Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ПРОБЛЕМ СЪС СЛУШАЛКАТА

Не си ли в гаранция още?

[box]| Phone: hTC Sensation 4G | Status: S-OFF| CID: 11111111 | HBOOT: 1.29.0000 | Radio: 11.24A.3504.31_М |
| ROM: ViperS 3.1.4 Sense 4+ | Kernel: 3.4.10-Sebastian FM 1.0.3 | Recovery: 4Ext 1.0.0.6 RC1| Анкер 1900|[/box]
Цитирай
Аксесоари

В гаранция е още 6 месеца.Гаранцията не става за говорене Big Grin и за ровене в нета Tooth (малее колко съм остроумен).Досега стоя по сервизи 2 месеца. Доволно бързо го отремонтираха и трите пъти,ама през това време съм с една Нокия без половината номера вътре :wall:

iPhone 6
Цитирай

Да не те отчайвам, ама си си карък :/

Motorola Defy--> Motorola Atrix-->Motorola Defy/Nexus
Цитирай

Че съм карък съм го установил отдавна.Лошото за мен е ,че в понеделник пак съм без МОТОТО.И така май ще е безкрай :unknw: .Ще си отчакам пак :coffee:

iPhone 6
Цитирай

Здравейте .Днес ми пристигна Мотото от ремонт Big Grin .Интересното е ,че не са нанесли в гаранционната карта,че е бил в сервиз.Не ми е ясно какво печелят от това ,но ме озадачи :unknw: .Иначе са го бутали нещо и сега се ,чува страшно силно при разговор.В общи линии ми писна вече,четири пъти на сервиз(и това ако е свястна техника) :facepalm:

iPhone 6
Цитирай

До колкото знам ако 3 пъти е в сервиз за едно и също нещо се заменя с нов или ти връщат парите !
Цитирай

Аз като се прецака за втори път слушалката въобще не се занимавах със скапания сервиз на виваком. Занесох телефона в друг сервиз в града и ми смениха слушалката за два дни са такава от Сони Ериксон. Досега няма проблем. Хич не ми пука за гаранцията като не могат да го оправят.

Honor Play


Цитирай

daskala1983 написа:До колкото знам ако 3 пъти е в сервиз за едно и също нещо се заменя с нов или ти връщат парите !

Smile Интересувах се в К.З.П. Отговориха ми ,че няма такова нещо .И 10 пъти да се повреди не са длъжни да го заменят.Само ако не могат да го оправят в 30 дневен срок, тогава са длъжни да го сменят. :unknw:

iPhone 6
Цитирай

Имам нужда от помощ... Взех на жена си Defy със зелена леща, но слушалката не работи. Поръчах от ebay, но вече почти месец я няма, а аз започвам да губя търпение... Моля дайте идея откъде да намеря слушалка в България, за да може жена ми да използва телефона.... :wall:

[box]| Phone: hTC Sensation 4G | Status: S-OFF| CID: 11111111 | HBOOT: 1.29.0000 | Radio: 11.24A.3504.31_М |
| ROM: ViperS 3.1.4 Sense 4+ | Kernel: 3.4.10-Sebastian FM 1.0.3 | Recovery: 4Ext 1.0.0.6 RC1| Анкер 1900|[/box]
Цитирай

Оказа се трудна задача (бих казал почти невъзможна) да се намери слушалка в БГ, съответно сега съм се запасил с 4! Devil Ако има някой зорлия, дето вече не е в гаранция, да се обажда. Big Grin

[box]| Phone: hTC Sensation 4G | Status: S-OFF| CID: 11111111 | HBOOT: 1.29.0000 | Radio: 11.24A.3504.31_М |
| ROM: ViperS 3.1.4 Sense 4+ | Kernel: 3.4.10-Sebastian FM 1.0.3 | Recovery: 4Ext 1.0.0.6 RC1| Анкер 1900|[/box]
Цитирай

Здравейте Колеги Big Grin .Прецака ми се говорителя за четвърти път.Общо в сервиз за 5-ти път.Ай сега някой да ми каже ,че Motorola DEFY e (defy) Tooth Отказвам се от тази марка ЗАВИНАГИ. :wall: Извинявам се за спама Sad

iPhone 6
Цитирай

Колеги, този проблем със слушалката, само при DEFY ли го има, или и при DEFY + също? Питам, защото обмислям като вариант да си взема Motorola Defy + евентуално.

SGS10
Цитирай

baraev написа:Колеги, този проблем със слушалката, само при DEFY ли го има, или и при DEFY + също? Питам, защото обмислям като вариант да си взема Motorola Defy + евентуално.
Само при Defy.
Аз съм с Defy+ от близо година и нямам никакви оплаквания, а освен всичко друго и си мокря телефона редовно

Motorola Defy+ --->Sony Xperia Z1 Compact
Цитирай

Колеги,

сполетян съм от същия проблем с говорителя, за който се говори в темата.
Тъй като гаранцията на телефона нямам представа къде точно е и дали все още важи (нямам спомен кога точно го взех, но със сигурност е преди повече от година, от Технополис), някой може ли да сподели сервиз в София, в който биха могли да отстранят проблема?
Мернах на няколко места из темата Омниаком като име на фирма, но за съжаление единственото, което успях да намеря в нета за нея, беше споменаването на фирмата в goldenpages - като адрес там е даден кв. Младост 1, бл. 12 - там ли е?
Има ли друг сервиз, в който биха могли да сменят говорителчето?

Предварително благодаря на отвозовалите се и извинете, че изравям тази стара тема.
Поздрави
Цитирай

Здравейте, моята слушалка също започва да отказва бихте ли ми препоръчали сервиз във които да го ремонтират. Благодаря предварително.
Цитирай

atanas142 написа:Здравейте, моята слушалка също започва да отказва бихте ли ми препоръчали сервиз във които да го ремонтират. Благодаря предварително.
От къде си?

Motorola Defy--> Motorola Atrix-->Motorola Defy/Nexus
Цитирай

ААААми пише ,че е от Пловдив. Angel

iPhone 6
Цитирай

Когато съм писал мнението, не го пишеше.
Аурис, ти си човека, опътвай го Lol

Motorola Defy--> Motorola Atrix-->Motorola Defy/Nexus
Цитирай

Еми аз му писах, че имам слушалки, ако иска да заповяда. Smile Вече двама души от форума се възползваха да си получат телефоните с работещи слушалки след половин час, а не след 1 месец! Big Grin

Още повече пък, че като е от Пловдив няма да плаща и доставка... Smile

[box]| Phone: hTC Sensation 4G | Status: S-OFF| CID: 11111111 | HBOOT: 1.29.0000 | Radio: 11.24A.3504.31_М |
| ROM: ViperS 3.1.4 Sense 4+ | Kernel: 3.4.10-Sebastian FM 1.0.3 | Recovery: 4Ext 1.0.0.6 RC1| Анкер 1900|[/box]
Цитирай

Колегата вече е с нова слушалка... :thumbup: :cheers:

[box]| Phone: hTC Sensation 4G | Status: S-OFF| CID: 11111111 | HBOOT: 1.29.0000 | Radio: 11.24A.3504.31_М |
| ROM: ViperS 3.1.4 Sense 4+ | Kernel: 3.4.10-Sebastian FM 1.0.3 | Recovery: 4Ext 1.0.0.6 RC1| Анкер 1900|[/box]
Цитирай

Auris 1.6 vvt-i написа:Колегата вече е с нова слушалка... :thumbup: :cheers:

Колега имаш ли една слушакла и за мен,тъй като моята взе да отказва и трябва да натисна силно около нея за да проработи и ми се иска да сложа нова.Пиши на ЛС за цена
Цитирай

yordan4002 написа:
Auris 1.6 vvt-i написа:Колегата вече е с нова слушалка... :thumbup: :cheers:

Колега имаш ли една слушакла и за мен,тъй като моята взе да отказва и трябва да натисна силно около нея за да проработи и ми се иска да сложа нова.Пиши на ЛС за цена
Имам, да. Smile Звънни на 0897 911 325 да се разберем. :thumbup:

[box]| Phone: hTC Sensation 4G | Status: S-OFF| CID: 11111111 | HBOOT: 1.29.0000 | Radio: 11.24A.3504.31_М |
| ROM: ViperS 3.1.4 Sense 4+ | Kernel: 3.4.10-Sebastian FM 1.0.3 | Recovery: 4Ext 1.0.0.6 RC1| Анкер 1900|[/box]
Цитирай

:cheers: Получих нова партида слушалки, така че ако някой закъса, да звъни на горепосочения телефон или да пише ЛС.

[box]| Phone: hTC Sensation 4G | Status: S-OFF| CID: 11111111 | HBOOT: 1.29.0000 | Radio: 11.24A.3504.31_М |
| ROM: ViperS 3.1.4 Sense 4+ | Kernel: 3.4.10-Sebastian FM 1.0.3 | Recovery: 4Ext 1.0.0.6 RC1| Анкер 1900|[/box]
Цитирай

Здравейте колеги,
Реших да пиша тук вместо да пълня форума с нови теми и така, както се досещате и моя проблем е с аудиото.
Телефона е Дефи + забърсан с 300 от Технополис Big Grin
Четох доста но никъде не се споменава нещо за подобен проблем, та телефона като цяло си работи с изключение на моторолския плеър за музика.
И тук става интересно пускаш си песньовка слушаш 2 минути и плеъра гасне, гледах и рових в настройките но без резултат.Естествено като всеки начинаещ със Андрей ОС реших да пробвам с външен плеър и си рекох че моторолският се е скапал, качих аз едно уинампче и си викам тежичко е ама поне ще свири, да ама не както казваше един журналист от близкото минало.
И така поледва фактрои ресет - настройки на ново - синхронизация с акаунта и...о шит!
Плеъра отново свири 2 минути, мисля си "тва ще да е някоя малоумна настройка", пак ресет,нов акаунт,синхронизации ,ала-бала и вече спокоен че "излъгах машината явно придобила изкуствен интелект" си пускам музичка...греда... Huh
Почувствах се като малоумник, мислех от какво може да е и нищо не ми идва наум, тая ситуация се повтаря винаги щом си пусна музика и си локна екрана, угасне ли екрана и плеъра спира.
Та ени айдиас какво по дяволите става?
Честно казано понеже имам наблюдение над "официалният сервиз" хич не ми се иска и да минавам покрай него камоли да оставя телефона.
Ако е хрдуерен проблем не би ли следвало да не може да чуваш през слушаките и през говорителчето, а такова нещо няма, говоря си и се чува ясно и силно без проблеми.
Ако е софтуерен проблема не би ли следвало външният плеър да си бачка нормално?
Имам и рейзър ХТ910 а при него няма никакви проблеми, лок-ънлок всякак си свири :confused:
Цитирай

Пробвай да си провериш mp3-ките... примерно с тази програмка:

Defy+; One X
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)