Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ПРОБЛЕМ СЪС СЛУШАЛКАТА

Първия път спря по същия начин. Телефона не е мокрен изобщо. Аз не го и ползвам много .Основно
седи в шкафа , ползвам го само като пътувам . Добре, че спря сега защото му остават 3 месеца гаранция
която само за тоя телефон е 12 месеца, не знам защо. Нещо не им е чиста работата на тия . В гаранцията
с коректор са забелили 24-те месеца и с химикалка са го поправили на 12.
Цитирай
Аксесоари

на търговците им кажи много здраве
ако между първата и втората година се развали - пак им го носиш
ако не - КЗП
по закон гаранцията е 2 години
просто при който мине номера е добре дошъл
Цитирай

Вероятно не е купен от Виваком,защото там гаранцията е 24 месеца.Мисля, че и за България приеха всяка техника да е най малко 24 мес. Информацията ми е от НЕдостоверен източник Big Grin

iPhone 6
Цитирай

Точно от Виваком е . В момента е отново в сервиза им. Да видим този път каква слушалка ще ми се падне.....
Цитирай

Във Виваком ми казаха че ако едно и също нещо дефектира два пъти в рамките на гаранциония срок, могат да ми дадат нов телефон по избор. Това дали им е практика, или ме метнаха на черешата?
Цитирай

Offtopic Ще разберем , ако на някой му го сменят :thumbup:

iPhone 6
Цитирай

да попитам само,последно как да разбера дали е дефектен телефона(кои месец и коя година)

LG Optimus 3D ; LG G4 Black leather
Цитирай

Няма как да разбереш дали ще ти изгори слушалката. Моя уж беше от партида дето не трябва да гори, ама ...

ianakiev не подписвай протокола за споразумение. Wink Кажи им че искаш възстановяване на сумата :angry: пък да видим на кой вариант (замяна с нов или намаление на цената) ще си стиснете ръцете. Моя го оправиха за две седмици и за сега претенции не мога да имам.
Цитирай

Моторола Defy е с нисък стандарт на водоустойчивост, те затова от моторола дори не го споменават. Той не е конструиран да се потапя във вода, най-много да издържи на дъжд. Новото defy+ вече е IP67 стандарт и ако е направен като хората ще може да се плува с него дори. Аз лично от месец ползвам наистина водоустойчив телефон и кефа е голям. Не е като моторолата, можеш да го мокриш колкото и както поискаш, няма проблеми с микрофон, слушалка и тн. Но разбира се не е смартфон. Нека изчакаме ревю на DEFY+ и ако наистина са го направили както трябва грабваме по 1....какво по яко от водоустойчив смарфон с много добри характеристики Smile
Само не знам как може едно стъкло, което е 3.7 инча да е удароустойчиво.....все пак е бая голямо.
Цитирай

awsom50 написа:Моторола Defy е с нисък стандарт на водоустойчивост, те затова от моторола дори не го споменават. Той не е конструиран да се потапя във вода, най-много да издържи на дъжд. Новото defy+ вече е IP67 стандарт и ако е направен като хората ще може да се плува с него дори. Аз лично от месец ползвам наистина водоустойчив телефон и кефа е голям. Не е като моторолата, можеш да го мокриш колкото и както поискаш, няма проблеми с микрофон, слушалка и тн. Но разбира се не е смартфон. Нека изчакаме ревю на DEFY+ и ако наистина са го направили както трябва грабваме по 1....какво по яко от водоустойчив смарфон с много добри характеристики Smile
Само не знам как може едно стъкло, което е 3.7 инча да е удароустойчиво.....все пак е бая голямо.

Е как дане споменаваха водоустойчивостта от Motorola, нали вървяха рекламни клипове с апарата подопен в чаша и подобни. А иначе за нов актуализиран модел DEFY + от тук чувам за първи път. Сега ще надникна из нета да понабера инфо.
Както и да е аз след 8 месеца работа с телефон, който е от новата партида (ужким) отново съм пред проблема със слушалката. Прояви се отново преди седмица - мамка му тия смартове взеха да ми писват.
Връщам се към телефоните с копчета. Rock

MOTOROLA DEFY MB525 anroid 2.1. Еклерче без боза Smile /UnBRICKED ПФИИИИИУУУ /rooted with oneclick root
Цитирай

awsom50 написа:Моторола Defy е с нисък стандарт на водоустойчивост, те затова от моторола дори не го споменават.

Не само, че го споменават, но и фест направиха http://www.facebook.com/media/set/?set=a...498&type=1 много хора са го мокрили, както и на феста, проблема със слушалката не е от намокряне, а от това, че е мембраната на слушалката се къса вследствие на некачествени материали.

Linux KDE
Цитирай

Как пък да не е водоустойчив? Работя във фирма Х, в която се предлага споменатия смартфон. Ежедневно го демонстрирам на клиентите хвърляйки личното си Defy във аквариум с вода поне по 10 пъти на ден.

[box]| Phone: hTC Sensation 4G | Status: S-OFF| CID: 11111111 | HBOOT: 1.29.0000 | Radio: 11.24A.3504.31_М |
| ROM: ViperS 3.1.4 Sense 4+ | Kernel: 3.4.10-Sebastian FM 1.0.3 | Recovery: 4Ext 1.0.0.6 RC1| Анкер 1900|[/box]
Цитирай

Не съм казал, че не е водоустойчив, а че производителя не споменава стандарта на водоустойчивост. Това ако не е с цел да се застрахова...? На моят Самсунг примерно си пише, че е IP67. Имал съм и друг, който е IP54, пак го водят водоустойчив, но не можеш да го потапяш във вода, а издържа само на пръски.
Цитирай

край на спора :
http://www.motorola.com/staticfiles/Supp...bid=987654
страница 67 под "Copyright & trademarks" и по точно
"Product meets or exceeds IP67 standard for water and dust"
Цитирай

Здравейте ,да попитам някой от Варна ,давал ли го е на сервиз.Ако да къде и колко време е чакал. Четох ,че на гаранцията пише фирма Мобилзон ,там ли направо да го карам.И мойта слушалка замина ,мислех си че след 10 месеца употреба ще се размине ,ама не :angry: .Благодаря ви за отговорите предварително. :cheers:
Цитирай

kirilbg написа:Здравейте ,да попитам някой от Варна ,давал ли го е на сервиз.Ако да къде и колко време е чакал. Четох ,че на гаранцията пише фирма Мобилзон ,там ли направо да го карам.И мойта слушалка замина ,мислех си че след 10 месеца употреба ще се размине ,ама не :angry: .Благодаря ви за отговорите предварително. :cheers:

Аз го взех от виваком и там го занесох ! Бавиха ми го около 20 дни и след седмица пак почна да шуми спикера и като знам какви са бързаци и колко ще стоя пак без мотото не мога да се наканя да го дам за ремонт пак !

Sony Xperia Z1 Compact
Цитирай

Зничи всички които не сме "пострадали" ,ще постарадаме Smile))

Samsung Xcover 3 ///4.4.4
Motorola Defy /// 2.3.5 Liquidarc2.0
htc Tattoo /// 2.3.7
Цитирай

Ами май май ! Не го пожелавам на никой но щом си е фабричен дефект ....

Sony Xperia Z1 Compact
Цитирай

Незнам но ми прави впечатление,че на средно ниво на звука във слушалката толкова силно се чува че все едно е на високоговорител на 10% от волумето,даже като е тихо и хора които стоят до мен докато говоря,чуват отсрещният.Неискам да си мисля какво ще е ако увелича докрай,после как няма да изгарят слушалките...Според мен дружте си ги на средно ниво - НАЙ-МНОГО и пак казвам за мен е малко силно... :listen:

Samsung Xcover 3 ///4.4.4
Motorola Defy /// 2.3.5 Liquidarc2.0
htc Tattoo /// 2.3.7
Цитирай

Снощи си взех телефона от ремонт. Както писах не съм го носил във Виваком, а в друг сервиз. Човека ми го оправи за 3 дни и е сложил слушалка от Sony Ericsson, защото оригинални се намират доста трудно.
Проблема на тази слушалка е че звука е по-слаб. Преди го усилвах до средата, а сега е почти до края.

Honor Play


Цитирай

SFisher написа:Снощи си взех телефона от ремонт. Както писах не съм го носил във Виваком, а в друг сервиз. Човека ми го оправи за 3 дни и е сложил слушалка от Sony Ericsson, защото оригинални се намират доста трудно.
Проблема на тази слушалка е че звука е по-слаб. Преди го усилвах до средата, а сега е почти до края.
Smile Само да попитам,как определяш силата на звука.Достатъчна ли е на :listen: шумно място?Дали е запазена водоустойчивоста ,която се надяваме ,че има телефона.Някъде четох ,че от Сони Ериксон е най подходяща слушалката.Като цяло доволен ли си от ремонта.Поздрави!

iPhone 6
Цитирай

За звука писах, че вече го държа на 2 степени преди края. Със сменената оригинална беше до средата. На шумно място още не съм пробвал, но предполагам, че положението няма да е особено добро.
От ремонта иначе съм доволен. Телефона няма луфтове и не скърца Smile . За водоустойчивостта нищо не мога да кажа, защото никога не съм го мокрил.

Honor Play


Цитирай

По-добре,че не са ти сложили оригинална да ти кажа чесно,защото пак щеше да даде фира най-вероятно.Просто слушалките явно са слаби за крайното стъпало което дава звукът към слушалката.Мойта я държа вече намалена докрай,защото като е тихо и някой стои в близост до мен,чува ясно какво ми говорят отсреща а това ме дразни =(

Samsung Xcover 3 ///4.4.4
Motorola Defy /// 2.3.5 Liquidarc2.0
htc Tattoo /// 2.3.7
Цитирай

Здравейте,моята слушалка, никога не е била усилвана повече от половината на скалата.Въпреки това спря миналия месец. =( Сега от време на време гъгне ,но за малко, и после работи добре.Като цяло съм доволен от машинката Dance

iPhone 6
Цитирай

Значи всички ще минем през село както се казва Big Grin .Всеки ще изживее "ало чуваш ли ме....алоооо" :rofl: Дано поне при новия дефи са отсранили проблема :thumbup:

Samsung Xcover 3 ///4.4.4
Motorola Defy /// 2.3.5 Liquidarc2.0
htc Tattoo /// 2.3.7
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)