Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

-.¸¸.·´¯ Въпроси / Проблеми с HTC One X ¯´·.¸¸. -
#76

milanelo написа:Аз лично съм най-доволен от poweramp-а, други плеъри които ползвам са гореспоменатия PlayerPro Music Player и един малко по-непознат - DeaDBeeF Player Pro

А като го пуснеш, горе излиза ли ти, че beats работи???

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
Аксесоари
#77

От 3 дни го имам и ми прави впечатление,че не може да плейва изцяло клипчета правени от HTC Sensation ,който имах досега и все още имам.Просто ги копирах на новия телефон и всяко тръгва, върви 3-5 сек. и казва че не може да плейва видеото (говоря за вградения плейър)!!!С друг плейър няма прблем.Другото, което ми прави впечатление е ,че за някои сайтове ми иска adobe flashplayer 2.2 (а той не е излязъл още или поне не мога да го намеря),а при Sensation нямах този проблем.Някви идеи?Чудя се дали да не се върна на Sensation - няма такава яка машина (Turbo DISEL) SmileSmileSmile
Цитирай
#78

luba6ky написа:
milanelo написа:Аз лично съм най-доволен от poweramp-а, други плеъри които ползвам са гореспоменатия PlayerPro Music Player и един малко по-непознат - DeaDBeeF Player Pro

А като го пуснеш, горе излиза ли ти, че beats работи???

На 1х ли? Излизаше си профила на beats, да.
Цитирай
#79

milanelo написа:
luba6ky написа:
milanelo написа:Аз лично съм най-доволен от poweramp-а, други плеъри които ползвам са гореспоменатия PlayerPro Music Player и един малко по-непознат - DeaDBeeF Player Pro

А като го пуснеш, горе излиза ли ти, че beats работи???

На 1х ли? Излизаше си профила на beats, да.

Защото аз като ползвах Sensation XL не работеше beats с друго приложение за музика.

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
#80

luba6ky написа:
milanelo написа:
luba6ky написа:А като го пуснеш, горе излиза ли ти, че beats работи???

На 1х ли? Излизаше си профила на beats, да.

Защото аз като ползвах Sensation XL не работеше beats с друго приложение за музика.

Да, на Sensation-а освен със стоковия плеър не работеше, сега работи с всички плеъри и с всички видове слушалки, дори да не са Beats.
Цитирай
#81

Някой пробвал ли е да играе fruit ninja THD или обикновената версия, защото аз пробвах и секът не разбирам дали е от тела ми или от ICS ? Също така бих искал да попитам с колко свободна рам ви е телефона през повечето време, защото на мен ми е 300 почти постоянно дори и да изчистя нещо и да се качи на 400-500 след 5 мин пак си е 300.

Samsung Galaxy S7 Edge & HTC one M8
Цитирай
#82

Айде и Аз съм в отбора. Dance Dance Dance Днес го взех направо на сляпо викам кото ще е това ще е засега неостановявам горе споменатите и от други теми проблеми проверих абсолютно всичко за което е писано и нищо поне за сега Smile ще му направя още един - два дена тест и айде на root-а Big Grin

HTC One "X"_____ Just todd
Цитирай
#83

Пробвах MortPlayer-a, но не останах доволен.Много по-слаб звук от този на вградения плеър.
Изпиратстван PowerAMP някъде няма ли?
Цитирай
#84

Excessive написа:Пробвах MortPlayer-a, но не останах доволен.Много по-слаб звук от този на вградения плеър.
Изпиратстван PowerAMP някъде няма ли?

Трябва ти root за poweramp-a. Другият вариант е да отделиш 7 левчета. Smile

Едит: Игрите все още не са оптимизирани за теграта. А ICS си има вграден таск килър, няма нужда да сваля такъв от маркета.
Цитирай
#85

Puma7063 написа:Някой пробвал ли е да играе fruit ninja THD или обикновената версия, защото аз пробвах и секът не разбирам дали е от тела ми или от ICS ? Също така бих искал да попитам с колко свободна рам ви е телефона през повечето време, защото на мен ми е 300 почти постоянно дори и да изчистя нещо и да се качи на 400-500 след 5 мин пак си е 300.

И аз имам проблем с игрите, но за по-големите. Не тръгват или забиват. Явно не са направени още за толкова мощен телефон.
За рамта си ти е ок. Свали си един таск килър и с него ще имаш още малко рам, но след като ги килнеш те отново ще работят, както казваш след 5 мин и пак ще имаш 300мб. Това е нормално, защото си има процеси, работещи по дефолт.

todd написа:Айде и Аз съм в отбора. Dance Dance Dance Днес го взех направо на сляпо викам кото ще е това ще е засега неостановявам горе споменатите и от други теми проблеми проверих абсолютно всичко за което е писано и нищо поне за сега Smile ще му направя още един - два дена тест и айде на root-а Big Grin

Кой е номера??? 23 или 24?

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
#86

Цитат:И аз имам проблем с игрите, но за по-големите. Не тръгват или забиват. Явно не са направени още за толкова мощен телефон.
За рамта си ти е ок. Свали си един таск килър и с него ще имаш още малко рам, но след като ги килнеш те отново ще работят, както казваш след 5 мин и пак ще имаш 300мб. Това е нормално, защото си има процеси, работещи по дефолт.
Ами да се надяваме, че е заради мощния телефон Tooth (дано не е проблем от телефона)..
И все пак, ако не е проблем някой да изтегли fruit ninja (free версията) и да каже дали при него има лаг .

Samsung Galaxy S7 Edge & HTC one M8
Цитирай
#87

Puma7063 написа:
Цитат:И аз имам проблем с игрите, но за по-големите. Не тръгват или забиват. Явно не са направени още за толкова мощен телефон.
За рамта си ти е ок. Свали си един таск килър и с него ще имаш още малко рам, но след като ги килнеш те отново ще работят, както казваш след 5 мин и пак ще имаш 300мб. Това е нормално, защото си има процеси, работещи по дефолт.
Ами да се надяваме, че е заради мощния телефон Tooth (дано не е проблем от телефона)..
И все пак, ако не е проблем някой да изтегли fruit ninja (free версията) и да каже дали при него има лаг .

Свалих я и ми се вижда ок. Само не успя да ми зареди първия път и като и дадох Back и се оправи.

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
#88

luba6ky написа:
Puma7063 написа:
Цитат:И аз имам проблем с игрите, но за по-големите. Не тръгват или забиват. Явно не са направени още за толкова мощен телефон.
За рамта си ти е ок. Свали си един таск килър и с него ще имаш още малко рам, но след като ги килнеш те отново ще работят, както казваш след 5 мин и пак ще имаш 300мб. Това е нормално, защото си има процеси, работещи по дефолт.
Ами да се надяваме, че е заради мощния телефон Tooth (дано не е проблем от телефона)..
И все пак, ако не е проблем някой да изтегли fruit ninja (free версията) и да каже дали при него има лаг .

Свалих я и ми се вижда ок. Само не успя да ми зареди първия път и като и дадох Back и се оправи.
Демек проблема е в телефона ми :confused:

Samsung Galaxy S7 Edge & HTC one M8
Цитирай
#89

На мен не ми се видя да има разлика в работата на играта от тази на други телефони, на които съм цъкал. Ако ти забива супер малко може дисплея да ти дразни очите и така да ти се вижда, защото цветовете са много наситени. Ако вече си ти сече душмански може да пробваш да я преинсталиваш.
...
Аз си мисля, че по-големите игри вървят по-мазно от малките ... Huh :unknw:

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
#90

Лагва си и то стабилно да ти кажа... Утре ще я изтегля на ново и ще пробвам да я преинсталирам, обаче не мисля, че е от това при положение, че теглих и 2те версии... Имаш ли някакви идеи дали проблема е в у-вото ?

Samsung Galaxy S7 Edge & HTC one M8
Цитирай
#91

Първото нещо, което инсталирах на моя беше безплатната версия на fruit ninja и си работи перфектно без абсолютно никакъв лаг.
Цитирай
#92

Puma7063 написа:Лагва си и то стабилно да ти кажа... Утре ще я изтегля на ново и ще пробвам да я преинсталирам, обаче не мисля, че е от това при положение, че теглих и 2те версии... Имаш ли някакви идеи дали проблема е в у-вото ?

Ъпдейт и след това фабрични правил ли си?
Ако не си ... знаеш какво да направиш!

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
#93

Здравейте Smile Хора немога да свикна още с това сензорно копче което го няма за менюто много ми е терсене инсталирах си допалнителен launcher и каде да му търся настройките сегa? преди натискаш меню и излиза ами сега аз дори и в настроикете на телефона го няма този launcher Sad

П.П. оправих се изкарах му настройките обаче вече трябва да имаш на декстопа икона за пряк път до настройките Tongue

Как да си намаля резолюцията при правене на снимка и шорткът ? Че поснах един скриин в другата тема и го качва като файл неможе да я изкара като снимка защото е много голяма.

HTC One "X"_____ Just todd
Цитирай
#94

Аз ползвам този сайт - http://imageshack.us/
Като качиш снимката и копваш форум линка и е ок.

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
#95

Искам да попитам някой наясно ли е за какво служат на гърба на телефона едни метални точици няколко на брой? Това за слагане в докинг станция ли е или нещо друго? И другото, което искам да попитам, този телефон има ли възможност за безжично зареждане като Самсунг С3-ката или не са му сложили такава опция?

HTC Sensation Grey Stock - ICS4 MADE IN CHINA
HTC Оne X White Stock - ICS4 MADE IN TAIWAN
Цитирай
#96

това е ако имаш dock (настолно зарядно и същевремено и стойка) Smile

HTC One "X"_____ Just todd
Цитирай
#97

Да, точиците са за докинг станция.

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
#98

Извинете за въпроса ако вече го има,но има ли програма с която можем да пускаме музиката на уредба или друг музикален приемник посредством радио вълни,както при нокия н 97.Или да ползвам подобен начин,за да мога да пускам музика на радиото в колата.

Huawei P10 plus black
Huawei mate 10 pro
Цитирай
#99

Дайте малко акъл как да пусна навигацията, моля Smile

Я, да питам.Как сменявате кои да са главните 5 бутона?
Цитирай

Excessive написа:Я, да питам.Как сменявате кои да са главните 5 бутона? Smile
задаржаш с пръст този икона която искаш да махнеш и после я плазгаш към кошчето и я премахваш, после влизаш в менюто и която икона искаш натискаш на нея и задаржаш и ти излиза сенса и я поставяш на мястото на другата

HTC One "X"_____ Just todd
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)