Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

-.¸¸.·´¯ Въпроси / Проблеми с HTC One X ¯´·.¸¸. -
#51

luba6ky написа:Така си е телефоа. При всички се загрява, което е нормално за 4 ядра. На моменти става врял, така е, но какво да се прави. И аз сега пиша през него и пари. Tooth

Мен точно това врялото ме притесни, но да се надяваме, че са го предвидили от HTC и няма да води до някакви проблеми! :thumbup:
Цитирай
Аксесоари
#52

Sambata написа:
luba6ky написа:Така си е телефоа. При всички се загрява, което е нормално за 4 ядра. На моменти става врял, така е, но какво да се прави. И аз сега пиша през него и пари. Tooth

Мен точно това врялото ме притесни, но да се надяваме, че са го предвидили от HTC и няма да води до някакви проблеми! :thumbup:

Специално за това бях чел някъде по сайтовете,че от HTC са предвидили защита срещу прегряване и когато достигне твърде високи стойности,телефона се изключва сам !
Поздрави Wink

Samsung Galaxy  S8+  
Samsung Galaxy S7 Edge
Huawei Watch W1  
Huawei MediaPad M3 10''

Цитирай
#53

Здравейте. Да ви помоля, ако може някой да пробва, дали може да пусне Wifi-a без sim карта? Когато опитам да свържа към wifi-a вкъщи, постоянно се разпада връзката и въобще не се свързва. За sim-a ще трябва да чакам до 15 и затова няма да мога да го пробвам със sim.

Ето така изглежда, но вместо Connecting, дава Аuthenticating. Пробвах статично да се вържа, но или бъркам някъде, или има проблем телефончето.
[video]http://www.youtube.com/watch?v=GMMZpYNacL4[/video]

Благодаря предварително.

Edit: Открих къде е бил проблема. Security-то на рутера беше WPA-PSK с Encryption TKIP. Явно Wifi-a на телефона не го подържа. С WPA2-PSK няма проблем.
Цитирай
#54

При мен нямаше проблем - със сим, без сим, wi-fi палеше от раз. Пробвай да изключиш mobile data-та и тогава се свържи (надали е от това де, но пробвай).
Цитирай
#55

Аз имам проблем с battery drain-a. Реално за 6 часа на stand by батерията ми пада напълно. Според нея най-голям процент отива за Mediaserver. Колкото и мнения да съм прочел в нета всеки казва, че това си е Андроидски проблем с corupted media file, но ... how to fix? Factory reset?
Цитирай
#56

Аз след като го взех му направих factory reset и след това ъпдейт.След второто зареждане определено изкара доста повече време.Почти 2 дни.
Цитирай
#57

Няма да е лошо и една фабрика след ъпдейта ...
Аз ако не го ръчкам много ми държи по 2 дни.

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
#58

След factory reset - same thing ... изкара 4 часа в stand by преди пак да стигне от 100% до 14% ... Mediaserver usage: 81% Screen usage: 6% ... мисля че ми е нужна сериозна помощ Smile
Цитирай
#59

Уау, наистина странно.Нямам представа.При мен винаги screen-а гълта най-много..
Цитирай
#60

И при мен Дисплея гълта около 80% .... Всички остнали приложения около 3-4%!
А сега отностно проблема ми - Не мога да си настроя Доставчика на Поща (Yahoo). Пробвах с GMAIL и става, но с yahoo - не! :facepalm:
Цитирай
#61

ZII написа:След factory reset - same thing ... изкара 4 часа в stand by преди пак да стигне от 100% до 14% ... Mediaserver usage: 81% Screen usage: 6% ... мисля че ми е нужна сериозна помощ Smile

Преинсталирай го!


Quietly Brilliant написа:И при мен Дисплея гълта около 80% .... Всички остнали приложения около 3-4%!
А сега отностно проблема ми - Не мога да си настроя Доставчика на Поща (Yahoo). Пробвах с GMAIL и става, но с yahoo - не! :facepalm:

Какво ти дава? През wifi ли го правиш или през мобилната мрежа? Целия адрес ли си пишеш или само user name?

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
#62

вчера си купих моя и има 2 проблема: от едната страна на тъмно свети, батерията пада много бързо
Цитирай
#63

luba6ky написа:
ZII написа:След factory reset - same thing ... изкара 4 часа в stand by преди пак да стигне от 100% до 14% ... Mediaserver usage: 81% Screen usage: 6% ... мисля че ми е нужна сериозна помощ Smile

Преинсталирай го!


Quietly Brilliant написа:И при мен Дисплея гълта около 80% .... Всички остнали приложения около 3-4%!
А сега отностно проблема ми - Не мога да си настроя Доставчика на Поща (Yahoo). Пробвах с GMAIL и става, но с yahoo - не! :facepalm:

Какво ти дава? През wifi ли го правиш или през мобилната мрежа? Целия адрес ли си пишеш или само user name?

Минах през Factory Reset и всичко се оправи!!!
Цитирай
#64

masuran написа:вчера си купих моя и има 2 проблема: от едната страна на тъмно свети, батерията пада много бързо
Колега, чети малко какво сме писали и като имаш проблем може само в една тема да го постнеш!

Направи му ъпдейт, ако има, и след това едни фабрични. Ако не се оправи го преинсталирай.

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
#65

@Luba6ky дори и след Factory Reset се получи така, слагайки приложенията едно по едно стигнах до извода, че причината е Shazam или Chrome Beta ... не съм сигурен кое точно от двете задействаше този Mediaserver loop, но ми омръзна да го ресетвам за да пробвам пак. Поздрави.
Цитирай
#66

Интересува ме възможно ли е да премахва т.нар. "оригинален" софтуер от телефона и това добре ли е? Да кажем, че не искам вграденият плеър, а искам друг.Мога ли да го махна?
Цитирай
#67

Excessive написа:Интересува ме възможно ли е да премахва т.нар. "оригинален" софтуер от телефона и това добре ли е? Да кажем, че не искам вграденият плеър, а искам друг.Мога ли да го махна?
Ако искаш къстъм софтуер съм писал тема за това как се прави. Ако искаш друг плеър, просто си свали от маркета.

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
#68

От интерес ще потърся темата.Като цяло мисля да сменя плеъра, но просто ми се струва, че след това няма да имам нужда от оригиналният.
Цитирай
#69

Excessive написа:От интерес ще потърся темата.Като цяло мисля да сменя плеъра, но просто ми се струва, че след това няма да имам нужда от оригиналният.
Няма какво да я търсиш! Тя е в този раздел. За другие плеър само не знам дали beats ще ти работи с него.

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
#70

Здравейте, някой може ли да предложи хубав плейър ( с еквалайзер мисля, че е по-добре, ако има), който да си пасне добре с този телефон за по-качествена музика..не че не ми допада качеството на звука и силата, но просто си мисля, че с по-добър плейър от стоковия може да се извади и по-добър звук :capitulation:

Samsung Galaxy S7 Edge & HTC one M8
Цитирай
#71

https://play.google.com/store/apps/detai...bGF5ZXIiXQ..
Цитирай
#72

milanelo написа:https://play.google.com/store/apps/detai...bGF5ZXIiXQ..
На галаксито започна да ми прави проблеми след 1 месец употреба този плейър няма ли някой по-читав ?

Samsung Galaxy S7 Edge & HTC one M8
Цитирай
#73

Никакви проблеми досега съм нямал с poweramp.Други плеърчета - PlayerPro Music Player,doubleTwist Player,MixZing Media Player. Направо сърчни playstore-а за музикален плеър и ще ти излязат сума ти плеърчета.
Цитирай
#74

milanelo написа:Никакви проблеми досега съм нямал с poweramp.Други плеърчета - PlayerPro Music Player,doubleTwist Player,MixZing Media Player. Направо сърчни playstore-а за музикален плеър и ще ти излязат сума ти плеърчета.
Това е ясно просто исках някой да каже плейър от който е доволен и би си паснал с това beats audio дето е в телефона добре Smile

Samsung Galaxy S7 Edge & HTC one M8
Цитирай
#75

Аз лично съм най-доволен от poweramp-а, други плеъри които ползвам са гореспоменатия PlayerPro Music Player и един малко по-непознат - DeaDBeeF Player Pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)