Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

-.¸¸.·´¯ Въпроси / Проблеми с HTC One X ¯´·.¸¸. -

luba6ky написа:
Puma7063 написа:Лагва си и то стабилно да ти кажа... Утре ще я изтегля на ново и ще пробвам да я преинсталирам, обаче не мисля, че е от това при положение, че теглих и 2те версии... Имаш ли някакви идеи дали проблема е в у-вото ?

Ъпдейт и след това фабрични правил ли си?
Ако не си ... знаеш какво да направиш!

Ами ъпдейт направих и сега fruit ninjata върви по-добре, но се усеща лек лаг.. И при gangster rio се усеща много малък лаг, обаче предполагам, че това е защото не е оптимизирана за наще телефончета все още ?!
А фабричните настройки не мога да ги намеря..

Samsung Galaxy S7 Edge & HTC one M8
Цитирай
Аксесоари

Фабричните са в settings - storage - factory reset.
За игрите и аз мисля, че са от това, че не са оптимизирани. Той целия софтуер не е оптимизиран за такъв хардуер. На XL ми вървеше много по-мазно, но все пак тази техника ще се развива и след още няколко ъпдейта и оптимизация и на приложенията ще се оправи. Ще почакаме няколко месеца и ще стане.

.... в момента все едно си сложил 1000 коня на купе от москвич ... той ще се разпадне на пълна газ ....

Аз така си го обяснявам!

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай

Здравейте от днес съм с този телефон и за първи път се сбъсквам с сенс-а. Някой знае ли как се казва приложението за четене на електронни книги и въобще има ли такова инсталирано на телефона, че нещо не го откривам...По-принцим ще сваля от маркета, но идеята ми е да пробвам,ако има някое "стоково" вървящо със сенса.
Цитирай

Преди малко ми писна за 10 ъпдейта..на кво ли не..от Flash Player до Google Maps и facebook..
Цитирай

d813903 написа:Здравейте от днес съм с този телефон и за първи път се сбъсквам с сенс-а. Някой знае ли как се казва приложението за четене на електронни книги и въобще има ли такова инсталирано на телефона, че нещо не го откривам...По-принцим ще сваля от маркета, но идеята ми е да пробвам,ако има някое "стоково" вървящо със сенса.

Да бе вярно ,сега като се замисля и аз не видях да има такова :/ Когато бях със Сенсейшъна го имаше и много ми харесваше ,но явно тук са го махнали :unknw:

HTC ONE 4.4.2 whit Sense 6 , HTC ONE М8 4.4.2 whit Sense 6 & Motorola ZN5
Цитирай

mariqn_globul написа:
d813903 написа:Здравейте от днес съм с този телефон и за първи път се сбъсквам с сенс-а. Някой знае ли как се казва приложението за четене на електронни книги и въобще има ли такова инсталирано на телефона, че нещо не го откривам...По-принцим ще сваля от маркета, но идеята ми е да пробвам,ако има някое "стоково" вървящо със сенса.

Да бе вярно ,сега като се замисля и аз не видях да има такова :/ Когато бях със Сенсейшъна го имаше и много ми харесваше ,но явно тук са го махнали :unknw:
Спомняш ли си как се казваше приложението да го потърся...
Цитирай

Смартфона ни има ли NFC ?

HTC ONE 4.4.2 whit Sense 6 , HTC ONE М8 4.4.2 whit Sense 6 & Motorola ZN5
Цитирай

Да, има.
Цитирай

mariqn_globul написа:Смартфона ни има ли NFC ?

Колега, написал съм го в пост #1!

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай

Колеги, пак ще попитам.Ако може някой да каже как и коя навигация успешно е подкарал на One X? Smile
Цитирай

Колеги някой може ли да ми каже как да накарам Facebook на телефона да ми показва снимките, излизат ми в сиво и не зареждат... :wall: :wall:

Nokia 5800 xpressmusic >> HTC ONE X>> Samsung Galaxy Mega 6.3 >> Sony Xperia Z2 >> Samsung Galaxy Alpha >> Samsung Galaxy S6 >> iPhone 6S


Цитирай

nik0la91 написа:Колеги някой може ли да ми каже как да накарам Facebook на телефона да ми показва снимките, излизат ми в сиво и не зареждат... :wall: :wall:
Неможе да не зареждат, колко време чакаш, да не би съвсем кратко да чакаш и да не може да зареди и да го спираш веднага, ако интернета ти е доста слаб може доста време да отнеме докато ти ги отвори.

HTC One "X"_____ Just todd
Цитирай

[Изображение: 46975529345564546031581.th.jpg]
така ми излиза, чакам 5 мин. и все още е така, на wi-fi връзка е, интернета е 30 mbps

пс: speedtest.net ми изкара 9Mbps

Nokia 5800 xpressmusic >> HTC ONE X>> Samsung Galaxy Mega 6.3 >> Sony Xperia Z2 >> Samsung Galaxy Alpha >> Samsung Galaxy S6 >> iPhone 6S


Цитирай

nik0la91 написа:[Изображение: 46975529345564546031581.th.jpg]
така ми излиза, чакам 5 мин. и все още е така, на wi-fi връзка е, интернета е 30 mbps
На мене моментално ми зареждат, Защото не пробваш с рестарт?
Ето и моя снимка
http://imageshack.us/content_round.php?p...mgq5mj09na

HTC One "X"_____ Just todd
Цитирай

Така... Сега забелязах че само на wi-fi не ги зарежда, при мобилен интернет зареждат.
След ъпдейта и рестарта пак не ги зарежда през wi-fi...

Nokia 5800 xpressmusic >> HTC ONE X>> Samsung Galaxy Mega 6.3 >> Sony Xperia Z2 >> Samsung Galaxy Alpha >> Samsung Galaxy S6 >> iPhone 6S


Цитирай

nik0la91 написа:Така... Сега забелязах че само на wi-fi не ги зарежда, при мобилен интернет зареждат.
След ъпдейта и рестарта пак не ги зарежда през wi-fi...
Снимка е бях направил с мобилния интернет сега пробвах и с wi-fi и пак се зареждат , вече и аз незнам какво да ти препоръчам Sad

HTC One "X"_____ Just todd
Цитирай

Има едно нещо, което много ме дразни в камерата на телефона и това е, че прави видео с около 24 к/с. средно, като по време на записа варира от 16 до 28. Кога ще пуснат ъпдейт за камерата, та да докарва среден фрейм рейт около 28-30 к/с. Вие имате ли подобрен проблем?
Цитирай

todd написа:
nik0la91 написа:Така... Сега забелязах че само на wi-fi не ги зарежда, при мобилен интернет зареждат.
След ъпдейта и рестарта пак не ги зарежда през wi-fi...
Снимка е бях направил с мобилния интернет сега пробвах и с wi-fi и пак се зареждат , вече и аз незнам какво да ти препоръчам Sad
аз ще му кажа, ползвай мобилната версия на сайта, от 1 година не ползвам приложението, точно порати причините че все нещо се бъгва, проблема не е в телефона ти е в тъпият им апп

част от моите приложения и проекти -> http://androidparanoid.eu/
Цитирай

Excessive написа:Колеги, пак ще попитам.Ако може някой да каже как и коя навигация успешно е подкарал на One X? Smile
Аз ползвам ,sigic и navigon и се справя много добре
Цитирай

явно проблема не е в приложението, ще пробвам с друг рутер, на друга wi-fi точка

Nokia 5800 xpressmusic >> HTC ONE X>> Samsung Galaxy Mega 6.3 >> Sony Xperia Z2 >> Samsung Galaxy Alpha >> Samsung Galaxy S6 >> iPhone 6S


Цитирай

Здравейте, искам да попитам нещо, като предварително се извинявам ако ми е глупав въпроса.
От паметта на телефона, която би трябвало да бъде 26 gb в момента аз виждам 24,8gb (до преди два дни беше 25,2 gb), като от нея свободната е 22, а заетата - 2,8 gb. В същото време на самата карта имам всичко на всичко заети 950 mb (виждам ги от компютъра, като свържа телефона с него). Въпроса ми е какво да направя, че да си ги показва реално и нормално нещат. Имах до преди два дни 2 филма на телефона изтрих ги, но свободната памет не е мръднала..
Благодаря предварително за отговора и се извинявам за описанието на проблема (май не е много разбираемо).

Поздрави.
Цитирай

KAG написа:Здравейте, искам да попитам нещо, като предварително се извинявам ако ми е глупав въпроса.
От паметта на телефона, която би трябвало да бъде 26 gb в момента аз виждам 24,8gb (до преди два дни беше 25,2 gb), като от нея свободната е 22, а заетата - 2,8 gb. В същото време на самата карта имам всичко на всичко заети 950 mb (виждам ги от компютъра, като свържа телефона с него). Въпроса ми е какво да направя, че да си ги показва реално и нормално нещат. Имах до преди два дни 2 филма на телефона изтрих ги, но свободната памет не е мръднала..
Благодаря предварително за отговора и се извинявам за описанието на проблема (май не е много разбираемо).

Поздрави.


Това обяснение е за Sensation XL, но си важи и за One X с разликата в стойностите!

Давам ти го него като пример, за да си обясниш как се разделя меморито на телефона, но за съжаление нямам подобно обяснение за нашия.

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай

luba6ky написа:
KAG написа:Здравейте, искам да попитам нещо, като предварително се извинявам ако ми е глупав въпроса.
От паметта на телефона, която би трябвало да бъде 26 gb в момента аз виждам 24,8gb (до преди два дни беше 25,2 gb), като от нея свободната е 22, а заетата - 2,8 gb. В същото време на самата карта имам всичко на всичко заети 950 mb (виждам ги от компютъра, като свържа телефона с него). Въпроса ми е какво да направя, че да си ги показва реално и нормално нещат. Имах до преди два дни 2 филма на телефона изтрих ги, но свободната памет не е мръднала..
Благодаря предварително за отговора и се извинявам за описанието на проблема (май не е много разбираемо).

Поздрави.


Това обяснение е за Sensation XL, но си важи и за One X с разликата в стойностите!

Давам ти го него като пример, за да си обясниш как се разделя меморито на телефона, но за съжаление нямам подобно обяснение за нашия.


Ухаа...Smile Благодаря ти все пак, но не това ми беше въпросаSmile Без да съм го чел цялото ще се опитам да си задам въпроса по друг начин. Така - знам че от 32 gb, на мое разположение са 26 gb. До преди два дни (преди да кача два филма на телефона) виждах свободни 24 gb. След като ги качих станаха 22 gb. В последствие изтрих филмите (тъй като мисля да сменям телефона), но все още имам свободни 22 gb, а не примерно 24 gb. Като свържа телефона с PC-то и дам "свойства" на устройството което ми се показва също ми пише, че имам свободни 22 gb, а като влезна вътре и хвана всички документи, папки и т.н. показва общ размер 858 mb. Ta въпроса ми беше защо след като изтрих двата филми не ми се увеличи свободното пространство.

Благодаря предварително!


Отново съм аз с моите липсващи GB Smile
Може ли това да е от свързването с pc-то посредством HTC Sync? Преди малко беше вързан и ми изписваше че има "други" 2,7 GB, а сега като го откачих гледам че паметта е паднала с още 1 GB.
Някакъв начи да ги изтрия тези "други" от паметта на телефона, при положение че не знам изобщо куде се намират? Smile


Поздрави,

К.Г.
Цитирай

KAG написа:Отново съм аз с моите липсващи GB Smile
Може ли това да е от свързването с pc-то посредством HTC Sync? Преди малко беше вързан и ми изписваше че има "други" 2,7 GB, а сега като го откачих гледам че паметта е паднала с още 1 GB.
Някакъв начи да ги изтрия тези "други" от паметта на телефона, при положение че не знам изобщо куде се намират? Smile

Поздрави.

Като ще го продаваш/сменяш, защо не го върнеш към фабричните настройки и да си свиркаш спокойно?
Цитирай

@uglyipl


В случая въпроса е, защо се получава така, а не просто да се отбие номера!


@KAG

Виж този линк:
http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=1630914

Сега нямам време да изчета всичко, но все някой трябва да го е разгадал!
Пиши ако намериш нещо.

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 3 гост(и)