Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[ROM][ICS][JB] MIUI V4 Android 4.1.2 - за GN i9250

dp4u4umi6ev написа:Значи има стабилна и седмична версия ,явно ти си свалил ''стабилната'' 2.12.21 тоест 21.12.2012 ,а последната седмична е 3.1.11 11.01.2013.

Значи аз свалих тази 3.1.11, и при нея не работи локскриина ( няма го никакъв, просто като се натисне копчето и нищо).
НО големия проблем беше, че никой не може да ти звънне. Като ти звъннат човека отсреща чува сигнал заето, а ти нищо не виждаш че някой те е търсил. Това се получава след 3 инсталации на чисто.

Mi 11 Lite 5G
Цитирай
Аксесоари

Значи да слагам само стабилните версии да не бързам с бета версии защото имат бъгове.
Цитирай

Нова версия на MIUIWeather/BurgerZ сега с много настройки и възможност за премахване от нотификейшъна:
3.1.8
ПС:Ако не заработи изтриите всичко от data/data/com.miui.providers.weather/database

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай

dp4u4umi6ev написа:Нова версия на MIUIWeather/BurgerZ сега с много настройки и възможност за премахване от нотификейшъна:
3.1.8
ПС:Ако не заработи изтриите всичко от data/data/com.miui.providers.weather/database

При мен работи без проблеми.
Цитирай

Очаквам(е) от братушките нов уйджет/часовник ,който работи с MIUIWeather (този дето съм качил по-горе).Лично аз съм впечатлен:
[video]http://www.youtube.com/watch?v=1lbIAik3D...e=youtu.be[/video]

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай

Ето го и него ,анимираното часовниче:
[Изображение: Screenshot_2013-01-23-21-37-19.png]

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай

немога да инстална миуи 3.1.25......ДАВА МИ ДРОИД С чЕРВЕН ТРИЪГЪЛНИК... сега сам с CM 10.1.... ниакакви идеи

LG G3 16GB Titanium Grey 
Цитирай

На мен този проблем ми го дава като си върна някой custom ROM към стоков с Odin ..... демек, че нямам ClockWork Mode .. който се инсталва от Gnexus toolkita 6-тата опция ..Smile

Samsung Galaxy Nexus [] Android: 4.2.2 [] ROM: Stock (root)  16GB
Samsung Galaxy S7 Edge [] Android: 6.0.1 [] ROM: Stock 32GB
Цитирай

aми инсталнх CWM от тулкита .......флашвам CM РОМА ПЪК МИУИ НЕ СТАВА ..... :angry:

LG G3 16GB Titanium Grey 
Цитирай

Nexus S EZ написа:немога да инстална миуи 3.1.25......ДАВА МИ ДРОИД С чЕРВЕН ТРИЪГЪЛНИК... сега сам с CM 10.1.... ниакакви идеи

Направи формат на system/date/cache

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай

флашнах на нво рекаварито и ще дам и форматите да видим какво ще стане

LG G3 16GB Titanium Grey 
Цитирай

пак не става :wall: ерор 7 някакви идеи....

LG G3 16GB Titanium Grey 
Цитирай

Виж първия пост,там има в червено как се инсталира рома.Следвай стъпките трябва да се получи.

[h]Samsung Galaxy Nexus-MIUI ROM[/h]
Цитирай

правя всичко както е описано но не става и не става.....на ново флашнах рековъри после викам да не е че сам с Android 4.2.1 сложих CM9, ППАКСЕ ПРОБВАХ ДА ФЛАшНА МИУИ И НЕ СТАВА И НЕ СТАВА Lol И ВЪРНАХ НА СТОК

LG G3 16GB Titanium Grey 
Цитирай

Може ли някой, който разбира от MIUI да ми пише на скайп mannierox.
Преживявам известни проблеми, когато искам да вляза в CWM recovery ми се появява едно андроидче с отворен корем и удивителен знак в червено. Какво не съм направила като хората?

Едит: Намерих решение. Просто избирате опция 6 от туулкита - Flash Recovery докато сте във fastboot
Цитирай

Ако някой изявява желание за Мi-2, да погледне тук !!! :coffee:
Цитирай

Добре, нарадвах му се .. по някаква причина батерията ми пада доооста по бързо и не ми харесва и искам да го махна. Трябва да флашна .. кое? Някой може ли да ми помогне със стъпките?

Мерси
Цитирай

някой знае ли каква е разликата в седмичните релийзи между en.miui.com и miuiandroid.com ?

MI MIX2
Българският език е изключително лаконичен и съдържателен. Например надписът „тук бяха български туристи“ се състои само от три букви.
Цитирай

иван иванов написа:някой знае ли каква е разликата в седмичните релийзи между en.miui.com и miuiandroid.com ?
Махнати са само Mi-Market и всички китайски апове!
Цитирай

s01o написа:
иван иванов написа:някой знае ли каква е разликата в седмичните релийзи между en.miui.com и miuiandroid.com ?
Махнати са само Mi-Market и всички китайски апове!
благодаря колега,а имаш ли идея записа по време на разговор как може да се подкара?

MI MIX2
Българският език е изключително лаконичен и съдържателен. Например надписът „тук бяха български туристи“ се състои само от три букви.
Цитирай

Здравейте имам два бързи въпроса. 1.Вие какъв kernel ползвате с miui. Щото ми се струва малко лагав и искам да го сменя ама в xda има много кернели за 4,2,1 и 4,2,2 ама няма за 4,1,2. Питах @anarkia какво ще стане ако използвам някой от неговите кернели с miui и той ми отговори кратко и ясно - bootloop. 2-ри въпрос. Смятате ли, че нас ще ни огрее с новото MIUI v5 което се задава другата седмица(по-скоро тоя петък ама само за MI-2). Все пак не е чак толкова слаб телефон и има официален 4,2 да не и 5. Tooth

Mi 11 Lite 5G
Цитирай

stiebel написа:Здравейте имам два бързи въпроса. 1.Вие какъв kernel ползвате с miui. Щото ми се струва малко лагав и искам да го сменя ама в xda има много кернели за 4,2,1 и 4,2,2 ама няма за 4,1,2. Питах @anarkia какво ще стане ако използвам някой от неговите кернели с miui и той ми отговори кратко и ясно - bootloop. 2-ри въпрос. Смятате ли, че нас ще ни огрее с новото MIUI v5 което се задава другата седмица(по-скоро тоя петък ама само за MI-2). Все пак не е чак толкова слаб телефон и има официален 4,2 да не и 5. Tooth
1.Аз ползвам franco-milestone и съм много доволен-телефона е по-жив и като батерия се представя добре
2.Направо съм убеден,че ще ни огрее :thumbup:

MI MIX2
Българският език е изключително лаконичен и съдържателен. Например надписът „тук бяха български туристи“ се състои само от три букви.
Цитирай

Ingress работи ли нормално с този ром на Galaxy Nexus ?
Не, че не мога да направя един бекъп и да пробвам - ама предположих, че някой друг вече е пробвал.

Samsung Galaxy S23
Galaxy Watch 4 Classic
Цитирай

таман да напиша,че са пуснали miui v5 и те го махнали от седмичните релийзи,има някакъв проблем

MI MIX2
Българският език е изключително лаконичен и съдържателен. Например надписът „тук бяха български туристи“ се състои само от три букви.
Цитирай

Здравейте,колеги!Инсталирах си MIUI ром,но не мога да си сложа теми.Иска ми интернет и регистрация в неговия маркет и после ми изписва,че не е изтеглена от оригиналния маркет.Ако знаете някакво решение,моля споделете!С последната версия на рома съм от 25.04.2013г. изтеглен от руски сайт.

Google Galaxy Nexus
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)