Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

-.¸¸.·´¯ Въпроси / Проблеми с HTC One X ¯´·.¸¸. -

rorosims написа:Радвай се , че нямаш Ъпдейт...

Хайде без твърде "компетентни" изказвания... Тва, че твоя телефон е ялов, не значи че на всички ни са такива. Като не ти харесва-продавай си го... Задръж си псевдосъветите за себе си.
Ov!vO, слагай смело. Телефонът се държи много добре.

OnePlus 3T 64GB with LineageOS BOSE QuietComfort® 20 Acoustic Noise Cancelling® headphones
Give a man a fish and you feed him for a day. Teach a man to fish and you feed him for a lifetime.
Цитирай
Аксесоари

Здравейте имам проблем с бг менюто иЗчезна слеД ъПдеЙта на андроид 4,2,2 моля помогнете
[note=Модератор]Забранени са мнения едно след друго. Прочети правилата и пиши грамотно![/note]
Цитирай

DEVGRU написа:
rorosims написа:Радвай се , че нямаш Ъпдейт...

Хайде без твърде "компетентни" изказвания... Тва, че твоя телефон е ялов, не значи че на всички ни са такива. Като не ти харесва-продавай си го... Задръж си псевдосъветите за себе си.
Ov!vO, слагай смело. Телефонът се държи много добре.

Аз и да искам да слагам смело, за сега нямам официален ъпдейт.
СКоро си го взех от ремонт, там са ми вдигнали версията до 4.1.1, но сега серията ми е MB332...и не и открива 4.2.2 ъпдейта. Някой знае ли какво производство е MB серията?
Цитирай

моя телефон е от същата серия и при мен няма радост Smile и аз не знам какво означават буквите,ама май само ние останахме... баси т....а :wall:
Цитирай

явно никои не може да помогне как да се пусне бг меню на андроид 4.2.2 става въпрос за HTC ONE X опитах всичко също и с MoreLocale 2 i Elixir 2 но уви нищо не помага ако някои знае как моля да помогне :bow: :bow: :bow:
Цитирай

emoemov написа:моя телефон е от същата серия и при мен няма радост Smile и аз не знам какво означават буквите,ама май само ние останахме... баси т....а :wall:

И твоя ли идва от ремонт? На мен ми смениха почти всичко и сега дойде с тази серия...
Цитирай

Ov!vO написа:
emoemov написа:моя телефон е от същата серия и при мен няма радост Smile и аз не знам какво означават буквите,ама май само ние останахме... баси т....а :wall:

И твоя ли идва от ремонт? На мен ми смениха почти всичко и сега дойде с тази серия...
Да същата работа,като твойта,сигурно има нещо само нашите телефони останаха,много гадно се получава,възможно ли е от моста да са стопирали ъпдейтите с цел да не бъгяса нещо,моля някой,ако знае нещо да пише.
Цитирай

Здравейте, тъй като много ми хареса htc one x ходих във всички магазини на мтел, глобул и т.н., но се оказа, че вече не се предлага. Имате ли информация относно това спиране на продажбите му?
Цитирай

ivs_pm написа:Здравейте, тъй като много ми хареса htc one x ходих във всички магазини на мтел, глобул и т.н., но се оказа, че вече не се предлага. Имате ли информация относно това спиране на продажбите му?

Има няколко причини.
От HTC изкарват нов флагман и спират да произвеждат предишният
В магазините тук не го зареждат защото цената не му е толкова малка за да се търси повече от следващият модел и следователно като няма търсене , няма и предлагане ( елементарна пазарна логика )
Иначе може би го има по някой сайтове все още :thumbup:

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

emoemov написа:
Ov!vO написа:
emoemov написа:моя телефон е от същата серия и при мен няма радост Smile и аз не знам какво означават буквите,ама май само ние останахме... баси т....а :wall:

И твоя ли идва от ремонт? На мен ми смениха почти всичко и сега дойде с тази серия...
Да същата работа,като твойта,сигурно има нещо само нашите телефони останаха,много гадно се получава,възможно ли е от моста да са стопирали ъпдейтите с цел да не бъгяса нещо,моля някой,ако знае нещо да пише.


Не вярвам да има нещо общо сервиза . Както бях написал , аз скоро си взех телефона от сервиз , който вече е в Румъния ( от" Мост" ги изпращат там ) и останах изключително доволен. Устройството ми беше върнато, изненадващо за мен с OS 4.1.1 , след което без проблем ъпдейтвах до 4.2.2 .
Цитирай

Здравейте, имам чувството че това това за което ще пиша го бях срещал някъде, но не можех да го намеря... Става въпрос че когато си отворя галерията и тя се затваря сама след няма и секунда. Ако в това време отворя някоя от папките всичко е ок...

Това което пробвах е да видя дали мога да изтрия кеша на приложението, но не видях такова нещо като галерия в applications...

С последна версия софтуер съм. Идеи? Smile

5x32
Цитирай

alek75 написа:Здравейте, имам чувството че това това за което ще пиша го бях срещал някъде, но не можех да го намеря... Става въпрос че когато си отворя галерията и тя се затваря сама след няма и секунда. Ако в това време отворя някоя от папките всичко е ок...

Това което пробвах е да видя дали мога да изтрия кеша на приложението, но не видях такова нещо като галерия в applications...

С последна версия софтуер съм. Идеи? Smile

Settings/Apps/All: в търсачката пишеш "Gallery", чукни върху нея и най-отдолу има опция за изчистване на кеша и дейтата.

Galaxy S9+/128GB: 9.0 Galaxy S8+: 8.0 Galaxy S7 edge: 7.0
HTC One М8: 6.0 HTC One X: 4.4.2


Цитирай

Благодаря за отговора, до сега не съм го намирал, тъй като съм гледал само downloaded... както и да е, намерих го, но на clear cashe не реагира, а единственото, което виждам за data е под phone storage и се притеснявам да не ми изтрие всички снимки...

5x32
Цитирай

явно никои не може да помогне как да се пусне бг меню на андроид 4.2.2
Цитирай

ssando написа:явно никои не може да помогне как да се пусне бг меню на андроид 4.2.2

Явно ти не си правиш труда да потърсиш и прочетеш какво е писано преди това по въпроса... Точно тук, в този форум..

OnePlus 3T 64GB with LineageOS BOSE QuietComfort® 20 Acoustic Noise Cancelling® headphones
Give a man a fish and you feed him for a day. Teach a man to fish and you feed him for a lifetime.
Цитирай

Извинявай DEVGRU но били ме светнал къде да търся подобен въпрос Защото що се от нася за MoreLocale2 и за Elixir2 не става От както се ъбдеийтна с 4,2,2 освен на английски друг език не може да се смени все иска някакви root права.Ако има показано някъде как става точно ще съм ти БЛАГОДАРЕН.
Цитирай

В темата за Актуализацията от 25.09. Първият пост по темата е от svilenov5. Аз го намерих точно за една минута. Направи си труда да поровиш налко....

OnePlus 3T 64GB with LineageOS BOSE QuietComfort® 20 Acoustic Noise Cancelling® headphones
Give a man a fish and you feed him for a day. Teach a man to fish and you feed him for a lifetime.
Цитирай

Проверих темата за Актуализация започва от 5март 2013г
Цитирай

ssando написа:Проверих темата за Актуализация започва от 5март 2013г

Е и..? Явно не си гледал достатъчно... Има писано по темата!

OnePlus 3T 64GB with LineageOS BOSE QuietComfort® 20 Acoustic Noise Cancelling® headphones
Give a man a fish and you feed him for a day. Teach a man to fish and you feed him for a lifetime.
Цитирай

Да има но и те са закъсали като мен прочетох всичко но никой не знае как да стане ако знаеш как моля помогни :bow: :bow: :bow:
Цитирай

Добро утро,

На един приятел му излиза това в като реши да пише:

[Изображение: 1374302_10202147022342791_625530539_n.jp...af32dd7f21]

Как се маха тази лента, скрива клавиатурата? Извинявам се, ако е дискутирано вече...

Поздрави!

Samsung Galaxy S10е
Цитирай

Novkov написа:Добро утро,

На един приятел му излиза това в като реши да пише:

[Изображение: 1374302_10202147022342791_625530539_n.jp...af32dd7f21]

Как се маха тази лента, скрива клавиатурата? Извинявам се, ако е дискутирано вече...

Поздрави!

Settings/Display, gestures & buttons/Recent apps button (маркираш втората опция)

Galaxy S9+/128GB: 9.0 Galaxy S8+: 8.0 Galaxy S7 edge: 7.0
HTC One М8: 6.0 HTC One X: 4.4.2


Цитирай

Преди около 2 месеца и половина писах за проблем с HTC One, не искаше да трагне изобщо. Да споделя само, че го дадох в мост и днес си го взех от там. Общо взето са сменили мейнборда и батерията и явно се явява някакъв дефект на модела защото минах с гаранцията. Та някои ако има сащия проблем да не мисли много, а да го дава на мост и те го разглеждат.
Цитирай

колеги днес установих че като шибна някоя мп3-ка с име на кирилица в плеъра ми излиза на маймуница ... прегледах темата на бързо но не видях някой да е писал за подобен "проблем" ... дайте акъл има ли оправия ... не че ми е проблем голям де ама ми стана интересно ... телефона си е стоков със 4.2.2
лек и спорен ден ...
Цитирай

Pitankata написа:колеги днес установих че като шибна някоя мп3-ка с име на кирилица в плеъра ми излиза на маймуница ...
ID3 tag-a ти е със скапан енкодинг. Опитай да го редактираш и трябва да се оправи.

OnePlus 3T 64GB with LineageOS BOSE QuietComfort® 20 Acoustic Noise Cancelling® headphones
Give a man a fish and you feed him for a day. Teach a man to fish and you feed him for a lifetime.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)