Темата е заключена
Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

-.¸¸.·´¯ Въпроси / Проблеми / Насоки за SGS3 ¯´·.¸¸. -

Здравейте от няколко дена както писах притежавам самсунг с3. Интересувам се понеже ми изписва че имам актуализации,пуснах го през компа да се актуализира но стига до едно положение и на никъде...
излиза ми ето това (снимката)на телефона без това в горният ляв ъгъл.
И след известно чакане ми излиза на компютъра че не може да разпознае телефона :О
и има няколко стъпки които да направя и след това да потвърдя и пак на ново
Аксесоари

В момента съм С3 в понеделник ше съм с нова 4-ка понеже всички приложения съм си ги купувал как да си ги прехвърля и дали е възможно телефона няма рут.благодаря предварително :facepalm:

Всички закупени приложения ще ти се покажат в маркета със статус купено и можеш да си ги изтеглиш отново, те са прикачени към акаунта ти, а не към телефона.

iPhone 12 mini Space Grey

dessyteneva написа:Всички закупени приложения ще ти се покажат в маркета със статус купено и можеш да си ги изтеглиш отново, те са прикачени към акаунта ти, а не към телефона.
Сърдечно благодаря :bow:

Не мога да си намеря флаш плеър, помагайте!

hTC Desire Z > hTC 7 Mozart > hTC EVO 3D > hTC ONE Silver

The0ne написа:Не мога да си намеря флаш плеър, помагайте!
ОК
https://www.androidbg.com/forum/topic435...layer.html

SGS 6 [Stock 6.0.1]

За тези, които ги дразни лага в дайлъра и ползват exdialer вече има в маркета тема SGS3 и изглежда много добре. Даже е по добре за работа с една ръка.

Apple iPhone 7
Lenovo
VIBE P2; 
XDA= Mitky82

Здравейте колеги, надявам се, че това е правилната тема да попитам следното нещо:

Според саммобил -> http://www.sammobile.com/2013/03/18/gala...y-note-ii/ нашите Галаксита ще получат ъпдейт до Андроид 5.0, но предполагам ще минат първо през ъпдейт до 4.2.2. И конкретно въпроса ми е дали има информация, че някои от функциите на Галакси С 4 ще дойдат за нашите телефони след официален ъпдейт до 4.2.2. Разбира се екстри, които изискват допълнителния сензор в С4 няма как да бъдат достъпни , но например новите режими на камерата, Smart Pause, S Helath, Smart Scroll, S Translate, новия lockscreen на Touch Wiz и др.

Някой знае ли нещо?

Някой ще ме съпортне ли с тъчиуз който има въртящи тапети и режим 4х5 или 5х4 на основния екран, не в аппс. Мисля, че 4х5 е вертикално, което всъщност търся.
Нещо не се справих с търсенето, а омега апп не бачка нещо.

Apple iPhone 7
Lenovo
VIBE P2; 
XDA= Mitky82

pruhster написа:
dagaradin написа:Може ли някой да ми препоръча свестен birthday reminder ?
P.S. : Не ме съдете много строго, това ми е първия андроид ... Smile
Вградения календар, койте се синква с google calender може да помни рожденни дни.

Както каза колегата за вградения календар със синхронизирането с Гугъл има опция да си синхронизираш и всички от фейсбук , гугъл+ и други социални мрежи и ти ги показва през определен интервал зависи от настройката Smile Smile
..
Sladurguze написа:
aleksandur_ написа:Здравейте, имам един въпрос, а той е нормално ли е при игра на телефона около 15 мин например Asphalt7 телефона да се нагрява толкова, че направо пари, вашите нагряват ли се и те толкова много.


Напълно нормално си е ! Представи си има 4-ри процесора които работят едновременно , но ако има друго обяснение евала Big Grin

Samsung galaxy S4
 Samsung Galaxy S5 
  Samsung galaxy Note 2,3,4
   Samsung galaxy S7

Здравейте, искам да помоля за носоки тъй като немога да се ориентирам от къде да започна.Жена ми е с С3 от известно време,но тъй като тя го използва само за разговори и за снимки а детето за игри ми се налага на мен да го оправям когато се наложи.Няма някакъв сериозен проблем,но започна да работи доста по бавно и чат пат блокира оето се дължи най вероятно на непрекъснатото сваляне и триена на игри от детето.Та въпроса ми е искам да запазя контактите и да го преинсталирам и после да върна само контактите а програмите ще си ги изтегля на ново?По телефона не е правено нищо от както е купен.Няма ROOT-ване или там както се казва ако е важно с коя версия е 4.1.2
Благодаря

Синхронизирай контактите с гугъл акаунта или ги копирай на картата памет.След това му направи един ресет.

 Samsung Galaxy S8 Plus 64GB Midnight black

Добре с контактите ще се справя криво ляво,но ресет как да направя?
Благодаря

"настройки- архивиране и нулиране - нулиране с фабрични данни" имай предвид че ще форматира и USB паметта.
Външната карта не участва в купона.
Всички твои неща ще дадат фира.И ако още си с андроид 4-1-1 сега е момента след ресета да го флашнеш с 4.1.2

Благодаря. Външна памет няма така,че ще се пробвам с google да синхронизирам или ако има някакъв вариант да ползвам компютъра като външна памет? Иначе сега съм с 4.1.2
..
ilievandon написа:И извинявам се ама какво значи,че ще нулира USB паметта?

форматира,тоест ще изтрие всичко което е на потребителя.Ще останат само нещата от рома.
Тоест тела ще е чист като планински поток.

Извинявай сега видях,че мога да синхронизирам с KIES и да направя beck up.Въпроса ми е ползвали ли сте го и дали после мога да върна от направения beck up информацията на телефона.
Благодаря

ммдаа,може но аз никога не съм го ползвал.Има колеги които го ползват.

Мерси.Ще го пробвам пък да видим
..
ilievandon написа:Искам да споделя,че през KIES синхронизацията от и на телефона става доста лесно и бързо,но мисля,че е само за контакти,снимки,клипове и музика за програми и приложения май не става.
Благодаря на тези койте ми помогнаха.

Здравейте,

Имам един въпрос относно стоковото приложение "Камера". Предварително се извинявам ако вече е дискутиран този въпрос, но аз не намерих отговора.

Вчера отворих приложението и исках да направя снимка и ми направи впечатление следното: До сега като отворех приложението ми излизаше едно съобщение, но снощи когато отворих Камерата, това съобщение не се появи. Последно съм ползвала камерата преди седмица и явно тогава съм задала повече да не се показва без да искам. Въпроса ми е как да го накарам това съобщение отново да се появи?

Благодаря предварително за Вашето съдействие!

Весели Празници на Всички Smile

П.П. lamantin10 Благодаря за разяснението. И се извинявам за глупавия въпрос, но се рових и не можах да намеря от къде да го изкарам съобщението, не че ми трябва, просто ми беше люпобитно дали може да се възстанови или трябва да се преинсталира самото приложение.

Samsung Galaxy S10 Plus Prism White and Second Phone Nokia E 72
Samsung Galaxy S III Marble White -> Samsung Galaxy S 6 White Pearl ->

NaniG написа:Здравейте,

Имам един въпрос относно стоковото приложение "Камера". Предварително се извинявам ако вече е дискутиран този въпрос, но аз не намерих отговора.

Вчера отворих приложението и исках да направя снимка и ми направи впечатление следното: До сега като отворех приложението ми излизаше едно съобщение, но снощи когато отворих Камерата, това съобщение не се появи. Последно съм ползвала камерата преди седмица и явно тогава съм задала повече да не се показва без да искам. Въпроса ми е как да го накарам това съобщение отново да се появи?

Благодаря предварително за Вашето съдействие!

Весели Празници на Всички Smile

:rofl: :rofl: Слънце ти изби рибата.Ако знаеш какво любопитство ме гризе относно текста на съобщението.
Сега сериозно."настройки- мениджър на приложения- всички ( дръпни екрана на ляво ) намираш камерата.Набиваш и "принудително спиране- изчистване на настройките"
След това се връщаш в началото и стартираш камерата.И готово пак ще ти досажда с въпроси.

Прочетох някъде ,че телефончетата ни ще получат ъпдейт до андроид 4.2.2 . Някой има ли информация кога? (ако е вярно де )

Samsung Galaxy S3 Sapphire Black 16 GB <3

Cookie написа:Прочетох някъде ,че телефончетата ни ще получат ъпдейт до андроид 4.2.2 . Някой има ли информация кога? (ако е вярно де )
Неделя казаха, че ще има ъпдейт.

Apple iPhone 7
Lenovo
VIBE P2; 
XDA= Mitky82

Ама в колко часа, следобед ли? Dance

○ Redmi Note 3 MTK ○ iPacky dressed ○
○ Nokia E72 Symbian S60 3rd Edition ○

Тъй като днес се появи още едно ядро базирано на сиях, но стабилно спрямо него усетих недостатък в паметта след веднага забития миуи ром, като втори.
Размяната на паметта не ми се ползва, защото нещо се скапват някакви формати и сега още имам папки дето не могат да се трият и така, но формат чак след като излезе 4.2.
Та за запознатите втория ром ползва за вградена памет една папка "0" емулирана като такава.
Боднах под втория ром directory bind и тая папка "0" веднага се направи да е емулирана чрез програмата от външната сд карта. Ако някой изпитва проблеми с паметта и иска да пробва, работи перфектно. Smile

Apple iPhone 7
Lenovo
VIBE P2; 
XDA= Mitky82
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)