Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[ROM][ICS][JB] MIUI V4 Android 4.1.2 - за GN i9250
#76

Ммммм да ,точно за нея. Tooth

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
Аксесоари
#77

MD5 Checksum: 89839ea7d2d3964ab42a2952b91f71b3 miuiandroid_maguro-2.8.31.zip (Galaxy Nexus GSM)
Download: http://files.miuiandroid.com/2.8.31/miui...2.8.31.zip - в наличност за изтегляне!

Rock :thumbup:
Цитирай
#78

Здравейте, след 2години на MIUI на htc desire и на Нексуса реших да сложа китайското чудо Smile. Съгласен съм другите колеги от форума, че малко лагва на моменти и малко прехълцва.
Също така точно като при преминаване от Фройо към Джинджърбред е доста постен от към настройки ама ще ги дочакаме.
Та за последния релийз 2.8.31 на някой да му излиза, че Updater-а не работи ?!?

П.С. към s01o - можеш ли малко да свиеш първия пост да сложиш поне инструкцията в "spoiler", много дълга всяка страница и половин час скролване само докато стигна до последния пост Smile

Xiaomi Mi4
Цитирай
#79

Защо не ми се упдеитва до 2.8.31 а си стои с версия 2.8.24 влизам в папка MIUI и давам Updater (зелената стрелка нагоре) и ми пише You already have the latest version installed

Alcatel one touch 302 ->Sony Ericsson T100 ->Sony Ericsson j100i ->Panasonic vs3 ->Samsung c3010->Samsung E1210M->Google Galaxy Nexus I9250 Android 4.3 Jelly Bean yakju build
Цитирай
#80

dani1t написа:Защо не ми се упдеитва до 2.8.31 а си стои с версия 2.8.24 влизам в папка MIUI и давам Updater (зелената стрелка нагоре) и ми пише You already have the latest version installed
http://miuiandroid.com/community/threads...ost-137140
Цитирай
#81

Има ъпдейт от петък Smile

Xiaomi Mi4
Цитирай
#82

Ем не е изненада, от последните 105 петъка май само в 2 нямаше.

[Изображение: zorvalth.jpg]
Цитирай
#83

колеги , здравейте

Моля за помощ , преди известно време си качих MIUI 2.8.17 и имам следните проблеми .

1) нямам вибрация при входящи повиквания в нормален режим , от настройките е зададено да има, но уви функцията поне при мен не функционира , със сток ром всичко беше ОК . при тих режим всичко е ОК
2) не ми ъпдейтва до последната версия на операционната система , така и не разбрах как става , давам на зелената стрелка но винаги изписва че съм с последна версия , което явно не отговаря на реалността
3) по какъв начин мога да усиля звука при звънене и силата на вибриране при входящи, евентуално някакъв овърклок на процесора , в сток рома няма такива настройки , надявах се с този къстъм ром да ги получа . особено важно ми е силата на звука при звънене .

благодаря предварително , и се извинянвам ако някъде е обсъждано . ще се радвам на малко по подробно обяснение , а не просто линк на английски (слаб ми е ) . мисля ще бъде полезно и за други по-земни потребители . лека вечер
Цитирай
#84

Оказа се , че от както съм с този ром не мога да пращам СМС-и. Confusedtupid: :confused:
Някой има ли подобен проблем ?

Samsung Galaxy S23
Galaxy Watch 4 Classic
Цитирай
#85

seemore написа:Оказа се , че от както съм с този ром не мога да пращам СМС-и. Confusedtupid: :confused:
Някой има ли подобен проблем ?

Поради някаква причина нямаш SMS centre number !?! :unknw:

Направи следното ако си на VIVACOM !!!

Отваряш SMS > ляв софтуерен бутон > Settings > Advanced -> и най долу намери къде е: SMS Centre number !
Тапваш на него и в полето (ако е празно или има нещо друго) въведи:

0791538987003033

[Изображение: zk1JW.png]
Цитирай
#86

Ето го и новия Локскрийн!

http://en.miui.com/thread-131-1-1.html Rock
Цитирай
#87

Ще го пробвам след някои и друг денSmile Чудя се дали стандартните приложения си работят за него? И също така, като е правен за доста по-сериозни телефони с огромни параметри, няма ли да преизпържи по някакъв начин нашияSmile?

Samsung Galaxy Nexus i9250  [ROM][JB][4.2.1][Maguro] MiNCO v6 (Minooch + Franco)  rooted.
Цитирай
#88

Абе пробвах го,обаче имам някакъв много гаден лаг на lockscreen-a...Като го отключа всичко е наред ама на lockscreen лагва ужасно :/
При вас така ли е?

Galaxy Nexus Silver 4.3.1 & LG Nexus 4 Black 4.3.1 & iPod Touch Tongue
Цитирай
#89

Turbo написа:Абе пробвах го,обаче имам някакъв много гаден лаг на lockscreen-a...Като го отключа всичко е наред ама на lockscreen лагва ужасно :/
При вас така ли е?
Коя версия си сложил?!
При мен на 2.9.17 няма лаг! В предната версия имаше!
Цитирай
#90

2,9,17!!!Тия пичове вадят юпдейти през 2-3 дни! Да не е 2,9,14?
Или може би отстраняват бъгове!
Може и да го пробвам това MIUI

Note 4 SM-910C Rooted, Erobot v.x 6.0.1 ROM.....
NVidia Shield TV
MiBox Pro Enhanced Edition
MiPad 64GB white
Цитирай
#91

PeterP написа:2,9,17!!!Тия пичове вадят юпдейти през 2-3 дни! Да не е 2,9,14?
Или може би отстраняват бъгове!
Може и да го пробвам това MIUI
Е прочети поне целия 1-ви пост на темата де!
Писал съм, кога излизат ъпдейти!

П.С: Така де! Моя грешка, в последната цифра - х.х.14 Smile
Цитирай
#92

Прочел съм го и с интерес следя MIUI, беше 2,9,7 после 2,9,14 и сега просто наистина се учудих, предполагайки, че нещо са рипортнали серия бъгове, за да извадят нова версия в понеделника.

Иначе знам за петъците! :cheers:

Между другото виж и това:
http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=1772970

Поздрави!

Note 4 SM-910C Rooted, Erobot v.x 6.0.1 ROM.....
NVidia Shield TV
MiBox Pro Enhanced Edition
MiPad 64GB white
Цитирай
#93

PeterP написа:Прочел съм го и с интерес следя MIUI, беше 2,9,7 после 2,9,14 и сега просто наистина се учудих, предполагайки, че нещо са рипортнали серия бъгове, за да извадят нова версия в понеделника.

Иначе знам за петъците! :cheers:

Между другото виж и това:
http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=1772970

Поздрави!

Хъх! Това съм го пропуснал! :|

Благодаря за инфото. След малко ще го изтествам на един друг SGN, че моя съм го покъстъмайзнал доста и не ми се занимава, наново да правя/донастройвам всичко след MIUI backup-a!

Интересно звучи/изглежда, но има едно пасажченценце в инфото на пича дето го прави, дето ме притеснява!
Написал е, че един вид разбираш ли няма много много да се занимава да го ъпдейтва, защото и той си го е направил кат за него си! То не че има какво толкоз да се ъпдейтва де, но ще е хубаво да е в крак с петъчните промени!

Благодаря още веднъж за инфото!
Ако нямаш нишо против ще го добавя към 1-ви пост!?
Цитирай
#94

Ти пък-разбира се!
Сподели после инфо как се държи Нескуса! :thumbup:

Note 4 SM-910C Rooted, Erobot v.x 6.0.1 ROM.....
NVidia Shield TV
MiBox Pro Enhanced Edition
MiPad 64GB white
Цитирай
#95

Ами до този момент си играя с него! Да ви кажа - няма нещо по-особенно добавено, освен нещата, които е писал човека!

В меню Settings има "LED" за настройка на светлинката под софтуерните бутони, дето си го имаше и в старите версии на MIUI, в какъв цвят да свети в случаите на получени SMS, E-Mail, етц.

Има екстендед пауър меню и още една-две дребни екстри! Това е!
Като цяло не виждам смисъл да се преминава на него от стандартното miuiandroid-maguro - ако не е належащо! Smile

Работи по-същия начин, както и miuiandroid !!!
Цитирай
#96

Бях с предишната версия от миналата седмица.. тая седмица не съм го пробвал.. може като излезе тоя петък пак да го кача да вида дали е оправен лага Tongue

Galaxy Nexus Silver 4.3.1 & LG Nexus 4 Black 4.3.1 & iPod Touch Tongue
Цитирай
#97

Сложих го последното miui и ми се струва,че откакто го пуснаха с желето няма никакви подобрения до сега.Като ми звънят екрана светва,а мелодията почва да свири след десетина секунди...Да не говорим,че не ще да вибрира. :facepalm:
Цитирай
#98

Петък е! https://www.androidbg.com/forum/post614984.html#p614984 - новото MIUI пътува! :bow: Lock
Цитирай
#99

Лага от lockscreen-a почти е изчезнал Smile Вече почти не се усеща :thumbup:

Galaxy Nexus Silver 4.3.1 & LG Nexus 4 Black 4.3.1 & iPod Touch Tongue
Цитирай

Turbo написа:Лага от lockscreen-a почти е изчезнал Smile Вече почти не се усеща :thumbup:
Мдам! Надявам се още 2-3 рилийза и да са изчистени всички основни бъгове!
Още повече, че се задава на хоризонта: source 4.1.1_r6
:thumbup: :coffee:
Във втори пост всеки петък гледам да поствам чейджлога! и подчертавам интересните редове с изчистени бъгове и добавени екстри в червен цвят! :thumbup:

П.С:
Тоновете на клавиатурата ме кефят яко! Smile - много е зарибяващо да си цъкам! Малко са слабички, като сила на звука - но ще се разровя за решение! http://www.youtube.com/watch?v=4sJkohwdT...r_embedded
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)