Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Въпроси и проблеми свързани с Samsung Galaxy Pocket !
#26

Ако приложението е безплатно - да.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
Аксесоари
#27

Мерси много за отговора … :]
Цитирай
#28

kotaraka79 написа:Еее това е ужасно, утре ще пробвам със смяна на firmware и rom. Ако и тогава нестане...
Какво стана колега, реши ли се проблема с 3G-то след смяната на фърмуер и ром?
Има ли колега с този тел да няма проблем с 3G връзката? :coffee:

ZTE V987 + Lenovo K3 NOTE + XIAOMI Redmi 5plus -> Poco F3 8/256
Цитирай
#29

Здравейте, не се получи с флашването. Проблема си остана и се премирих с 2G.

Xiaomi Redmi Note 5 4/64
Цитирай
#30

Много хора се оплакват от проблема с 3Г нета на този телефон,само не мога да разбера от тела ли е или от мрежата на Виваком?
Има ли колеги със същия тел но на друг оператор пак с този проблем?Дайте да изясним ситуацията,че вярно е мн.изнервящо.
Ако някой има решение да казва.

ZTE V987 + Lenovo K3 NOTE + XIAOMI Redmi 5plus -> Poco F3 8/256
Цитирай
#31

някой да знае дали може да се инсталира и как ClockWorkMod на покета?
Цитирай
#32

gicho76 написа:някой да знае дали може да се инсталира и как ClockWorkMod на покета?

http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=1971119

заповядай.

LG Optimus 2X -ParanoidAndroid CM10
Цитирай
#33

Аз имам проблем, нещо ми се струва, че бая бързо пада батерията...
От миналата сряда е телефона, все още няма седмица...
Дали е възможно защото бая го ръчкам, почти не го оставям намира Sad

Аз ползвам Sony Xperia Z1 Compact
Цитирай
#34

Tи сам си отговаряш на въпроса...Какво очакваш? Дай print screen колко време ти изкарва батерията и кое я използва най-много, за да ти кажем дали е нормално или не.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#35

Няма нужда, показва ми че 58 часа е изкарала до сега батерията. Свалих си едно приложение за следене на батерията...
Мисля че е добре Smile

Аз ползвам Sony Xperia Z1 Compact
Цитирай
#36

nakata1972 написа:Много хора се оплакват от проблема с 3Г нета на този телефон,само не мога да разбера от тела ли е или от мрежата на Виваком?
Има ли колеги със същия тел но на друг оператор пак с този проблем?Дайте да изясним ситуацията,че вярно е мн.изнервящо.
Ако някой има решение да казва.
up

ZTE V987 + Lenovo K3 NOTE + XIAOMI Redmi 5plus -> Poco F3 8/256
Цитирай
#37

Сигурно е тъп въпрос, но може ли с две думи простичко да ми обясните за тая USB памет
Благодаря предварително!
Цитирай
#38

При мен проблема пък не е в 3G мрежата а в GSM мрежата или с други думи просто губи връзка с мрежата и ако някой се опита да ме потърси оператора му казва ,че няма връзка с този номер.А когато се опитам аз да се обадя ми казва ,че "не е регистриран в мрежата".Най лошото е ,че видимо като погледнете телефона няма признаци ,че има проблем.
Телефона е купен от Виваком но се ползва с карта на Глобул!!!
Чудя се дали ще се оправи с руут на телефона или по добре да го дам в сервиза ,тъй като е още в гаранция?
Цитирай
#39

antivirosa написа:Сигурно е тъп въпрос, но може ли с две думи простичко да ми обясните за тая USB памет
Благодаря предварително!

USB памет е вградената памет в телефона, имаш 2 GB на разположение, тъй като 1 GB се използва от операционната система за инсталиране на приложения, на USB памета може да качваш музика, картинки, филми, снимки, абе файлове най-точно. Smile
Цитирай
#40

andr0id_mania написа:
antivirosa написа:Сигурно е тъп въпрос, но може ли с две думи простичко да ми обясните за тая USB памет
Благодаря предварително!

USB памет е вградената памет в телефона, имаш 2 GB на разположение, тъй като 1 GB се използва от операционната система за инсталиране на приложения, на USB памета може да качваш музика, картинки, филми, снимки, абе файлове най-точно. Smile
Супер, мерси
Цитирай
#41

Момчета дайте някой читав роом за GT-S5300
Цитирай
#42

Пробвал ли си някой от тези в 3ти пост?

http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=1865053

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#43

Аз имам следният проблем, непрекъснато ми светка дисплея...
Някакви идей от какво може да бъде, случвало ми се е и на друг телефон???

Аз ползвам Sony Xperia Z1 Compact
Цитирай
#44

Роом-овете ги свалих но, когато тръгна да ги инчталирам не мога да ги намеря. Изкарва ми папки, които не намирам в мениджъра на файлове...
Цитирай
#45

В мениджъра на файлове има опция да крие файлове може би е от това.
Цитирай
#46

Абе колеги, искам да попитам нещо ... От както имам този телефон (вече 5 месеца) от време на време ми излиза в nofitication bar-a - "Актуализация на софтуеъра", а доколкото знам от официалната страница на SAMSUNG във FACEBOOK по висок ъпдейт над 2.3.6 няма да има .. Въпроса ми е ако това не е ъпдейт на Android какво е ?
Цитирай
#47

s1m3on написа:Аз имам следният проблем, непрекъснато ми светка дисплея...
Някакви идей от какво може да бъде, случвало ми се е и на друг телефон???

https://www.androidbg.com/forum/topic439...avane.html

andr0id_mania написа:Абе колеги, искам да попитам нещо ... От както имам този телефон (вече 5 месеца) от време на време ми излиза в nofitication bar-a - "Актуализация на софтуеъра", а доколкото знам от официалната страница на SAMSUNG във FACEBOOK по висок ъпдейт над 2.3.6 няма да има .. Въпроса ми е ако това не е ъпдейт на Android какво е ?

Не е задължително да е нова версия. По-скоро е козметична промяна и bug fixes.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#48

Be6i4 написа:
s1m3on написа:Аз имам следният проблем, непрекъснато ми светка дисплея...
Някакви идей от какво може да бъде, случвало ми се е и на друг телефон???

https://www.androidbg.com/forum/topic439...avane.html

andr0id_mania написа:Абе колеги, искам да попитам нещо ... От както имам този телефон (вече 5 месеца) от време на време ми излиза в nofitication bar-a - "Актуализация на софтуеъра", а доколкото знам от официалната страница на SAMSUNG във FACEBOOK по висок ъпдейт над 2.3.6 няма да има .. Въпроса ми е ако това не е ъпдейт на Android какво е ?

Не е задължително да е нова версия. По-скоро е козметична промяна и bug fixes.



Мерси колега и аз мислех така, но все пак да съм сигурен.
Цитирай
#49

Здравейте,
Трябва ми USB драйвър за Windows XP, моля пратете някой, който сте тествали предавително, благодаря

EDIT: Той сам си ги намери, оправих се. Smile
Цитирай
#50

Също забелязах докато си щракам на него и ми изгасва. После видях батерията загрява над 30 градуса, дали е вероятно да прегрява???

Аз ползвам Sony Xperia Z1 Compact
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)