Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

-.¸¸.·´¯ Въпроси / Проблеми с HTC One X ¯´·.¸¸. -

Здравейте,

откакто ми се ъпдейтна Facebook Messenger-а на телефона, не получавам нотификейшънс. Когато телефона е заключен, нищо не се случва. Давах clear data, трих и фейсбук апликацията и месинджъра и пак нищо не става. Някои идеи как да се оправи това?
Цитирай
Аксесоари

Здравейте,
От вчера и аз съм собственик на телефончето. Чудех се много между този и Минито, но избрах Х последно.
Искам да ви попитам когато пускате музика има ли при вас един много лек шум. На оригиналните песни, които бяха в телефона се чува добре, но когато качих мои се чува един лек шум и песните са по-тихи.
И друго да питам, някой поръчвал ли си го е от сайт и по-специално от CityTel. На кутията ми пише, че е Made in China, което малко ме притеснява, на вашите така ли пише ?
Цитирай

Няма нищо лошо телефона да е произведен в Китай. Както е коментирано нееднократно има две версии - Тайванска и Китайска. Всичко е въпрос на късмет, ако питаш мен..
Относно музиката - много вероятно да си сложила песни с висока компресия. Аз избягвам да слагам МП3-ки, а когато слагам гледам да са си 320ки.

OnePlus 3T 64GB with LineageOS BOSE QuietComfort® 20 Acoustic Noise Cancelling® headphones
Give a man a fish and you feed him for a day. Teach a man to fish and you feed him for a lifetime.
Цитирай

А Китайската версия да не е по-прецакана? Ако е да го връщам още сега?
Цитирай

natalie_t написа:А Китайската версия да не е по-прецакана? Ако е да го връщам още сега?

Както казах всичко е въпрос на късмет. Моя беше тайвански, даваше ми много дертове и ми го смениха с нов. А и това къде е произведен не е основание за смяна. Има много писано по темата. Разрови се и прочети.

OnePlus 3T 64GB with LineageOS BOSE QuietComfort® 20 Acoustic Noise Cancelling® headphones
Give a man a fish and you feed him for a day. Teach a man to fish and you feed him for a lifetime.
Цитирай

Здравейте,
Вчера си купих HTC ONE , но има проблем когато инст. игра от Google Play играта не ми се показва в MENU ?

Весели празници Smile)
Цитирай

Здравейте, как мога да си направя папки на музиката и снимките.....
Цитирай

Пробвай с някой файлов мениджър.

 
Цитирай

Здравейте, от аваст ми излиза че htc sense e заразен и което друго проложение отворя ми излиза че е заразено https://db.tt/wVgtvtWl

Nokia 5800 xpressmusic >> HTC ONE X>> Samsung Galaxy Mega 6.3 >> Sony Xperia Z2 >> Samsung Galaxy Alpha >> Samsung Galaxy S6 >> iPhone 6S


Цитирай

Здравейте, мога ли да върна sense 4+, без да ми отпадне гаранцията. Ако някой знае, да каже...
Цитирай

Не може.

        [Изображение: androidbg.png]             
Цитирай

Bobcho Bobkata написа:Здравейте, мога ли да върна sense 4+, без да ми отпадне гаранцията. Ако някой знае, да каже...

Дори и с отпадане на гаранцията е извънредно трудно. И аз исках но се оказа че няма нужния ROM на сайта на HTC , а в сайта на разработчиците има апел всеки да публикува (ако иска) страри версии, но да намериш нужния точно за твоя телефон е на практика невъзможно

Човек се учи цял живот и ненаучен умира!
Цитирай

Благодаря ти,ще си караме с тоэи.
rorosims написа:
Bobcho Bobkata написа:Здравейте, мога ли да върна sense 4+, без да ми отпадне гаранцията. Ако някой знае, да каже...

Дори и с отпадане на гаранцията е извънредно трудно. И аз исках но се оказа че няма нужния ROM на сайта на HTC , а в сайта на разработчиците има апел всеки да публикува (ако иска) страри версии, но да намериш нужния точно за твоя телефон е на практика невъзможно
Цитирай

Здравейте! На мен ми случи нещо много странно, вчера исках да сменя снимката отпред на дисплея ми, когато го направих снимката беше изрязана и стоеше от дясната страна черен екран... много странно, помислих си че е от самата снимка, затова реших да я сменя, не стана. Опитах с картинка която свалих от програма изтеглена от магазина- не стана, отново седеше тази черна лента от страни и то не е лента която е на половината екран. Някой да има идея какво мога да направя? Ще ви бъда много благодарна.

P.s Опитах да сменя и кожата от настройките, рестартирах няколко пъти телефона и дори го изключих и включих отново и не стана? Smile
Цитирай

Свали си от гугъл плей es file explorer и чрез него навигирай до снимката, и пробвай да я зададеш пак през него.

        [Изображение: androidbg.png]             
Цитирай

Здравейте. Като си включа wifi започва да ми мига зеленият диод. За да го спра трябва да рестартирам телефона някой има ли същия проблем?
Цитирай

Има ли начин да сменя иконката за съобщения и интернет с някакви други?

LG G2 16GB with OrionOS -2.2
Цитирай

здравейте след фабрични не мога да вляза в профила си на google пише че има проблем със сърварите,ако може някой да помогне,че съм с вързани ръце всичко ми е там(контакти,отметки,приложения...),благодаря предварително
Цитирай

Здравейте искам да попитам когато набирам някой номер ми светва датчика за светлина когато го доближа до главата телефона угасва след преключване на разговора и ако е леко тъмно телефона си устава тъмен а трябва да светни екрана какво да правя
Цитирай

Зравейте!Имам следния въпрос.Тотално си омазах телефона.Затрил съм си Андроида.Не мога да си маунтна телефона към компа през рекавъри.Въпроса ми е следния има ли възможност да се флашне ром през фастбоот .Някакви идеи че вече блокирах.

Samsung Galaxy Note 9 Ocean Blue 512 GB
Цитирай

Аз искам да попитам някой дали се е сблъсквал със този проблем.От 1 седмица немога да си завъртя камерата стартира ми се само преднатата и незнам какъв е проблема.Или има вероятност да е изгоряла и да трябва да го нося на ремонт.И наи интерестното е че преди имах ностроики да завъртя камерата сега ги няма.
Цитирай

Boris91 написа:Аз искам да попитам някой дали се е сблъсквал със този проблем.От 1 седмица немога да си завъртя камерата стартира ми се само преднатата и незнам какъв е проблема.Или има вероятност да е изгоряла и да трябва да го нося на ремонт.И наи интерестното е че преди имах ностроики да завъртя камерата сега ги няма.
Дай му един ресет. Smile

 
Цитирай

Дадох му още като видях проблема но няма резултат
Цитирай

Здравейте а някой да знае как да сложа бг меню на Android 4,2 без да се рутва благодаря предварително
Цитирай

Като си свалиш такава от Маркета.

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)