Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми и въпроси свързани с Xperia Neo

от настройки ....в менюто има опция....вече си светнат :thumbup: :cheers:

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
Аксесоари

Имаше в една тема постнат файла за ефект стар телевизор при заключване,но нещо не мога да я намеря.Може ли някои ако знае коя е темата да пусне линк.Благодаря.

Sony Ericsson Xperia Neo
Цитирай

някои ползвал ли е OTG на неото ?
купех си този кабел http://www.stantek.com/?i=60341
а на телефона съм със CM10 cm-10-20131127 и с кернела на колегата http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=2442265 10.1
ето и съдържанието ми да /system/lib/modules http://img28.imageshack.us/img28/3334/8w9m.png

но като вкарам флашка ntfs или fat32 никаква реакция :/ използвам програмката от маркета usb otg heiper за маутване

... или otg кабела не е много otg, а само преходник Smile

Максимално допустимия размер е 400 символа, разположени на максимум 2 реда
Цитирай

Здравейте.
На телефона пише че имам свободна около 100 MB Ram, но като тръгна да инсталирам приложение около 10 MB ми изписва че нямам достатъчно място в хранилището. Някакви идеи ???
Цитирай

Здравейте,
имам проблем с телефона. Преди около 1 час си пуснах блутута на телефона и от тогава ми се рестартира нон-стоп и не знам какво да направя. Извинявам се ако тук не е мястото но съм отчаян. :confused: :confused: :confused: :huh2:

Google NEXUS 5 Android 5.1.1 Lollipop
Цитирай

Свали му батерията за известно време ...
предполагам, че не си с отключен бл и не си с руут, така че, можеш да пробваш repair през pc companion или SEUS

Максимално допустимия размер е 400 символа, разположени на максимум 2 реда
Цитирай

Здравейте! Искам да питам понеже видях такова нещо наhuawei телефоните - имат гласово въвеждане на текст на facebook, viber и тн...може ли да се сложи и на Neo-то? Също ме интересува и за някакви теми да ми препоръчате които не изискват root и тн...Просто искам да си променя малко облика на иконките ако намеря нещо интересно Smile Мерси...
Цитирай

https://play.google.com/store/search?q=launcher&hl=bg

Максимално допустимия размер е 400 символа, разположени на максимум 2 реда
Цитирай

здравейте, телефона нещо се прецака след изпускане .. като отворя галерията не ми дава нищо сякаш е празна , а като вляза във файловият мениджър всичко си е там , какво е станало ?? същата работа е като свързах телефона с компютъра дава ми че сд картата е пълна, но всъщност като вляза в папките няма нищо.. и не само снимките ами и др папки и файлове ? как да го оправя това
Цитирай

Изчисти кеша на галерията.
Ако не стане, преинсталирай телефона.
Цитирай

GH0STFACE написа:Изчисти кеша на галерията.
Ако не стане, преинсталирай телефона.

от таск мениджъра прехвърлих снимките в общата папка на сд картата и излязоха свалих ги на комп, дадох му да изтрие вс от сд картата и върнах снимките и за сега е добре. Интересно ми е защо се получи ? Как от едно падане ше се преебе нещо в сд картата ?
Цитирай

Здравейте,
Един приятел има Xperia Neo, която работеше без проблеми няколко години. Преди няколко дни се рестартира и от тогава е в bootloop. Не знам дали мога да го флашна, защото не мога да активирам debugging, поради bootloop. Телефона е стоков, с 4.0.4. Моля за помощ Smile
Цитирай

Пускаш флаштуул и го флашваш...debugging не ти трябва

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Да, сетих се.. Флашна се успешно и работи. Благодаря все пак Smile
Цитирай

Здравейте! Да попитам преди още в началото като си бях взел телефона когато бях синхронизирал facebook с телефона и ако някой контакт в адресната книга не беше намерил по име точния човек от фейсбука поне като натиснех СВЪРЗВАНЕ НА КОНТАКТ ми даваше няколко варианта за хора от facebook + свързване с друг контакт от въпросната книга...Обаче сега вече го няма това но незнам кога точно е изчезнало и защо защото поне 2 години не я бях ползвал тази услуга...Как мога да я върна?
Цитирай

Стара версия на фейса си намери

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Здравейте. Neo V го флашнах с .42 версия на компилацията,след това го руутнах.
Но проблема е , че сега когато се опитам да дам ъпдейт през телефона до версия .62 започва и след известно време тел. се включва и ми изписва "Неуспешно инсталиране на новата версия на софтуера.Моля опитайте отново." Някакви идеи как да се справя с проблема?
Цитирай

Флашни си го с флаштуул

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Ок, флашнах с флаштуул , ама сега как да дам руут на версия .62?
Цитирай

pesho91 написа:Ок, флашнах с флаштуул , ама сега как да дам руут на версия .62?
Виж сега каква е схемата!Флашваш .42 и руутваш ,но без да триеш системни приложения и без да правиш модификации.Руутваш и инсталираш ОТА ъпдейта до .62,след което ще имаш руутнат .62.Другия вариант е да отключиш Bootloader-a ,да флашнеш .62 и да го руутнеш с някой къстъм кернел.
А третия най-лесен вариант е да използваш това https://www.androidbg.com/forum/topic615...en-bl.html Руутва успешно .62 без да се занимаваш с ота ъпдейти и т.н.Сетих се за този метод едва след като описах предишните методи Tooth

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай

Spellbound91 написа:
pesho91 написа:Ок, флашнах с флаштуул , ама сега как да дам руут на версия .62?
Виж сега каква е схемата!Флашваш .42 и руутваш ,но без да триеш системни приложения и без да правиш модификации.Руутваш и инсталираш ОТА ъпдейта до .62,след което ще имаш руутнат .62.Другия вариант е да отключиш Bootloader-a ,да флашнеш .62 и да го руутнеш с някой къстъм кернел.
А третия най-лесен вариант е да използваш това https://www.androidbg.com/forum/topic615...en-bl.html Руутва успешно .62 без да се занимаваш с ота ъпдейти и т.н.Сетих се за този метод едва след като описах предишните методи Tooth

Еее мерси много!
Този последния метод , който руутва директно .62 при мен нямаше никакъв ефект.

Първият метод проработи , но предните пъти грешката ми е била че трия и слагам приложения , а първо е трябвало да ъпдейтна.
Цитирай

pesho91 написа:
Spellbound91 написа:
pesho91 написа:Ок, флашнах с флаштуул , ама сега как да дам руут на версия .62?
Виж сега каква е схемата!Флашваш .42 и руутваш ,но без да триеш системни приложения и без да правиш модификации.Руутваш и инсталираш ОТА ъпдейта до .62,след което ще имаш руутнат .62.Другия вариант е да отключиш Bootloader-a ,да флашнеш .62 и да го руутнеш с някой къстъм кернел.
А третия най-лесен вариант е да използваш това https://www.androidbg.com/forum/topic615...en-bl.html Руутва успешно .62 без да се занимаваш с ота ъпдейти и т.н.Сетих се за този метод едва след като описах предишните методи Tooth

Еее мерси много!
Този последния метод , който руутва директно .62 при мен нямаше никакъв ефект.

Първият метод проработи , но предните пъти грешката ми е била че трия и слагам приложения , а първо е трябвало да ъпдейтна.
Мхм.Не е възможно,аз съм руутвал много пъти .62 със super one click.Нещо не си направил както трябва,но както и да е.Важното е,че си успял :thumbup:

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай

Да си провери adb драйвера и usb debugging.
Цитирай

И аз рутнах едно Neo 62 със същия метод,първия път не ми разпозна телефона и инсталирах PCCompanion заради драйвъра и втория път от вуле :thumbup: Китайската програма работи Rock

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

При отключен буутлоадер може ли да се repair или update през seus
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 3 гост(и)