Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ПРОБЛЕМ СЪС СЛУШАЛКАТА

И аз здадох багажа,момчета :capitulation: Big Grin Понеделник пращам за София,за 24лв казаха че ще е добре..да се надяваме.

Motorola Defy--> Motorola Atrix-->Motorola Defy/Nexus
Цитирай
Аксесоари

Май само аз държа фронта... :power: корава машина се оказа дъртия ми Дефи :tease:

Samsung Xcover 3 ///4.4.4
Motorola Defy /// 2.3.5 Liquidarc2.0
htc Tattoo /// 2.3.7
Цитирай

Слагай 2.3 не му се чуди, работи 30 пъти по-добре, кой държи фронта не му мисли :cheers:

Linux KDE
Цитирай

Здравейте, преди повече от месец ми се беше развалила слушалката, телефона бе купен на 31.01.11 преди 20 дена го оставих на ремонт и днес дойде и слушалката работи нормално, преди да го пратя бях с друг ром и с норвежкия SBF файл, и само трябваше да флашна оригиналното сбф за на нашия район и не разбраха, че съм пипал телефона, телефона изглежда е сглобен добре и няма луфтове или поне не забелязах, сега слушалката изглежда различна, преди имаше мрежа или нещо от сорта която покриваше металните части, но сега се виждат и поради тази причина смятам вече да него доближавам до вода въпреки, че ми е кофти за това, че все пак се води водоустойчив, но не искам да поемам риска, просто няма да издържа още един месец без него!!!

Motorola Defy OC@1Ghz@vsel54 Smile
Цитирай

Замислям се сериозно за покупка втора ръка на Дефи, съответно без гаранция, моля кажете след ремонта на слушалката запазва ли се херметичността на апарата!

Google NEXUS S (23) 4.3.1 JB - CM 10.2 / SE X8 (W) E15i 2.1
Win XP;7 / Mac OS lion
Цитирай

При мен да! И то при дълбочини над 1.5 метра. /снимах в басейн и го изтървах/, но има хора който се оплакват, че не е.

Xiaomi Mi6
Цитирай

П0-рано в темата, колега беше споменал, че преди ремонта говорителя е бил скрит от мрежичка, а след това са се виждали метални части. При твоят имали я все още мрежата?

Google NEXUS S (23) 4.3.1 JB - CM 10.2 / SE X8 (W) E15i 2.1
Win XP;7 / Mac OS lion
Цитирай

Абе къде ги видяхте тези мрежички бре :confused: моя има нещо като пластина,която предполагам играе ролята на мембрана,но мрежичка със сигурност няма :thumbup:
Цитат:Слагай 2.3 не му се чуди, работи 30 пъти по-добре, кой държи фронта не му мисли storstark
Събота и неделя като имам повече време ще помъча да се преборя със това флашване,че като си спомням какво псуване беше докато се науча да инсталирам Гармина на старата ми Н82...големи мъки бяха.
Реших се да го сменя този ром най-вече защото на определени места ми се струва че бави прекалено много,примерно в Data manager като влизам го чакам някой път към 5 сек което не е нормално,някога влиза мигновенно и в галерия последно време много се бави. Offtopic

Samsung Xcover 3 ///4.4.4
Motorola Defy /// 2.3.5 Liquidarc2.0
htc Tattoo /// 2.3.7
Цитирай

Колеги Cry моя и той сдаде багажа,слушалката се предаде изведнъж,без да жужи или нещо подобно.Таман си мислех че излъгах дявола ама к*р.Дайте съвет къде в Бургас има свестен сервиз да я сменят че не ми се дава на кой да е.Мислех да го закарам в офис на Виваком да го пратят в техен сервиз че поне там са правили такива и знаят как се прави цялата процедура.В колкото сервиза го закарах никъде не са отваряли такъв,даже някъде не са и виждали такъв и не ми се ще да го оставям в такива сервизи.Иначе телефона не е копуван от БГ и гаранцията не важи.
Някой беше казал че сам си я е сменил и даже се замислих дали аз да не си я сменя,само да си купя слушалката,поне знам как е отварян как е сглобен и т.н.

Samsung Xcover 3 ///4.4.4
Motorola Defy /// 2.3.5 Liquidarc2.0
htc Tattoo /// 2.3.7
Цитирай

Някой може ли да сподели ,дали същия проблем се наблюдава и при DEFY + ,или
нещата там вече са оправени ?

Мерси предварително.
Цитирай

Никой ли незнае свестен сервиз в Бургас бре :confused:

Samsung Xcover 3 ///4.4.4
Motorola Defy /// 2.3.5 Liquidarc2.0
htc Tattoo /// 2.3.7
Цитирай

Абе ,май не зная сервиз, Crazy ама моя заминава за втори път на сервиз :angry: .Бръжди,ама яко.Не мога да чуя какво ми казват.Не знам дали ще се съгласят да го приемат за ремонт,след като се чува :listen: ,но нищо не мога да разбера :mad: ,като ми говорят.Ще видим :confused: .

iPhone 6
Цитирай

Ае стига бре,след смяна на слушалка пак да се прецака това не съм го чувал...Да не са сложили пак оригинална слушалка?Аз изричко казах да не е оригинална :listen:

Samsung Xcover 3 ///4.4.4
Motorola Defy /// 2.3.5 Liquidarc2.0
htc Tattoo /// 2.3.7
Цитирай

И аз се надявах, да не го чувам ,но :confused: .Сега се чува когато звъня ,но не се разбира какво ти говорят(не е така през цялото време).Пращене и бръждене или не знам как да го нарека е през половината разговор.Но при силно натискане на задния капак се променя звука в слушалката и става по разбрано.Пратих го в сервиза и сега ще чакам :coffee:.Ако не измислят някакво оправдание да откажат гаранцията ,се надявам да е за последно на сервиз Smile .

iPhone 6
Цитирай

Мойта е готова! Ремонта е бил безупречен,няма никакви следи че е бил разглобяван,даже и по болтовете не си личи и слушалката е сложена грамотно както си му е редът ,защото е малко по различно от останалите телефони-тази се лепи за самото стъкло,защото ако не се залепи и не се постави както трябва според мен няма да е водоустойчива.Ето клип как става http://www.youtube.com/watch?v=HjcetJ48EvY :listen: Звукът сега през слушалката е по силен даже и от преди и е кристално чист :listen:

Samsung Xcover 3 ///4.4.4
Motorola Defy /// 2.3.5 Liquidarc2.0
htc Tattoo /// 2.3.7
Цитирай

@Gencho_izgrev
Сподели къде го ремонтира и колко ти коства ремонта (ако не е бил гаранционен) .

Motorola DEFY MB525.->Samsung Galaxy SII i9100->Мotorola RAZR XT910->LG 4x HD p880->LG G2 D802->LG G3 D855
Цитирай

Оставих го в един сервиз в Бургас в който бачка един горе долу познат и изрично му казах да стане като хората иначе няма смисъл да го оставям.Обикалях няколко сервиза и доста време се чудих но накрая се реших.
За ремонта навсякъде ми казваха 25 лв явно е някакъв стандарт,незнам...Моторолката е взета от Германия и гаранцията не важи тук. :cheers:

Samsung Xcover 3 ///4.4.4
Motorola Defy /// 2.3.5 Liquidarc2.0
htc Tattoo /// 2.3.7
Цитирай

droidjo7 написа:здравей
аз имах проблем със слушалката ,когато реших да го пробвам водоустойчивостта
на телефона и го взех със мен в банята , всичко изглеждаше ок (изкъпах го слушах музика), но като излязох и реших да проведа разговор остана неприятно изненадан че слушалката е с толкава слаб сигнал че почти нищо не се чуваше и разбираше какво се говори.
викам работа е ясна че отива на сервиз , но като мина известно време (няколко часа) и пускам skypeto да говоря по него и слушалката си работеше като преди , след това звъня за да вида при разговор по ГСМ мрежата как е работата и там е ок.
оттогава насам (да не казвам голяма дума) не е правил проблем.

При мене абсолютно същото се получи вчера, а преди това като съм го къпал нямаше проблем. Ще го пробвам пак тия дни, да видя дали ще се получи пак така и дали ще се оправи с почукване отгоре, както е писано назад в темата.

Motorola Defy+ --->Sony Xperia Z1 Compact
Цитирай

Спокойно, мОмци! Това с глъхненето е абсолютно нормално - случва ми се винаги, когато го пусна във вода. Това е така, понеже задържа, макар и малко вода върху говорителчето и тази капка пречи на мембраната да трепти, както и на звуковата вълна да се движи (звуковите вълни се движат много по-трудно и бавно във вода, отколкото във въздушна среда). Като изсъхне, което отнема поне 20 минути, всичко си идва на мястото. Първия път, когато ми се случи, си помислих, че и моята слушалка се е прецакала, но не това е случаят тук.

[box]| Phone: hTC Sensation 4G | Status: S-OFF| CID: 11111111 | HBOOT: 1.29.0000 | Radio: 11.24A.3504.31_М |
| ROM: ViperS 3.1.4 Sense 4+ | Kernel: 3.4.10-Sebastian FM 1.0.3 | Recovery: 4Ext 1.0.0.6 RC1| Анкер 1900|[/box]
Цитирай

Auris 1.6 vvt-i написа:Спокойно, мОмци! Това с глъхненето е абсолютно нормално - случва ми се винаги, когато го пусна във вода. Това е така, понеже задържа, макар и малко вода върху говорителчето и тази капка пречи на мембраната да трепти, както и на звуковата вълна да се движи (звуковите вълни се движат много по-трудно и бавно във вода, отколкото във въздушна среда). Като изсъхне, което отнема поне 20 минути, всичко си идва на мястото. Първия път, когато ми се случи, си помислих, че и моята слушалка се е прецакала, но не това е случаят тук.
btw, сега като се сетя и стария ми телефон правеше така без да е водоустойчив - като говоря с мокра глава и няколко часа до ден след това или много тихо се чуваше слушалката
но все пак би трябвало да няма такива проблеми като се води водоустойчив...

Motorola Defy+ --->Sony Xperia Z1 Compact
Цитирай

Dance Взех си телефона от втори ремонт.Върнаха ми го без Микро СД картата.Бях сложил от нокията 8 GB.Обаче пък как се чувааа,направо като нов.Което пак ме притеснява,защото може да са сложили оригинален говорител от Моторола. Cry Винаги мога да очаквам пак да спре CryНе знам картата дали има как да си я търся,или направо да отивам на магазина за нова.Телефона е гаранционен във ВИВАКОМ. Smile

iPhone 6
Цитирай

Абе човек как ще си оставиш магарето в калта :confused: :facepalm:
Иначе имаш ли като моят проблем-при набиране на някой дисплея гасне преди да го сложиш на ухото...? :wall:

Samsung Xcover 3 ///4.4.4
Motorola Defy /// 2.3.5 Liquidarc2.0
htc Tattoo /// 2.3.7
Цитирай

Айде и моя ще ходи на ремонт. След слушане на малко музика със слушалки снощи, днес говоря само на високоговорител... Кофти.

Motorola Defy - LiquidArc Gingerbread V2.0 - ICS CM9
Цитирай

Всеки минава по реда си колега...Дано поне ти го ремонтират кадърно :thumbup:

Samsung Xcover 3 ///4.4.4
Motorola Defy /// 2.3.5 Liquidarc2.0
htc Tattoo /// 2.3.7
Цитирай

Здравейте.Ставам мразещ Моторола :mad: .Телефона пак е за ремонт :facepalm: .За 4-ти път и 3-ти за говорител.Гъгне и не се разбира какво ми казват.Когато натисна задния капак се оправя,понякога напълно.Не знам дали съм такъв карък или Мотото не струва.

iPhone 6
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)