Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Voice actions Jeannie вече разбира и български...

Здравейте и от мен. Нова съм във форума така като на скоро се сдобих с HTC сенсейшън Smile Погледнах тази програма....слагам всичко на СД картата както е описал колегата и като стигна до настройките където трябва да избера SpeechLab,като машина по подразбиране...метна ме да инсталирам SpeechLab , натискам бутона "инстал" и ми изписва "" VOICE FAIL INSTALATION FAILED - нужна е активна интернет връзка за сваляне и 100 МБ свободно място на СД картата. АЗ имам и двете...... какво да направя за да се опитам пак да я подкарам Sad ...Благодаря Ви.

HTC Senasation 4G
Цитирай
Аксесоари

kremska написа:Здравейте и от мен. Нова съм във форума така като на скоро се сдобих с HTC сенсейшън Smile Погледнах тази програма....слагам всичко на СД картата както е описал колегата и като стигна до настройките където трябва да избера SpeechLab,като машина по подразбиране...метна ме да инсталирам SpeechLab , натискам бутона "инстал" и ми изписва "" VOICE FAIL INSTALATION FAILED - нужна е активна интернет връзка за сваляне и 100 МБ свободно място на СД картата. АЗ имам и двете...... какво да направя за да се опитам пак да я подкарам Sad ...Благодаря Ви.
Привет Кремска, а имате ли 10 лева да си платите "спийчлаб"? Като се свали по правилния начин си тръгва нормално.
Цитирай

Kovachki написа:Привет Кремска, а имате ли 10 лева да си платите "спийчлаб"? Като се свали по правилния начин си тръгва нормално.

Аз имах 10 лв и си я платих но пак си прави абсолютно същете проблеми както и тази кракната версия и съжалявам много, че си дадох парите за точно тази програма.

Таблет BRONCHO A710 Sony Ericsson Xperia NEO V
Neobux Paid-to-click Service
Цитирай

Ще качи ли някой апк-то „Jeannie” защото не мога да го дръпна от маркета.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай

Kovachki написа:
kremska написа:Здравейте и от мен. Нова съм във форума така като на скоро се сдобих с HTC сенсейшън Smile Погледнах тази програма....слагам всичко на СД картата както е описал колегата и като стигна до настройките където трябва да избера SpeechLab,като машина по подразбиране...метна ме да инсталирам SpeechLab , натискам бутона "инстал" и ми изписва "" VOICE FAIL INSTALATION FAILED - нужна е активна интернет връзка за сваляне и 100 МБ свободно място на СД картата. АЗ имам и двете...... какво да направя за да се опитам пак да я подкарам Sad ...Благодаря Ви.
Привет Кремска, а имате ли 10 лева да си платите "спийчлаб"? Като се свали по правилния начин си тръгва нормално.


Точно тази програма и 10 ст. не заслужава, а и авторите са некоректни - програмата не работи нормално нито на ICS, нито на JB; ама искат по 10 лева - наглеци; и някой преди да се мине да си я купи - нека да се опита да пита авторите ще му върнат ли парите ако програмата се окаже несъвместима с техния телефон и как...
Цитирай

Програмката работи със сигурност на JB. Преди 3-4 часа я изтеглих, както и платената версия на Jeannie. Общо 15лв. След като си поиграх мога да ви кажа, че е хубава, но не мисля че е нещо което ще използвам редовно. Интересното е че моят глас го разбира перфектно, но когато щерката му говори прави доста грешки. В общи линии вградената програма която имам в телефона (Галакси С3) май се казва S-voice върши същата, ако не и по-добра работа. Единственото удобство при Jeannie+SpeechLab е че говориш на български.

ПП. Доста се мъчих с пиратските версии, но не работи добре. Който мисли че му трябва по-добре да си я купи ако му се дават 15лв.
Цитирай

SXS написа:Програмката работи със сигурност на JB. Преди 3-4 часа я изтеглих, както и платената версия на Jeannie. Общо 15лв. След като си поиграх мога да ви кажа, че е хубава, но не мисля че е нещо което ще използвам редовно. Интересното е че моят глас го разбира перфектно, но когато щерката му говори прави доста грешки. В общи линии вградената програма която имам в телефона (Галакси С3) май се казва S-voice върши същата, ако не и по-добра работа. Единственото удобство при Jeannie+SpeechLab е че говориш на български.

ПП. Доста се мъчих с пиратските версии, но не работи добре. Който мисли че му трябва по-добре да си я купи ако му се дават 15лв.
Точно така, колеги, програмата "Спийчлаб" е тествана на няколко устройства при нейното създаване, а аз лично съм я инсталирал и тествал на андроид 2.3, 4.03, 4.04, 4.1.1 и 4.1.2. Понякога се закучва и се налага да повтарям процедурата два-три пъти, но с правилния начин, със плащане и сваляне от "Слайдми маркет" става. Проблемите идват единствено от опита да се ползва заедно с "Джини" гласовия асистент. Много е трудно да се направят програми за гласово разпознаване и контрол, още повече в такъв формат, за масово ползване, за 5 лева цена на софта. За сравнение вижте колко струват продуктите на "Nuance" за войс рекъгнишън.
Цитирай

Хора,защо не може да ми отваря контактите и да ми набира, казва че не може да отвори каталог Cry
Цитирай

BG_WAKKO написа:
Kovachki написа:Привет Кремска, а имате ли 10 лева да си платите "спийчлаб"? Като се свали по правилния начин си тръгва нормално.

Аз имах 10 лв и си я платих но пак си прави абсолютно същете проблеми както и тази кракната версия и съжалявам много, че си дадох парите за точно тази програма.
Привет, какво направихте, Спийчлаб инсталира ли се, проговори ли въобще, и на какво устройство, това от подписа ли?!?
Цитирай

Аз подкарвам всичко и пак неще да ми говори, според мен проблема е, че при Jeannie-то, задавам и да използва език по подразбиране, давам "ок", веднага пак влизам да избирам език и няма нито един отбелязан.
Цитирай

здрасти сега искам аз да кажа какво направих. инсталирах всичко както е описано и програмата проработи и даже говори. само дето нищо не и се разбира.езика на говор е не определен. какво се прави сега?
Цитирай

vazi написа:здрасти сега искам аз да кажа какво направих. инсталирах всичко както е описано и програмата проработи и даже говори. само дето нищо не и се разбира.езика на говор е не определен. какво се прави сега?

Сега си изтегляш платените версии и всичко ще се оправи Smile
Шегата настрана, но наистина единствения вариант да работи като хората е да си платиш. Друг е въпроса, че не си струва 15-те лв.
Цитирай

извинявам се ас имам soni xperia tipo андройд 4.0.4 изчетох целия форум но не можах да инсталирам spechlab. пускам да се инсталира уж се инсталира и кат искам да чуя глас ми изписва че spechlab спря да работи. и да попитам този тел. може ли да набира контакти дори да прави и други Android работи с гласови команди или само gogle търсачка има и ако може някакъв съвет как се прави .бл :thumbup: агодаря ви предварително.до сега не съм имал андройд и почти не съм запознат
Цитирай

И при мен не иска да тръгне... на HTC desire c....
Цитирай

rumen написа:най-накрая подкарах нещата на галакси S2 с ICS 4.04; добре, че беше Galaxy Ace-то на жената, че да гледам от него и разбера какво да направя Smile според мен на S2 с ICS 4.04 му липсва или е променен някой файл нужен за SpeechLab

както и да е, инсталирането първо на този пакет помогна, без него SpeechLab забиваше:
https://play.google.com/store/apps/detai...RhbGxlciJd

после се инсталира SpeechLab съгласно указанията в темата; в настройките се избира SpeachLab по подразбиране; но примерно в четеца на книги се пуска не SpeechLab, а някой от вградените TTS (Google, Samsung), които от своя страна четат на български...

С линка от това мнение трябва да тръгне.

Таблет BRONCHO A710 Sony Ericsson Xperia NEO V
Neobux Paid-to-click Service
Цитирай

Пичове, Благодаря!
Програмката от линка горе не мога да я отворя... дава ми форс клоус, но спийч лаб проработи. Не използвам Джени, но в режим на шофиране е готино да ти каже кой те търси, и сутрин с алармата да ти прочете графика от календара е безценно!

Samsung Galaxy Note 3 White STOCK JB 4.3
Цитирай

Някой разкарвал ли и Speechlab Ha HTC Desire C, че при мен не тръгва?
Цитирай

Здравейте, и аз съм нов от 3 дена се опитвам да оправя тази програма сигорно я инсталирах 100 пъти по какъв ли не начин... като я инсталирам директно с папката сложена в главната деректория на СДкартата при отваряне на "джени" ме пита ке ТТС да избере дали да е на спееч лаб или другопто и като дам на спееч лаб ми дава "...has stoppet.." а като сложа дамо .апк фаила и го отворя и задам по подразбиране след това слагам и папката която е 97МБ и като отворя програмата "джени" не ме пита кое ТТС да избера и не говори ... изписва само съобщения на английски от доло но не казва нищо на Български ... като отида в настроиките на телефона кадето да избжера дали да ползвам спееч лаб ттс или другото имам опция "прослушване" като щтракна там и нищо не ми говори на спееч лаб а на другото си говори на английски не знам какво правя грешно :/
Цитирай

Как тръгва програмата:
1. Инсталирате Speechlab
2. Отваряте програмата за да си изтегли нужните файлове, които ще създадат папка speechlab в главната директория на SD картата (памет картата)
3. Отивате в настройки и задавате Speechlab, като TTS би трябвало да не ви изписва, че програмата е спряла да работи.
4. Папката от главната директория я сменяте с тази която ви е дадена.
Цитирай

Bgm8 написа:Как тръгва програмата:
1. Инсталирате Speechlab
2. Отваряте програмата за да си изтегли нужните файлове, които ще създадат папка speechlab в главната директория на SD картата (памет картата)
3. Отивате в настройки и задавате Speechlab, като TTS би трябвало да не ви изписва, че програмата е спряла да работи.
4. Папката от главната директория я сменяте с тази която ви е дадена.
От точка 4. /Папката от главната директория я сменяте с тази която ви е дадена?,не разбрах с коя да я заменим.С тази от 1-ви пост???
Цитирай

Ами с папката която ви е дадена в първия пост.
Цитирай

Janie се справя добре. Някои думи малко не ги чува както трябва, но от втория път се оправя. Когато чете текст го чете малко накъсано, това може ли да се оправи?

The new PadFone Infinity | Android Android 4.4.2
Цитирай

Телефона ми е Samsung B5510 Galaxy Y Pro, инсталирах всичко както е описано в шапката.Като я питам нещо пише и отговаря на български обаче като я питам кой е президента на България отваря някаква интернет страница и чете на английски просто текстовете от български ги превежда на английски. Мисля че проблема е от зададения зависим от езика глас за изговаряне на текст който ми е английски понеже нямам Бг. като опция. Та какво да правя с езика за четене?
Цитирай

На моето U не иска да тръгва.
1. Сложил съм разархивираната папка speechlab във вътрешната памет(защото моя телефон няма слот за карта с памет)
2. Като тръгне да ми тегли някакви допълнителни файлове на 2рата секунда ми изписва failed
3. ако може някой да ми помогне :bow:

Xperia™ U <3 мощен  ex
Asus Fonepad HD 7 черен ex
LG Spirit 4G LTE Gold ex
LG G3 D855 Titanium 16GB ex
Huawei P10 Lite 32GB Sapphire blue current
Цитирай

при мен пък не говори Smile само пише
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)