Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#51

popeye написа:Може ли някой да ме насочи, какъв точно адаптор ще стане на моя "Фолксваген Поло" 1999 г., 16V, 101 к.с.? Двигателя до колкото си спомням беше AFН.

OBD 2 букса ти трябва и преходник от USB към микро USB. Впрочем много добо моторче има Половера, но внимавай със скоростите (чупливи са) .........ако пък имаш път към София, можем да ги сложим на старта Wink

SONY XPERIA Z1
Цитирай
Аксесоари
#52

ivoj_bg написа:И аз имам питане кой модел ще стане за Subaru Outback 2,5-2000г. и може ли да се бърка в настройките на компа с това нещо,и ако неможе с какво може,нещо по-елементарно!!! Rock Rock Rock

Някой нещо по моя въпрос колеги?!?!? Huh Huh

Samsung Galaxy S3
Цитирай
#53

Здравейте!
Как да разбера, дали е монтиран GPS в автомобила ми?
Надявам се да ми помогнете да разбера?
Цитирай
#54

Какъв ти е автомобила - марка,модел,година?
По принцип GPS антените се слагат върху капака на багажника (едни плочки 5см на 5см.) при някой модели Ауди до 2002/3 и на покрива на BMW-тата и по-новите Аудита приличат на перки , ромите си ги лепят на старите модели BMW или Опел Кадети едни лъскави,пише "Type R" или "RACING" на тях Crazy

 Galaxy Note 4 N910F
Цитирай
#55

ivoj_bg написа:
ivoj_bg написа:И аз имам питане кой модел ще стане за Subaru Outback 2,5-2000г. и може ли да се бърка в настройките на компа с това нещо,и ако неможе с какво може,нещо по-елементарно!!! Rock Rock Rock

Някой нещо по моя въпрос колеги?!?!? Huh Huh

Аз съм със Subaru Outback 3.0/H6 2001 и работи чудесно. Трие грешки без проблем, показва такива. И определено има много "живи" данни, които могат да се гледат на тези коли. Smile
Мисля, че и на твоя Outback няма да има грижи. Ако си от София може да наминеш да пробваме преди да купуваш OBDII bluetooth предавател.
Цитирай
#56

Torque v1.4.88.apk
Цитирай
#57

дойде ми bluetooth адаптера и го пробвах на две коли, чете ECU-то без проблеми, показва грешките и ги трие, от което съм много доволен.
Но живите данни не работят коректно при мене. Единствено на едната кола успя да хване температурата и данните съвпадаха с тези от таблото на колата. Обороти, налягане на турбината обаче не може да прочете. Някой успявал ли е?

SGS II
Цитирай
#58

Ivo написа:дойде ми bluetooth адаптера и го пробвах на две коли, чете ECU-то без проблеми, показва грешките и ги трие, от което съм много доволен.
Но живите данни не работят коректно при мене. Единствено на едната кола успя да хване температурата и данните съвпадаха с тези от таблото на колата. Обороти, налягане на турбината обаче не може да прочете. Някой успявал ли е?
Да.

LG G2, LG Optimus One
Цитирай
#59

дай малко подробности, какъв bluetooth адаптер ползваш, нещо по настройки на програмата по особено??

P.S.
Някой може ли да намери OBD Droidscan pro кракната, че ми се ще и нея да я тествам?

SGS II
Цитирай
#60

здр. интересува ме тази програма може ли да работи с кабел свързан от усб-то на тел. примерно SGS2 нали подържа усб хост та с един преходник дали ще стане някои пробвал ли е?

SAMSUNG GALAXY S21 ULTRA
Цитирай
#61

svilen написа:
ivoj_bg написа:
ivoj_bg написа:И аз имам питане кой модел ще стане за Subaru Outback 2,5-2000г. и може ли да се бърка в настройките на компа с това нещо,и ако неможе с какво може,нещо по-елементарно!!! Rock Rock Rock

Някой нещо по моя въпрос колеги?!?!? Huh Huh

Аз съм със Subaru Outback 3.0/H6 2001 и работи чудесно. Трие грешки без проблем, показва такива. И определено има много "живи" данни, които могат да се гледат на тези коли. Smile
Мисля, че и на твоя Outback няма да има грижи. Ако си от София може да наминеш да пробваме преди да купуваш OBDII bluetooth предавател.

Колега не съм от София,благодаря ти все пак за предложенйето.Ти какъв модел си взема и откъде??

Samsung Galaxy S3
Цитирай
#62

Колеги, някой да го е пробвал на опелче ? Аз съм с Corsa B 1.4 16V, смятам да си го взема заедно с преходник към 10 пин-а, но все пак ако някой е пробвал е добре да го знам като инфо Smile

-==- Samsung Galaxy S8+ -==-
Цитирай
#63

Antytrust написа:Колеги, някой да го е пробвал на опелче ? Аз съм с Corsa B 1.4 16V, смятам да си го взема заедно с преходник към 10 пин-а, но все пак ако някой е пробвал е добре да го знам като инфо Smile
Да, на Astra F 1.6 16V и на Astra G 1.6 16V и не става. И двете са с управление Multec. Твоята също, така че според мен няма да стане.

LG G2, LG Optimus One
Цитирай
#64

nasttii написа:здр. интересува ме тази програма може ли да работи с кабел свързан от усб-то на тел. примерно SGS2 нали подържа усб хост та с един преходник дали ще стане някои пробвал ли е?
никои ли не е пробвал

SAMSUNG GALAXY S21 ULTRA
Цитирай
#65

И на ASTRA G 1,2 ECOTEC 1999 г. не става с английския синезъб, макар че трябва да е OBDII. Става с OP-COM USB модул, но това е друга тема Offtopic . На VECTRA 2,0 дизел 2000 г. също не става. На Хюндай-а на племенника (дизел ок. 2006) става.

My phones: Sony J7, NOKIA 6230i, SE 990i, SAMSUNG Galaxy S
Цитирай
#66

18 долара го купих преди месеци от ибей. Върши работа. В началото я ползвах със симбиан телефон. Тествано на опел тигра,рено канго,тойота хай еис и други. На старите щайги показва само грешките.

Xperia SP+Z3 Compact
Цитирай
#67

Тези "скенери" работят най добре на коли след 2004 година. Там картината е най пълна.
Цитирай
#68

При мен работят вече "живите" данни, обороти, температура на входящ въздух, смеси, налягане на турбината и т.н.

Въпроса ми е тези данни записват ли се някъде и мога ли да ги разглеждам впоследствие тъй като докато карам няма как да гледам 6-7 стойности които съм задал програмката да следи?

SGS II
Цитирай
#69

Ivo написа:При мен работят вече "живите" данни, обороти, температура на входящ въздух, смеси, налягане на турбината и т.н.

Въпроса ми е тези данни записват ли се някъде и мога ли да ги разглеждам впоследствие тъй като докато карам няма как да гледам 6-7 стойности които съм задал програмката да следи?
пробвал ли си скабел дали става или само с блутута

SAMSUNG GALAXY S21 ULTRA
Цитирай
#70

Ако става дума за кабел си има Вагком за тая работа, Torque на телефона го позлвам само с bluetooth.

SGS II
Цитирай
#71

Колеги и аз да попитам.Имам Hyundai Coupe RD2 2000г. обаче не знам каква е буксата за диагностика.Ако се наложи ще снимам и ще постна тук снимка Smile.Въпроса ми е OBDII ли ми е или някаква друга?!Някой пробвал ли е на Hyundai и дали става?!

Huawei P40 Pro Black, Samsung Galaxy S8 Plus Arctic silver
Цитирай
#72

А за Нисански 2,2 dCi от Алмера ще бачка ли (100kW YD22DDTi)?

Sony Ericsson Xperia Arc LT15i, .587(1.6Ghz OC) 32GB class10 Kingston + tuned Sony Ericsson K800i
Modeler and texturer in the Excalibur team!
Цитирай
#73

Някой с Хонда ще сподели ли с какво е подкарал програмата, с кабел или с юесби и дали върви добре?
Цитирай
#74

Имам ЕЛМ 327 но е с УСБ, има ли опция вместо Блутут да ползва УСБ ????
Цитирай
#75

уникална програмка ... но ECU-то ми е с протокол OBD ... Sad ... megane 1 фаза купе

Samsung Galaxy S2
LG G3
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)