Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Voice actions Jeannie вече разбира и български...

Здравейте колеги,
Относно опита ми с ъпдейта на Джени, ами накратко тя се побърка. Говори на английски и на български. Но не ме разбира на БГ а и с англ. разбираемост е зле. Трябва ли да връщам всичко отпреди ъпдейта или ще трябват нови настройки- помагайте Albert

HTC Desire C + SD Micro 16 GB Class 10 A Data
HTC Desire 500+ SD Micro 32 GB Class 10 A Data
Цитирай
Аксесоари

Влез в настройки и отново и задай default language и виж дали ще се оправи. Иначе първата версия като, че ли ме разбираше повече.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай

Аз си изтеглих voice search, инсталирах Джени, но само ме разбираше когато я карах да влиза в съобщения, дано някога в далечното бъдеще я подобрят Smile
Цитирай

Може ли да си оправиш линковете за SpeechLab 2?

The new PadFone Infinity | Android Android 4.4.2
Цитирай

Здравей те. Инсталирах си jeanie и тръгна, но немога да инсталирам спеечлаб. Със Sony eriksin experia x8 съм. Дайте някои съвет как да я инсталирам.

xperia X8
Цитирай

някой да качи speechlab и папката, защото тези линкове които са качени са празни.
Цитирай

Здравейте,
При мен тръгна с много опити по следния начин (за тези, които не са могли да се справят). Само да уточня, че просто съм закърпил положението, продължава да забива при определени условия.
1. Не копирайте веднага папката в паметта (за тези, които имат вътрешна памет и допълнителна карта, може да копирате на външната за да ви е готова).
2. Инсталирайте .apk файла.
3. Влезте в настройките и сложете SpeechLab да е по подразбиране и като ви извади съобщение да теглите - дайте Finish.
4. Затворете настройките и копирайте файловете от папката в създадената папка speechlab.
5. Пробвайте с която и да е програма, която ползва четене с TTS.
6. Не отваряйте повече Настройките.
При мен, като отворя настройките за синтезиран глас, ми забива SpeechLab и трябва да направя процедурата отново. Тел. Samsing Galaxy SIII, JB 4.1.1.
Иначе не знам как щях да реагирам, ако съм я платил и не ми работи ... Общо взето гласа върши работа, примерно при шофиране - да чете имена, смс и т.н.
Съгласен съм с мнението на потребител на форума (забравих ник-а), че гласът Ирина на Innoetics е най-доброто TTS, което съм чувал на български (и не само), но не знам дали бих пожертвал 40$ за подобен софтуер.

Samsung Galaxy Note 3 (N9005)
Samsung Galaxy Note 4 (N910C)
Цитирай

само ми отговаря писмено, без да я чувам. нещо съм сбъркал ли ?

Sony Xperia S Black
Цитирай

галакси с3 4.1.1 нещо не работи както трябва.някой ако има идеа за тая версия да сподели
Цитирай

Здравейте.От два дена се мъча с въпросната програма,но без никакъв успех и много се дразня.Направих всичко описано стъпка по стъпка.Програмата ми тръгва без забиване и т.н.т.,но проблема е ,че не можем да се разберем с девойката.Когато стартирам Джени,ми казва "добре дошъл Мишо".Единствената команда която успя да извърши след 100 повтаряния,бе да ми отвори фейсбука.Каквото и друго да и кажа на български или английски,от нейна страна няма никаква реакция.Жена ми ми се смее,че съм говорил на телефона си а той не ме еб---л. Моля ви помогнете. Smile Телефона ми е Galaxy Ace със оригиналния ром(купуван е от виваком ако има значение),само дето е рутнат. Благодаря ви предварително.

ПС. Само да ви предупредя,че съм много на Вие с Андроид Smile
Цитирай

Пробвай да я преинсталираш на ново и трябва да стане.

Note 10 plus Aura Glow 256GB и Samsung Galaxy Note 9, Samsung Galaxy Note 4 N910F GOLD Android 5.1.1, COK2 Samsung Galaxy Note 10.1 /2014 Edition/ 605 White 4G LTE Android 5.1.1 
Цитирай

craizy написа:Пробвай да я преинсталираш на ново и трябва да стане.
Пробвах не веднъж,но резултата е същия.Какво да правя?
Цитирай

rumen написа:
nikoo64 написа:1.Инсталира се SpeechLab и без да се отваря програмата, отиваш в настройките за език и въвеждане + изход на синтез на реч и задаваш SpeechLab по подразбиране.
2.Влизаш в настройките на speehlab да теглиш файловете, ще даде грешка, излизаш от там .
3.С някой файлов менаджер се изтрива папката speehlab която е направило приложението на сд-картата и се слага папката speehlab от zip-a на варгала.
4.Рестартираш.
Да се прави *точно * по точките и става.
Jeannie, естествено трябва да е инсталирано.


Абе как ли не го мъчих на Galaxy S2 с 4.04, не ще и не ще; моля ако някой го подкара успешно на този телефон да се похвали като посочи с какъв РОМ е

Казва ми че архива е повреден

Няма не мога, а има не искам.
Цитирай

Здравеите, инсталирах Джени но проблем с спеечлаб,както другите давами фаилед,сложих разархивираната папка в ваншната памет и пак нестава,а някои колега спомена да изтрия саздадената папка от програмата но не я намирам дори и в ватрешната памет.Моля помогнете
Цитирай

denis93 написа:Здравеите, инсталирах Джени но проблем с спеечлаб,както другите давами фаилед,сложих разархивираната папка в ваншната памет и пак нестава,а някои колега спомена да изтрия саздадената папка от програмата но не я намирам дори и в ватрешната памет.Моля помогнете

Папката се появява като се опиташ през програмата да свалиш файловете. В мнението преди твоето има един цитат изпълни всичките точки както са описани и ще тръгне.

Таблет BRONCHO A710 Sony Ericsson Xperia NEO V
Neobux Paid-to-click Service
Цитирай

Колеги,извинявам се като автор на темата,че може да Ви разочаровам,но аз самият вече премахнах програмата от телефона си...Не ми е вече интересна,ниско интелигентна ми е,и по-скоро ме дразни отколкото помага в организирането на телефона ми.Разбира се,това е мое мнение,и моето желание...
Беше си супер обаче да видим и чуем как телефоните ни говоря с нас и то на български език,но дотам...
Тъй като форума е за взаимопомощ,а виждам,че има интерес към темата,нека се развива от Вас потребителите...
Следвате ли точно описаните стъпки,които сме направили,няма как да не се получи...

HTC Wildfire,Desire X,626G,U Play
Цитирай

LG3D написа:
rumen написа:
nikoo64 написа:1.Инсталира се SpeechLab и без да се отваря програмата, отиваш в настройките за език и въвеждане + изход на синтез на реч и задаваш SpeechLab по подразбиране.
2.Влизаш в настройките на speehlab да теглиш файловете, ще даде грешка, излизаш от там .
3.С някой файлов менаджер се изтрива папката speehlab която е направило приложението на сд-картата и се слага папката speehlab от zip-a на варгала.
4.Рестартираш.
Да се прави *точно * по точките и става.
Jeannie, естествено трябва да е инсталирано.


Абе как ли не го мъчих на Galaxy S2 с 4.04, не ще и не ще; моля ако някой го подкара успешно на този телефон да се похвали като посочи с какъв РОМ е

Казва ми че архива е повреден

И да добавя от мен, ако въпреки спазените правила Дженито не ще да тръгне пробвайте да инсталнете и програмата Voice Search при мен с нея стана номера успешно.

Note 10 plus Aura Glow 256GB и Samsung Galaxy Note 9, Samsung Galaxy Note 4 N910F GOLD Android 5.1.1, COK2 Samsung Galaxy Note 10.1 /2014 Edition/ 605 White 4G LTE Android 5.1.1 
Цитирай

craizy написа:
LG3D написа:
rumen написа:Абе как ли не го мъчих на Galaxy S2 с 4.04, не ще и не ще; моля ако някой го подкара успешно на този телефон да се похвали като посочи с какъв РОМ е

Казва ми че архива е повреден

И да добавя от мен, ако въпреки спазените правила Дженито не ще да тръгне пробвайте да инсталнете и програмата Voice Search при мен с нея стана номера успешно.
да,войс сърча е задължителен,...
ако казва че архива е повреден махате и пробвате пак...

HTC Wildfire,Desire X,626G,U Play
Цитирай

Oops — this shared file or folder link has been removed.

Аз утре ще изтрезнея, но ти ще си останеш грозна!
Samsung Galaxy S III 4.1.2 Dropbox user - 50GB Storage
Цитирай

Благодаря на всички за подробното описание за инсталация тръгна безупречно на Самсунг ноут 4.0.4.
Цитирай

Съжалявам, че и аз повтарям същото, но наистина ли никой няма apk файла и папката на Speechlab? Надявам се, че не са изгубени...
Цитирай

kosivi написа:Съжалявам, че и аз повтарям същото, но наистина ли никой няма apk файла и папката на Speechlab? Надявам се, че не са изгубени...

Виж някъде назад постовете съм дал линкове в дропбокс. Трябва да са активни.

Таблет BRONCHO A710 Sony Ericsson Xperia NEO V
Neobux Paid-to-click Service
Цитирай

На арк-а тръгна без проблеми Wink ама се обучаваме още Tooth
Колега виж пост 137 там ги има Smile

Неразбиращ и вечно търсещ отговори
Цитирай

дайте някви работещи линкове за тея програми

Sony Ericsson T230>Siemens C65>Zte Blade>LG Optimus Black>Lg Optimus 3D>Iphone5>Samsung S4>LG G3 16GB
Цитирай

инсталирал съм всичко а като пусна програма ми изкарва Speech recognition component needed... ?

Cool Sony Ericsson Xperia X8 with Android GingerXperia 2.3.7 v18 + Overclocked 320-748Mhz Cool
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)