zarazin4o написа:
yo_asakura написа:
teneke написа:Баси якия девелъпър, сигурно няма прищявка до сега на която да не си угодил Tooth Tooth :bow:
Big Grin Ха, всъщност има, но променям това, което и аз смятам за грозно или нещо такова. А и още не съм направил потдръжката за различни екрани, а отдвана я бяха поискали. Но все пак гледам да радвам хората и съм доволен когато дават идеи какво да променям и добавям Smile

п.п. За това и не ми харесваше когато ми дават 1ица и не пишат защо. Аз как да се съглася Big Grin
Да, много ще сън ти благодаренако я пуснеш за по-големи екрани,защото на моя ейсър а501 играя на 1/8а от екрана. :coffee:
С каква резолюция си? И dpi ако знаеш?
Цитирай
#68

ей това с резолюциите мисля ти бях казвал вече, че според мен ти е голям проблем.
Цитирай
#69

На снимката [Изображение: Screenshot_2012-05-09-20-20-29.png] трябва наистина да помислиш върху дизайна на таблета едва се виждат тези бутони и надписи.

Другото което е да си решиш проблема с резолюциите, на 10 инча таблет (вижда се и на картинката) сигурно 30% от екрана е зает другото е празно пространство. Също така може и ландскейп да разрешиш на големите резолюции.
Цитирай
#70

Според мен трябва да имаш 2 layout-a - 1 за телефони и 1 за таблети. Ако просто праснеш едни 3-4 инчови карти на таблета няма да изглежда добре.
Цитирай
#71

Аз знам как да го нарпавя, даже го направих, но няма къде да го тествам, защото емулатора на компа неще да зарежда. Явно му е тежък таблет. Сега го мъча Smile

п.п. За лендскейп няма проблем, но кажете първо има ли вариант да сменя layout-а от едното към другото без да се рестартира активитито Smile
Цитирай
#72

Пусни апк към колегата да тества с таблетчето.


GT540, G2, G4, S8+, Note9, Galaxy Tab S4, Note10+

Цитирай
#73

Така вече е по-добре, след като може в менюто да избереш да се скрие картата, която си изтеглил.
Сега си разцъквам с кеф играта Rock
Цитирай
#74

Моля за услога, хората с LG-та или двуядрени процесори. Понеже един колега се оплака че на телефона му забивала играта, но при други хора не е имало оплакване, моля тези които са с марка LG или с двуядрен процесор да споделят има ли забивания при тях, или санатсето си върви добре. Искам просто няколко мнения за да знам само при него ли е проблема. Няма да откажа и идеи от какво може да е, за да е само при неговия телефон, който е LG Optimus 2X... Smile
Цитирай
#75

[Изображение: YY29dJRixaHog8fMw-RfaIAsB2cj2rNwIwfFNuzr...3z1Fg=w124]
Версия 9: Нова икона и начален екран. По добра потдръжка на екрани с резолюция 240x320 и други малки промени Smile
https://play.google.com/store/apps/detai...efffactory
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)